PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
دوستان همه راحتین؟ مشکلی نداریم با بازی ۸۰۰ تومنی؟ خدایی هر وقت میام این فوروم احساس میکنم به تنهایی زیر خط فقرم و بقیه به هیچ جاشون نیست
داداش اکثریت مثل خودم از‌ چندماه پیش پیش بینی این اوضاع رو میکردیم و همون موقع ظرفیتی یا شریکی پیش خرید کردیم بازی رو اگه نه که من خودم به شخصه دیگه توانایی مالی خرید بازی ندارم از این به بعد هرچیم دارم به خاطر پیش خریدای زود هنگامه

• Like
Reactions: AminMoradiX

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستان همه راحتین؟ مشکلی نداریم با بازی ۸۰۰ تومنی؟ خدایی هر وقت میام این فوروم احساس میکنم به تنهایی زیر خط فقرم و بقیه به هیچ جاشون نیست
مشکل که همه دارن، منتهی جای گفتنش هرجا باشه تو این تاپیک نیست. 8-| انشاءلله همه زودتر بتونیم بگیریم. (هرچند بعیده بشه)
هرکی هم تونسته بگیره که نوش جونش بیاد برامون تجربه اولیش رو بگه فیض ببریم. :D

• Like
Reactions: AminMoradiX

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
درود
نه کاکو . تنها نیستی ... البته باقی بروبچ هم پول جمع کردن تا شده ظرفیت 2 یا 3 بازی و خریدنش .... نمیشه خرده گرفت به کسی
همین دیگه
تو همه مسائل مملکت همینیم
قبلا روز اول میخریدیم فیزیکی
بعد اوضاع بدتر شد صب میکردیم یه ماه بعد قیمت بیاد پایین بخریم
بعدش دست دوم میخریدیم
بعد گفتیم دیگه فیزیکی به صرفه نیس دیجیتالی بخریم
بعد گفتیم دیگه دیجیتالی فول پرایس نمیتونیم وقتی تخفیف خورد بخریم
بعد تو تخفیفا هم نتونستیم بخریم الان باید ظرفیت ۳ بخریم
یه ماه بعد فقط میتونیم ظرفیت آفلاین بخریم
ایشالا بعدشم فقط اکانت هکی یا جیلبریک
ما از آفتاب پرست بهتر مطابق شرایط تطبیق پیدا میکنیم به جای اعتراض خودمونو وفق میدیم با شرایط بدتر

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
دوستان من دارم بازیو از خود کنسول دانلود میکنم سرعت خیلی اومده پایین در‌حالی که نت اوکیه... dns ی چیزی نیست بزنم اوکی شه؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!

ملت فقط قبلا بلد بودن به یه جایشون باشه . نگران نباش این وضع ادامه پیدا نمیکنه .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
بازی رو‌‌‌ الان فیزیکی اینترنتی سفارش دادم منتظرم بیاد.اصلا از این وضع مسخره راضی نیستم ولی خب با کی میتونم بجنگم؟ بازی ۲۰۰ درهم هست و قیمت ۸۰۰ تومن با کمال تاسف معقول هست در حال حاظر.
اما از جایی که سفارش دادم کلا ۲۰ عدد داشت و همشونو توی سه ساعت فروخت پس باور کنید هنجور که خیلی ها مشکل دارن از اونورم خیلی اگر وضعیت ده ها برابر بدتر شه بازم مشکلی نخواهند داشت‌

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
پس باور کنید هنجور که خیلی ها مشکل دارن از اونورم خیلی اگر وضعیت ده ها برابر بدتر شه بازم مشکلی نخواهند داشت‌
طبیعیه دیگه :/ ما بدبخت میشیم، با سرمایه ای که ما از دست میدیم یه عده پولدار میشن

• Like
Reactions: hanhyejin

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
قیمت ۸۰۰ تومن
من تا اومدم پولامو جمع و جور کنم سفارش بدم تموم شد!
دمتون گرم انصافا :|

کسی خریده ؟
بیاد توضیح بده چندتا عکس بزاره .
منتظریم =((

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
این اسپایدرمن , عجیب من رو می بره تو حال و هوای اسپایدر من ps1 , نبرد با اسکورپیونش رو فراموش نمی کنم....

بابا خوش به حالتون شما باز بستری دارید که تور روش پهن بشه و تار تنیده ....من بیچاره قرار بود یک پولی دستم بیاد یاور PS4 رو با دو تا بازی استاد کنم....پوله اومد8-| ولی حالا فقط می تونم اون دو تا بازی رو به سختی استاد....~X(

از دیروز دارم the Amazing Spider man رو با Shatred Demention ضربدری میرم بلکه مرهمی باشه بر این جگر سوخته ام ....

همونطور که می دونید دستور اومده مردم مقاومت کنند...حالا ما گیمرها کردیم مقاومت رو...!

نوزاد ها رو چی میگین ...پوشک و مای بیبی و کلا هر چی که بشه درش رو گرفت که نریزه رو منظورمه ......

آیا یک نوزاد از این قدرت برخوردار هست که نیاز های طبیعیش رو به تعویق بندازه ...؟ نیاز به "پی پی کردن" آیا جز نیاز های اساسی یک انسان مدرن نیست ؟ آیا برای این عمل در سلسله نیاز های مارلو جایگاهی در نظر گرفته نشده...؟ حالا پدر و مادر بیچاره با هر مشقتی یک پوشک هم گرفتند و کار گذاشتند آیا اون نوزاد در مقابل نگاه پر حسرت والدین دلش میاد دست از پا خطا کنه؟:-s....
باور کنید همسایه مون یک نوزاد داره شبا جوری در مقابل فشاری که بهش میاد مقاومت میکنه و فریاد و فغان سر میده که دلم ریش ریش شده....هر موقع میرم گلاب به روتون دست به آب یادش می افتم و دستم به آب نمیره...!!

دیروز رفتم هندونه بخرم کیلویی هزار رفته بود روش یارو گفت دلاره دلار

آخه دیگه همه از دوره ابتدایی می دانیم که برای هر چه بهتر صورت گرفتن عمل فوتوسنتز نور و آب و خاک می خواهیم به علاو کمی تا قسمتی هم PP ...ترجیحا گوسفندی ...دیگه پی پی ترامپ رو که نخواستیم بریزین روش......هیچ کس هم به فکر گیمر های کم توان و بی بضاعت نیست...یک بسته حمایتی ای چیزی .....[-o<

چند روزه از جلوی یک مغازه کنسول فروشی رد میشم که یک ps4 pro پشت شیشه اش بدجور ذهنم رو درگیر کرده...لا مصب قفل کرکره درست درمونی هم نداره.....:-?

این مجید مجیدی کجاست بیاد یک فیلم به اسم بچه های آسمان 2 یا گیمرهای خاکی بسازه؟ حالا زیاد رو اسمش حساس نیستم...فقط 3 نفر باشند که پول هاشون رو روی هم می زارند و یک ظرفیت سوم می خرند و بعد تمام بار درام فیلم جمع میشه روی اینکه اول کی و کجا بازی کنه...برای اینکه فیلم جایزه بگیره یکی از این 3 تا معلول باشه خوبه...و برای اینکه فیلم گیشه رو از دست نده در همین رفت و آمد ها به خونه همدیگه یکی از این دوستان خواهر یکی دیگه رو ببینه و دل در گرو او ببنده......آقا ترو خدا پستم رو پاک و من رو بن نکنید ...مرگ بر آمریکا ..مرگ بر اسراییل...(حالا اگه می تونید پاک کنید.....>:))

برادر ها ببخشید اسپم دادم شما به حالتون ادامه بدید.....من برم ببینم می تونم قیچی آهن بری, اره ای , سیم چینی چیزی پیدا کنم......
:-"

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
این اسپایدرمن , عجیب من رو می بره تو حال و هوای اسپایدر من ps1 , نبرد با اسکورپیونش رو فراموش نمی کنم....

بابا خوش به حالتون شما باز بستری دارید که تور روش پهن بشه و تار تنیده ....من بیچاره قرار بود یک پولی دستم بیاد یاور PS4 رو با دو تا بازی استاد کنم....پوله اومد8-| ولی حالا فقط می تونم اون دو تا بازی رو به سختی استاد....~X(

از دیروز دارم the Amazing Spider man رو با Shatred Demention ضربدری میرم بلکه مرهمی باشه بر این جگر سوخته ام ....

همونطور که می دونید دستور اومده مردم مقاومت کنند...حالا ما گیمرها کردیم مقاومت رو...!

نوزاد ها رو چی میگین ...پوشک و مای بیبی و کلا هر چی که بشه درش رو گرفت که نریزه رو منظورمه ......

آیا یک نوزاد از این قدرت برخوردار هست که نیاز های طبیعیش رو به تعویق بندازه ...؟ نیاز به "پی پی کردن" آیا جز نیاز های اساسی یک انسان مدرن نیست ؟ آیا برای این عمل در سلسله نیاز های مارلو جایگاهی در نظر گرفته نشده...؟

دیروز رفتم هندونه بخرم کیلویی هزار رفته بود روش یارو گفت دلاره دلار

آخه دیگه همه از دوره ابتدایی می دانیم که برای هر چه بهتر صورت گرفتن عمل فوتوسنتز نور و آب و خاک می خواهیم به علاو کمی تا قسمتی هم PP ...ترجیحا گوسفندی ...دیگه پی پی ترامپ رو که نخواستیم بریزین روش......هیچ کس هم به فکر گیمر های کم توان و بی بضاعت نیست...یک بسته حمایتی ای چیزی .....[-o<

چند روزه از جلوی یک مغازه کنسول فروشی رد میشم که یک ps4 pro پشت شیشه اش بدجور ذهنم رو درگیر کرده...لا مصب قفل کرکره درست درمونی هم نداره.....:-?

این مجید مجیدی کجاست بیاد یک فیلم به اسم بچه های آسمان 2 یا گیمرهای خاکی بسازه؟ حالا زیاد رو اسمش حساس نیستم...فقط 3 نفر باشند که پول هاشون رو روی هم می زارند و یک ظرفیت سوم می خرند و بعد تمام بار درام فیلم جمع میشه روی اینکه اول کی و کجا بازی کنه...برای اینکه فیلم جایزه بگیره یکی از این 3 تا معلول باشه خوبه...و برای اینکه فیلم گیشه رو از دست نده در همین رفت و آمد ها به خونه همدیگه یکی از این دوستان خواهر یکی دیگه رو ببینه و دل در گرو او ببنده......آقا ترو خدا پستم رو پاک و من رو بن نکنید ...مرگ بر آمریکا ..مرگ بر اسراییل...(حالا اگه می تونید پاک کنید.....>:))

برادر ها ببخشید اسپم دادم شما به حالتون ادامه بدید.....من برم ببینم می تونم قیچی آهن بری, اره ای , سیم چینی چیزی پیدا کنم......
:-"
همیشه فک میکردم دوران گیمریم چجوری تموم میشه
میرم سرکار سرم شلوغ میشه؟
خانواده دار میشم؟
بازی ها سرگرمم نمیکنن؟
نخیر، بازی ها 800 تومن میشن
متاسفم برای خودم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
همیشه فک میکردم دوران گیمریم چجوری تموم میشه
میرم سرکار سرم شلوغ میشه؟
خانواده دار میشم؟
بازی ها سرگرمم نمیکنن؟
نخیر، بازی ها 800 تومن میشن
متاسفم برای خودم
من تو خوابم نمیدیدم قیمت بازی بشه 800!!!
واقعا دوستان چه جوری میگیرن با این قیمت!!!

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
میدونم تو این تاپیک جاش نیس ولی این فوروم نگیم کجا بگیم :(( حداقل خودمونو خالی کنیم
معذرت از سایر دوستان

• Like
Reactions: mohsen2012

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
بازی رو‌‌‌ الان فیزیکی اینترنتی سفارش دادم منتظرم بیاد.اصلا از این وضع مسخره راضی نیستم ولی خب با کی میتونم بجنگم؟ بازی ۲۰۰ درهم هست و قیمت ۸۰۰ تومن با کمال تاسف معقول هست در حال حاظر.
اما از جایی که سفارش دادم کلا ۲۰ عدد داشت و همشونو توی سه ساعت فروخت پس باور کنید هنجور که خیلی ها مشکل دارن از اونورم خیلی اگر وضعیت ده ها برابر بدتر شه بازم مشکلی نخواهند داشت‌

شما دبی هستی؟

اگه دبی هستی برو از سایت جامبو سفارش بده عین خودم

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران

بعضیا با گیفت کارت 60 دلاری که یکی دو هفته پیش 500 تومن بود پیش خرید کردند، اونم اشتراکی یعنی 500 تقسیم بر 2 و یا 3 که معقول هست.

آنتی اسپم: دوستان گویا این تکنیک temporal injection استفاده شده در بازی Spideman هم رزولوشن و هم Anti Aliasing بازی رو هم در PS4 Base و هم PS Pro ارتقا میده، که خبر خوشی برای هر دو دسته از دارندگان PS4 هست. البته مشابه این تکنیک قبلا در بازی R&C پیاده شده بود.به لطف این تکنیک بازی خیلی شارپ و Smooth هست.

بنظر میاد این تکنیک ترکیبی از تکنیک Checkboard و تکنیک Temporal Anti Aliasing هست که تکنیک دومی در بازی Division استفاده شده بود. نتیجه دیدنی خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر