نمایشگاه/رویداد SONY Paris Games Week Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با درود

سونی روز و ساعت کنفرانس Paris Games Week رو اعلام کرد !
کنفراس ساعت 20:30 روز سه شنبه پنجم آبان ماه به وقت تهران برگذار میشه.

بازیهایی که انتظار میره معرفی بشن:

• Gran Turismo 7

تقریبا دو سال از عرضه PS4 میگذره و هنوز از پرفروشترین فرنچایز سونی یعنی Gran Turismo خبری نیست
شاید کنفرانس پاریس بدلیل اهمیت داشتن این سبک بازی در اروپا بهترین موقعیت برای معرفی این بازی محبوب باشه.

• Quantic Dream's Project

از شروع این نسل David Cage رو فقط در مراسم رونمایی از PS4 دیده بودیم بعد از این سکوت طولانی این میتونه بهترین فرصت برای معرفی بازی جدید QD تو وطن خودش باشه !

• Sucker Punch's New Project

از اخرین بازی این استودیو یعنی Infamous Second Son که با موفقیت همراه بود زمان زیادی میگذره و Shuhei Yoshida قبلا از پروژه جدید این استودیو و معرفی اون در زمانی نزدیک خبر داده بود !

از بازیهایی که قبلا معرفی شدن و احتمالا گیم پلی و جزئیات بیشتری از اونها خواهیم دید:

• WILD

بازی جدید میشل انسل که از اون فقط یه تریلر مربوط به گیمزکام پارسال دیده بودیم و دیگه خبر و جزئیاتی از اون نداریم ! احتمال نمایش جدید گیم پلی و اطلاعات جدید بدلیل موقعیت نمایشکاه بسیار بالاست !

• Rime

سکوت عجیب سونی در مورد این بازی در حالی که سازنده های اون یعنی Tequila Works قبلا از مراحل پایانی ساخت بازی خبر داده بودن شاید نشون دهنده این بوده که سونی منتظر موقعیت مناسبی برای نمایش و اعلام تاریخ عرضه بازی بوده !

• Dreams

نمایش بیشتر و اطلاعات جدید از عنوان جدید استودیوی محبوب Mm تو این نمایشگاه قبلا توسط یوشیدا اعلام شده بود ! پس طرفدارای Mm میتونن مطمئن باشن که چیزهای بیشتری از Dreams خواهند دید !

در آخر با توجه به موقعیت نمایشگاه که هم از نظر مکان که در اروپا بازار اصلی PS4 هست و هم از نظر زمانی که نزدیک تعطیلات آخر سال هست میشه انتظار داشت شاهد سورپرایز بزرگی مثل PS4 Slim ویا کاهش قیمت باشیم !

مرسی

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ایدشون چیه؟

اینکه رویاها و کابوس هایی که معمولا در خواب می‌بینیم رو بتونیم در مدیوم گیم به واقعیت تبدیلشون کنیم و اونها رو بسازیم و برای بقیه به اشتراک بزاریم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اینکه رویاها و کابوس هایی که معمولا در خواب می‌بینیم رو بتونیم در مدیوم گیم به واقعیت تبدیلشون کنیم و اونها رو بسازیم و برای بقیه به اشتراک بزاریم.

به هیچ وجه همچین چیزی نیست .

نیت بازی همینه :D من مطمئنم :D

غیر این باشه پس منم نفهمیدم این فلان فلان شده چیه :D

آخه من نمیدونم کابوس از کجا اومد . هدف بازی اینه : هر ایده ای که اومد به ذهنت رو صفحه پیاده کنی و به یک مرحله تبدیلش کنی . با شخصیت هایی که توی دنیای تو خلق شدن . محیطی که از ذهن تو بوجود اومده .

کابوس و رویا میتونه یک بخش کوچیک از همون ایده ها باشه که متاسفانه شما فکر کردی "کلا" ایده بازی اینه که خواب ببینی و بیای از رو خوابت بازی بسازی .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نیت بازی همینه :D من مطمئنم :D

غیر این باشه پس منم نفهمیدم این فلان فلان شده چیه :D
اینی که میگی صرفا یک جمله برای شروع سخنرانی یا مطلبه!

توی بازی هر چیزی که به فکرتون میرسه رو میتونید بسازید! نه رویا و کابوس رو فقط! :d
مثل LBP ... ولی خیلی خفن ناک تر از اون! خیلی!!! :-"

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
من واسم عجیبه که شما چطور انتظار موفقیت و ترکوندن دریمز رو داشتین،بازی آوانگارد به معنای کلمه‌س بعد شما انتظار دارید ملت همین الان حال کنن باهاش؟:D یعنی اون آوانگاردی که ملت باهاش همون اول حال کنن دیگه آوانگارد نیست،اگر اینجوری بود،مثلا ملت همون قدر انتظار دریمز رو میکشیدن که انتظار یه بازی تولید انبوه و با هدف مشخص ایجاد فرهنگ توده ای سودآور مث کال آو دیوتی،اون موقع دنیا کاملا جای گل و بلبلی بود و نظام کپیتالیسم سرنگون میشد و به هر طرف که رو میکردی فقط صدای آواز پرنده ها رو میشنیدی :D ک در حقیقت اینگونه نیست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در مورد بازی های بزرگ و معروف کنفرانس که خیلی صحبت شده، بپردازیم به بازی هایی که کمتر دیده شدن. :D

Robinson: The Journey عنوان انحصاری Crytek برای PSVR هست که با دایناسورها سر و کار داره. مثل اینکه آزادی عمل بازی خیلی بالا نیست و بیشتر از اینکه چیزی شبیه Crysis باشه، یه جور تجربه مخصوص هدست های واقعیت مجازی هست و احتمالاً یکی از بهترین بازی های PSVR از نظر بصری. (البته 1% هم فکرش رو نکنین که چیزی شبیه تریلرش باشه! :D)

بازی Boundless چیز عجیب غریبی بود و از نظر ظاهری یه جورایی شبیه نمونه پیشرفته تر Minecraft بود، ولی با المان های خاص خودش. بازی در کنسول ها انحصاری PS4 هست و یه دنیاهای خیلی عظیمی رو نمایش میده که با پُرتال های مختلف به همدیگه وصل هستن. یه حالت آنلاین مانندی هم داره و ملت توی یه جهان مشترک بازی میکنن. ویژگی های فیزیکی قدرتمند و موجودات عجیب و ... هم توی بازی به چشم میخورن.

Matterfall جدیدترین محصول Housemarque هست که تا حالا بازی های دانلودی زیبایی مثل Dead Nation و Resogun ساخته و الآن هم در کنار Alienation، یه انحصاری دیگه هم برای PS4 میسازه. Matterfall هم مثل ساخته های قبلی این استودیو تأکید زیادی روی صحنه های شلوغ و مهیج و پر از افکت های مختلف داره.

Until Dawn: Rush of Blood هم که سال آینده منتشر میشه و یه Spin-Off از Until Dawn هست با طعم VR! بازی حالت FPS داره و on-rail هم هست. من که UD رو بازی نکردم، ولی شنیدم چیز ترسناکی هست و حالا یه تجربه ترسناک با VR هم میخوان بسازن که دیگه خدا رحم کنه! :D

Vector هم یه بازی موزیکال هست که استودیو Hello There با همکاری Avicii اون رو میسازه. این Avicii رو نمیشناسم، ولی اسمش خیلی برام آشناست و نمیدونم چی ازش شنیدم!

مثل اینکه توی نمایشگاه یه دموی VR هم از DriveClub به نمایش در اومده. البته از اونجایی که باید بازی رو به 60fps میرسوندن، از جاهای مختلفش زدن و مثلاً تعداد ماشین های پیست به 8تا رسیده، بعضی از جزییات محیط ها کمتر شده و سیستم ابرها و آب و هوا هم در حد نسخه معمولی نیست. در حال حاضر تصویری هم در آینه ماشین ها دیده نمیشه، ولی این موضوع توی ساخته های قبلی Evolution هم به چشم میخورده و توی نسخه نهایی درستش میکردن. در مجموع تجربه جالب و خوبی بوده به گفته نویسنده Eurogamer. البته این دمو در حد یه نمونه اولیه هست و فعلاً تصمیم 100% برای عرضه بازی به این شکل ندارن و معلوم نیست در آینده چی میشه.
Joe van Burik (مثل اینکه یه ژورنالیست مربوط به مسائل ماشین و اینا هست) هم بازی رو تجربه کرده و در موردش از عبارت «آینده ریسینگ» استفاده کرده! :D

در مورد Dreams هم برخلاف اون تصاویری که قبلاً از Impها اومده بود، طراحی Impهای دیشب محشر بود!!! به شدت دوست داشتنی و بامزه! :x

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
میشه از شما که E3 رو دیدی خواهش کنم چند تا بازی بمبی که به جز آنچارتد معرفی کردن بگی ؟!! البته یه چیزهایی بود ولی بسیار بی برنامه که خودشونم دقیق نمیدونستن جریانشون چیه !!! من دارم میگم سونی نیاز به بازی هایی که نوع آوری داشته باشه داره که همه طرفدارا رو راضی نگه داره ! یه چیزی فراتر از کیلزون ! الان رییس بخش پلی استیشن دقیقا کی هستش ؟ کسی که بتونه از برنامه ها و ایده ها و بازیهای سونی اطلاعات بده اسمشو میشه بگید ؟ کازهیرای تو یه فازی هستش و یوشیدا تو یه فاز دیگه !! من این صحبتها رو میکنم چون کلا پلی استیشن رو دوست دارم و اینکه راضی نیستم روزی از رقیبش عقب بیفته و انتظارات رو بر آورده نکنه ! شماها اگر پاسخ قانع کننده ای دارید که منو از این نگرانی ها در بیاره خوشحال میشم بگید .

من بازهم چشمم آب نمیخوره که بخوان خبری از انتشار یه بازی بمب بدن بیرون !!! فعلا تا حرف که میزنیم شده فقط و فقط آنچارتد آنچارتد آنچارتد آنچارتد آنچارتد

همون میگم E3 ندیدی درسته! :|
هی میگه بمب، بعد مثلا انگار FF VII Remake + Shenmue 3 + the Last Guardian ترقه کبریتی هم نیستن:|
3تا بمبی که توی 3 سال متوالیه E3 هم شاید مثلش پیدا نشه :|

این وسط معرفی Dreams و Horizon هم کلا توی E3 نبوده و یا ما خواب نما شدیم! یا شما اینا رو قبل از E3 کاملا باهاشون آشنایی داشتید! :|

بقیه ی لیست هم آریا گذاشته دیگه! یک سریش توی E3 معرفی شدن یا اولین نمایش رو داشتن،یک سریشون هم بمب هایی هستن که 2016 عرضه میشن! :|

وقتی TLG و FF VII R بمب حساب نمیشن،شما تا ابد انتظار بمب نداشته باش! خودت رو خسته نکن کنفرانس امشب هم نبین! (البته نمیبینی که! :d پس توی PSX بی خیاله بمب نداشتن PGW بشو خواهشا! :| )

شما کلا فارسی متوجه میشی بخونی ؟!! یا به زبون دیگه ای بنویسم ! حتما E3 رو زبون اصلی نگاه کردی کلا فارسی از یادت رفته ! منظور من از بمب بازی هایی در سطح Tlou و Uncharted هستش !! یه بازی استثنایی و نه صرفا انحصاری ! مثلا اومدی Last Guardian و FF VII رو با بمب هایی مثل Tlou مقایسه میکنی ؟!! بعد میگی E3 نگاه نکردی ؟!! من دارم میگم سونی به خاطر اینکه از رقیبش عقب نیوفته باید سعی کنه در همه سبک ها به جز اکشن سوم شخص بازی های بهتری بسازه . و اینکه از طرف کاز هیرای یا یوشیدا بهتر اطلاع رسانی بشه ! انقدر نیایم متعصبانه صحبت کنیم ! ضعف ها و ایرادات کار رو هم ببینیم که سونی سعی کنه ارتباط بهتری رو با فن ها برقرار کنه بارها گفتم بازم میگم سونی شخصیتی رو میخواد در راس کار مثل فیل اسپنسر که حداقل خودش گیمر باشه تا بتونه با فن ها ارتباط برقرار کنه ! از کم و کاستی ها بدونه و خیلی چیزهای دیگه ....
حالا باز بگو آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3

- - -ویرایش - - -

مثل اینکه توی نمایشگاه یه دموی VR هم از DriveClub به نمایش در اومده. البته از اونجایی که باید بازی رو به 60fps میرسوندن، از جاهای مختلفش زدن و مثلاً تعداد ماشین های پیست به 8تا رسیده، بعضی از جزییات محیط ها کمتر شده و سیستم ابرها و آب و هوا هم در حد نسخه معمولی نیست. در حال حاضر تصویری هم در آینه ماشین ها دیده نمیشه، ولی این موضوع توی ساخته های قبلی Evolution هم به چشم میخورده و توی نسخه نهایی درستش میکردن. در مجموع تجربه جالب و خوبی بوده به گفته نویسنده Eurogamer. البته این دمو در حد یه نمونه اولیه هست و فعلاً تصمیم 100% برای عرضه بازی به این شکل ندارن و معلوم نیست در آینده چی میشه.
Joe van Burik (مثل اینکه یه ژورنالیست مربوط به مسائل ماشین و اینا هست) هم بازی رو تجربه کرده و در موردش از عبارت «آینده ریسینگ» استفاده کرده! :D

در عوض خیلی به این وسیله امیدوارم اگر خوب روش کار بشه و بازی های مناسب براش بیاد میتونه خیلی محبوب باشه . جون میده برا همین بازی های ریسینگ با ترسناک فعلا بدیش اینه که قیمتش فوق العاده گرونه

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
Robinson: The Journey عنوان انحصاری Crytek برای PSVR هست که با دایناسورها سر و کار داره. مثل اینکه آزادی عمل بازی خیلی بالا نیست و بیشتر از اینکه چیزی شبیه Crysis باشه، یه جور تجربه مخصوص هدست های واقعیت مجازی هست و احتمالاً یکی از بهترین بازی های PSVR از نظر بصری. (البته 1% هم فکرش رو نکنین که چیزی شبیه تریلرش باشه! :biggrin1:)
اول تریلر زد PlayStation First پس احتمالا فقط انحصاری زمانی باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اول تریلر زد PlayStation First پس احتمالا فقط انحصاری زمانی باشه.
فکر نکنم سبک بازی جوری باشه که به درد X1 بخوره. یعنی انگار مخصوص این هدست های واقعیت مجازی ساختنش. مگر اینکه منظورشون از First نسبت به PC باشه.
ولی نکته اینجاست که خود Crytek گفته بازی انحصاری PSVR هست:
Combining the breathtaking immersion made possible by PlayStation VR and the game-changing power of CRYENGINE, Crytek today announced a partnership with Sony Computer Entertainment to bring new IP “Robinson: The Journey” exclusively to the upcoming PlayStation[SUP]®[/SUP]4 virtual reality platform

توی Twitter هم ازشون پرسیدن و دوباره گفتن فقط PS4. البته چند وقت پیش نسخه PC معرفی شد، ولی بعدش دیگه خبری نشد و شاید همین روزهای اخیر بازی تبدیل به عنوان انحصاری PSVR شده و این قضیه موقعی اتفاق افتاده که دیگه نتونستن تریلرش رو ادیت کنن! :D شاید هم همون حالت زمانی رو داشته باشه ولی Crytek فعلاً نمیخواد به روی خودش بیاره! :D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
شما کلا فارسی متوجه میشی بخونی ؟!! یا به زبون دیگه ای بنویسم ! حتما E3 رو زبون اصلی نگاه کردی کلا فارسی از یادت رفته ! منظور من از بمب بازی هایی در سطح Tlou و Uncharted هستش !! یه بازی استثنایی و نه صرفا انحصاری ! مثلا اومدی Last Guardian و FF VII رو با بمب هایی مثل Tlou مقایسه میکنی ؟!! بعد میگی E3 نگاه نکردی ؟!! من دارم میگم سونی به خاطر اینکه از رقیبش عقب نیوفته باید سعی کنه در همه سبک ها به جز اکشن سوم شخص بازی های بهتری بسازه . و اینکه از طرف کاز هیرای یا یوشیدا بهتر اطلاع رسانی بشه ! انقدر نیایم متعصبانه صحبت کنیم ! ضعف ها و ایرادات کار رو هم ببینیم که سونی سعی کنه ارتباط بهتری رو با فن ها برقرار کنه بارها گفتم بازم میگم سونی شخصیتی رو میخواد در راس کار مثل فیل اسپنسر که حداقل خودش گیمر باشه تا بتونه با فن ها ارتباط برقرار کنه ! از کم و کاستی ها بدونه و خیلی چیزهای دیگه ....
حالا باز بگو آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3 آنچارتد E3

- - -ویرایش - - -

در عوض خیلی به این وسیله امیدوارم اگر خوب روش کار بشه و بازی های مناسب براش بیاد میتونه خیلی محبوب باشه . جون میده برا همین بازی های ریسینگ با ترسناک فعلا بدیش اینه که قیمتش فوق العاده گرونه

من موندم بمب یعنی چی باید باشه از GT Sportبیشتر از بازی جدید قفس بیشتر بریم سر E3یعنی از TLGو HORZION بهتر شما هدفت از نماشگاه معرفی بازی چیه؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نکنه معرفی بازی کیج رفته برای psx یا e3?:(نه تویتی نه خبری ؟به شخصه مهمترین بازی کنفراس بازی دیوید کیج هست.

اینی که میگی صرفا یک جمله برای شروع سخنرانی یا مطلبه!

توی بازی هر چیزی که به فکرتون میرسه رو میتونید بسازید! نه رویا و کابوس رو فقط! :d
مثل LBP ... ولی خیلی خفن ناک تر از اون! خیلی!!! :-"

من توی تاپیکای قبل از این هم گفتم ، منی که ایده ی طراحیمو رویاهام کثیفه :d اوج خلاقیتی که از اعماق وجودم سرچشمه گرفته کجا باید اشتراک گذاریش کنم ، آیا سونی فکری برای گیمرای ایرانی کرده ؟ یا میکنه ؟ :d الان بومو گذاشتن جلوم میگن بکش ، یه بار گلوبلبل میکشم ، دوبار میکشم ، دیگه سومین بار غریزه م اجازه نمیده باید کرممو بریزم :d هنرو کم کم گیمرای دنیا به گ.ه میکشن ، بنظرم حالا جدی یه فکری بابت این مسئله باید بکنن که بینهایت دستمون باز نباشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب به سلامتی تایید شد که میشه WiLD رو به صورت کاملا آفلاین هم بازی کرد :bighug: بازی مولتی پلیر هم داره و قراره مولتیش به سبک سری Souls باشه. مثلا ممکنه یه پلیر به دنیای تو هجوم آورده باشه و حتی حیوونایی مثل خرگوش یا قورباغه مخفی شده باشه و یهو با بهت حمله کنه :D

-"Wild will have Dark Souls-like multiplayer. Other players can arrive in your game at any time. "Controlling animals is very interesting when you play online - you could have another player attacking you with rabbits, or other crazy situations," says Ancel. "You know in games like Bloodborne? The multiplayer system there is very interesting and exciting.

People can help you, or they can hurt you
. And other players will try to mimic the AI, to appear undetected. In this game, any animal could be dangerous, because it could be another player in there. Someone could approach you as a frog, then jump into a more dangerous animal."-

There will be the option to play offline and close your game off
, though, if you'd rather keep all of Wild to yourself. You can also jump into friends' games, or have them join you in yours."
WiLD will have Dark Souls style Multiplayer - NeoGAF

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این Avicii رو نمیشناسم، ولی اسمش خیلی برام آشناست و نمیدونم چی ازش شنیدم!

اویچی Avicii اسم هنری یه DJ سوئدی به اسم Tim Bergling هست. من از این مدل آهنگا گوش نمیدم اما فکر کنم معروف باشه!:D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
کنفرانس فوق العاده ای بود.واسه من بهترین بخشش معرفی دیترویت بود.فقط امیدوارم بیشتر از اینکه بسمت بیاند حرکت کنه ادامه دهنده راه فارنهایت و هوی رین باشه.
هواریزن هم خیلی جاه طلبانه به نظر میاد.GG لقمه ای بزرگی برداشته.یه حس Hit or Miss بهش دارم.اگه بتونه ایده هاش رو بدرستی اجرا بکنه.یه معجون عجیب غریبی از آب در میاد.:d
اویچی Avicii اسم هنری یه DJ سوئدی به اسم Tim Bergling هست. من از این مدل آهنگا گوش نمیدم اما فکر کنم معروف باشه!:D
اینارو گوش بده شاید تو هم خوشت اومد.:d
Addicted To You
Heart Upon My Sleeve
Liar Liar
Dear Boy
Wake Me Up
The Nights

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر