Source Engine 2 در حال توسعه

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
valve.jpg

اوایل تابستان امسال بود که کد هایی درفایل های Source Filmmaker پیدا شده بود که نشان می داد Valve در حال کار بر روی نسل آینده انجین Source است. حال هفته گذشته عده ای از طرفداران سایت 4chan که در مراسمی به مناسبت 50 سالگی Gabe Newell شرکت کرده بودند در فرصتی مناسب سوالاتی را در رابطه با این موضوع از Gabe Newell پرسیدند. با توجه به ویدویی که از این گفت و گوی کوتاه در Youtube قرار گرفته است ، Gabe Newell کار بروی Engineـی کاملا جدید را تایید و به گفته او منتظر هستند تا آن را همراه با یک بازی منتشر کنند. در بخشی دیگر هم اشاره به در حال توسعه بودن Half-Life بعدی می شود که این احتمال را می دهد که Half-Life 3 با انجینی کاملا جدید در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
دستش طلا!( آب طلا :D)
امیدوارم که half life 3 نیز عرضه بشه واقعا 2 سری قبل بازی خیلی زیبا و حرفه ای بود مخصوصا من که با مولتیش خیلی حال کردم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
سایت VG247 نیز خبر رو تایید نمود و باعث خوشحالی جمع کثیری از جمله خود بنده شد!.اینا هم بلاخره از خواب بیدار شدن و فهمیدن گرافیک و بازی سازی پیشرفت کرده و باید یه تکونی به خودشون بدن نه اینکه بشینن هی هاف لایف مود کنن بدن دست مردم!.
افتضاحات گرافیکی در لفد فور دد،پورتال،تیم فورترس و هاف لایف مثل اینکه رو به پایانه...شُــــــــــکر!

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
HL 3 رو با موتور جدید عرضه می کنن تا مثل HL 2 ملت کف و خون قاطی نموده ، اجازه ی مقایسه ی هیچ FPS ـی رو با HL به خودشون ندن . True Story !

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
HL 3 رو با موتور جدید عرضه می کنن تا مثل HL 2 ملت کف و خون قاطی نموده ، اجازه ی مقایسه ی هیچ FPS ـی رو با HL به خودشون ندن . True Story !
اگر CS 1.6 رو جزو Half Life حساب نمی کنید قسد دارم با همه ی FPS ها مقایسش کنم :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بازگشت پادشاه دنیایه گیم با موتور جدید:D امتظار براhl3دیگه غیر قابل تحمل شده.اگرم بیاد باز با این وضع بازار نمیتونم سیسیتم ارتقا بدم.بدبختیه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بازگشت پادشاه دنیایه گیم با موتور جدید:D امتظار براhl3دیگه غیر قابل تحمل شده.اگرم بیاد باز با این وضع بازار نمیتونم سیسیتم ارتقا بدم.بدبختیه
مطمعن باش انقدر موتورش بهینه خواهد بود که شما نیازی به ارتقا نداشته باشه.
source2 کو ندارد نشان از source 1

:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
مطمعن باش انقدر موتورش بهینه خواهد بود که شما نیازی به ارتقا نداشته باشه.
source2 کو ندارد نشان از source 1

:D

اخه فکرکنم از2006تا حالا سیستم ارتقا ندادم:D اون موقع کریسیس1رو هم به زور اجرا کرد:D.چند ساله منتظربودم hlبیاد بعد ارتقا بدم.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
حالا ببینیم اونایی که میگفتن این خیکی برای پول کار میکنه و هیچی بارش نیست و Half-Life بدرد خودش و عمه ش میخوره و ... میخوان بیان چی بگن؟
The Best, Hightest Rated FPS in History is back Baby
[LTR] With Source 2 F*cking Engine! Simon says other Engine can !@#$%^ themselves.[/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر