Source Engine 2 در حال توسعه

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
valve.jpg

اوایل تابستان امسال بود که کد هایی درفایل های Source Filmmaker پیدا شده بود که نشان می داد Valve در حال کار بر روی نسل آینده انجین Source است. حال هفته گذشته عده ای از طرفداران سایت 4chan که در مراسمی به مناسبت 50 سالگی Gabe Newell شرکت کرده بودند در فرصتی مناسب سوالاتی را در رابطه با این موضوع از Gabe Newell پرسیدند. با توجه به ویدویی که از این گفت و گوی کوتاه در Youtube قرار گرفته است ، Gabe Newell کار بروی Engineـی کاملا جدید را تایید و به گفته او منتظر هستند تا آن را همراه با یک بازی منتشر کنند. در بخشی دیگر هم اشاره به در حال توسعه بودن Half-Life بعدی می شود که این احتمال را می دهد که Half-Life 3 با انجینی کاملا جدید در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اینا اومدن یه سیستم دادن به نام Steam بیرون، بعد دیدن شرکت داره از این روش پول در میاره.
دیگه گفتن ولش کن آقا چه کاریه بریم بازی بسازی؟ انجین بدیم بیرون؟
تیریپ شیرازی برداشتن فاجعه :D. حالا تا وقتی Steam هست اصلن من شک دارم دیگه HL هم ما ببینیم چه برسه به موتور جدید از این حرفا :D.

گشاد کرده Valve گشاد کرده آقا فاجعه :|.

تو این نسل هر سال یه بازی عرضه کرده و همشونم عالی بودن همین پورتال2 نصف بازی های این نسل رو میخوره:D
ببینhlاز اون بازی ها نیست سالی یا دوسال یه نسخه ازش بیاد وقتی میاد قیامت میشه:D من خودم بیشتر از هر بازی یا کلا سرگرمی منتظرhl3وشاید بعضی وقتا هم این مردک تپل رو فحش بدم ولی میدونم ارزش این همه انتظار رو داره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هر کاری می خواهند بکنن فقط این شخصیت بازی را برش دارن !
Epic Comment !!! =))

خدایا کارمک زیر سوال میره Valve هم زیر سوال میره من موندم دلیل دیگه ای می خوایم برا نابودی دنیا ؟ :D
نمی گم حق انتقاد ندارین ولی این چیزی که شماها می کنید تخریب شخصیته ، اونم تخریب شخصیت هایی که خودشونو اثبات کردن ، انتقاد یه منطقی پشتشه ولی تخریب شخصیت یا سلیقه پشتشه یا بی منطقی .
فرهود دوره، دوره ی uncharted و گرافیک خفن و DX11 و 12 شده.
مطمئن باش وقتی HL2 عرضه شد عده ای از همین سایت برچسب تقلید از uncharted هم بهش میزنن.
خدا نیاره اون روزی که بگن گوردون فریمن و HL زیر سایه ipهای جدید شاید بدرخشن.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینا که هنوز دارن روی انجین به زبون خودشون کار میکنند با اخبار و شایعاتی هم که هست VALVE داره روی یه IP جدید کار میکنه و........... حداقل HL3 میره تا سال 2014 که همون حرفه قبلیه خودم تا 10 سال یعنی یک دهه پُر نشه خبری از HL3 نیست . البته یجورایی کاملا منطقی هم به نظر میاد چون انجین جدیدشون اصلا و ابدا نمیتونه قسمی از قدرت خودش را روی نسل حاضر نشون بده پس میره واسه نسل بعد و نسل بعد هم سال 2013 بیاد تا یک سال بکشه کنسولهای جدید جا بیفتند و فروش خودشون را بکنن زمینه خوبی هست برای عرضه بازی که همون یه بازه زمانی شیک یعنی 10 سال در انتظار بازیه :D

HL3 که هیچی از طرفی DOOM4 هم همین شکلی ! غایب بزرگ دیگه از سال 2004 که فکر کنم با VALVE عهد بستن که 10 سال را تموم کنن ! و البته پیشبینه من اگه درست باشه تاریخ دوباره تکرار میشه! سال 2004 را یادتون بیاد 3 تا از بازی FPS افسانه ای کنار هم به بازار اومد یعنی DOOM3 و HL2 و HALO2 ! همین HALO4 سال 2012 اومد بدون شک سال 2014 به احتمال زیاد HALO5 را داریم خیلی حال میده دوباره 2004 اتفاق بی افته یعنی DOOM4 و HL3 و HALO5 در سال 2014 مبارک طرفداراش :D و البته دوباره بهترین خاطره و تجربه من از گیم از سال 2004 با انجام HL2 تا به الان یه بازیه فوق شاهکار که دوباره میخوام تکرار بشه بعد اونم که HALO5 و DOOM4 وای وای وای ! غلط نکنم راست گفتم عجب سالی را من بخوام تجربه کنم :D یعنی حاضرم دیگه گیم را ببوسم بزارم کنار ولی دوباره یه همچین لحظاتی داشه باشم .

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
مطمئن باش وقتی HL3 عرضه شد عده ای از همین سایت برچسب تقلید از uncharted هم بهش میزنن.
خدا نیاره اون روزی که بگن گوردون فریمن و HL زیر سایه ipهای جدید شاید بدرخشن.
از اين اتفاقا نمي افته......چون بازيسازاي ولو هميشه يه مسير و ديدگاه جدا دارن كه اصلا شباهتي به ريتم معمول و رايج روزگار خودش نداره و البته همينم باعث خاص بودن و متفاوت بودنشه :
مگه وقتي پارسال پورتال ٢ عرضه شد كسي تونست بگه قسمتي از بازي شبيه فلان بازيه ؟؟؟يا وقتي l4d اومد يا وقتي كانتر اومد يا وقتي hl اومد يا وقتي hl2 اومد؟؟؟؟:d

در نتيجه مطمين باشيد بازم با يك چيز كاملا متفاوت روبرو خواهيم بود....

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
اینا که هنوز دارن روی انجین به زبون خودشون کار میکنند با اخبار و شایعاتی هم که هست VALVE داره روی یه IP جدید کار میکنه

اگه منظورت (SOB (Stars Of Blood باشه که تو همین ویدئو که تو پست اول هست توسط گیب تایید شد که کنسل شده :| یکسری اطلاعات هم در موردش چند روز پیش اومد که چند سالی داشتن روش کار می کردن و احتمال می دم سال 2011 کار روی اون متوقف شده

ولی چند مورد دیگه هم هست که احتمال داره IP جدید باشه:

- Ashly Burch روی یک پروژه تایید نشده ـیه Valve داره می کنه
- پروژه نامشخص Doug Church (که پارسال به Valve اومد) که گیب تو مصاحبه اش با gamasutra اشاره کرده بود بهش
- پروژه محرمانه 5 ساله که گیب تو The Final Hours of Portal 2 بهش اشاره می کنه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
- Ashly Burch روی یک پروژه تایید نشده ـیه Valve داره می کنه
- پروژه نامشخص Doug Church (که پارسال به Valve اومد) که گیب تو مصاحبه اش با gamasutra اشاره کرده بود بهش
- پروژه محرمانه 5 ساله که گیب تو The Final Hours of Portal 2 بهش اشاره می کنه

اين doug church مگه رو پورتال ٢ كار نكرده بود؟؟؟؟
راستي رزومه ashly burch رو از كجا ميشه ديد؟؟تو ويكي گشتم نبود....

يكي هم اينكه احتمال داره هر سه اينا رو يه پروژه بزرگ كه همون hl 3 باشه در حال كار باشن:d؟

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من یه فتوا بدم: FPS=Half Life
فقط والو میتونه صنعت گیم رو روسفید کنه:d
از 2002 تا الان فقط یک Portal داشتیم که اسم بازی روش بشه گذاشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر