نمایشگاه/رویداد SONY Paris Games Week Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با درود

سونی روز و ساعت کنفرانس Paris Games Week رو اعلام کرد !
کنفراس ساعت 20:30 روز سه شنبه پنجم آبان ماه به وقت تهران برگذار میشه.

بازیهایی که انتظار میره معرفی بشن:

• Gran Turismo 7

تقریبا دو سال از عرضه PS4 میگذره و هنوز از پرفروشترین فرنچایز سونی یعنی Gran Turismo خبری نیست
شاید کنفرانس پاریس بدلیل اهمیت داشتن این سبک بازی در اروپا بهترین موقعیت برای معرفی این بازی محبوب باشه.

• Quantic Dream's Project

از شروع این نسل David Cage رو فقط در مراسم رونمایی از PS4 دیده بودیم بعد از این سکوت طولانی این میتونه بهترین فرصت برای معرفی بازی جدید QD تو وطن خودش باشه !

• Sucker Punch's New Project

از اخرین بازی این استودیو یعنی Infamous Second Son که با موفقیت همراه بود زمان زیادی میگذره و Shuhei Yoshida قبلا از پروژه جدید این استودیو و معرفی اون در زمانی نزدیک خبر داده بود !

از بازیهایی که قبلا معرفی شدن و احتمالا گیم پلی و جزئیات بیشتری از اونها خواهیم دید:

• WILD

بازی جدید میشل انسل که از اون فقط یه تریلر مربوط به گیمزکام پارسال دیده بودیم و دیگه خبر و جزئیاتی از اون نداریم ! احتمال نمایش جدید گیم پلی و اطلاعات جدید بدلیل موقعیت نمایشکاه بسیار بالاست !

• Rime

سکوت عجیب سونی در مورد این بازی در حالی که سازنده های اون یعنی Tequila Works قبلا از مراحل پایانی ساخت بازی خبر داده بودن شاید نشون دهنده این بوده که سونی منتظر موقعیت مناسبی برای نمایش و اعلام تاریخ عرضه بازی بوده !

• Dreams

نمایش بیشتر و اطلاعات جدید از عنوان جدید استودیوی محبوب Mm تو این نمایشگاه قبلا توسط یوشیدا اعلام شده بود ! پس طرفدارای Mm میتونن مطمئن باشن که چیزهای بیشتری از Dreams خواهند دید !

در آخر با توجه به موقعیت نمایشگاه که هم از نظر مکان که در اروپا بازار اصلی PS4 هست و هم از نظر زمانی که نزدیک تعطیلات آخر سال هست میشه انتظار داشت شاهد سورپرایز بزرگی مثل PS4 Slim ویا کاهش قیمت باشیم !

مرسی

آخرین ویرایش:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
از اکانت PS blog europe توی flickr
b00n5afiqwntwlkt7mx9.png

https://www.flickr.com/photos/playstationblogeurope/22493498625

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
81aBg.png

یعنی چی میتونه باشه ؟ Syphon Fi|ter یا Gran Turismo 7 ؟ شاید هم Crash Bandicoot! :-?:d

اینو بوکمارک کنید به نظرم heavenly sword 2 هست با ناریکو.خیلی بعیده gow نمایش بدن؛)خیلی هم هینت دادن نسبت بهش اوایل معرفی ps4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,129
نام
آریا
خب 2 ساعت بیشتر نمونده و بنده پیش بینی خودم رو از کنفرانس اعلام میکنم! :D
کنفرانس با 5 دقیقه تأخیر شروع میشه.
یه ویدئوی خوشگل با آهنگ خفن پخش میشه.
یه بازی جدید بزرگ رو می بینیم. شاید پروژه عمو داوود!
تریلر DriveClub: Bikes رو نمایش میدن.
حالا نوبت Dreams هست و نمایش خیلی مفصلی در حد 15،20 دقیقه داره. یه عده حال میکنن و یه عده هم میگن خواب ـمون گرفت و جمعش کنین و ...! :D
تریلرهای CoD و SW و بدون شک Destiny Folan پخش میشه.
تریلری از Horizon پخش میشه ولی خبری از گیم پلی نیست.
بعدش چند تا بازی مستقل نشون میدن و یکی دو تا بازی کوچولوی انحصاری یا انحصار زمانی.
یه بازی جدید و جالب تو مایه های Rime و Wild و اینا نمایش میدن.
یک عدد کاراکتر برای SFV معرفی میشه.
گیم پلی Wild رو می بینیم و بسی زیباست!
و در نهایت کنفرانس با نمایش بخش مولتی پلیر Uncharted 4 به پایان میرسه.
شاید این وسط یه تریلر هم از VGTهای GT6 نشون بدن! lol خیلی حال میده اگه یه دفعه لوگوی GT بیاد و ملت کف کنن و آخرش مشخص بشه که همچنان پای PS3 در میان هست! :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
خب 2 ساعت بیشتر نمونده و بنده پیش بینی خودم رو از کنفرانس اعلام میکنم! :D
کنفرانس با 5 دقیقه تأخیر شروع میشه.
یه ویدئوی خوشگل با آهنگ خفن پخش میشه.
یه بازی جدید بزرگ رو می بینیم. شاید پروژه عمو داوود!
تریلر DriveClub: Bikes رو نمایش میدن.
حالا نوبت Dreams هست و نمایش خیلی مفصلی در حد 15،20 دقیقه داره. یه عده حال میکنن و یه عده هم میگن خواب ـمون گرفت و جمعش کنین و ...! :D
تریلرهای CoD و SW و بدون شک Destiny Folan پخش میشه.
تریلری از Horizon پخش میشه ولی خبری از گیم پلی نیست.
بعدش چند تا بازی مستقل نشون میدن و یکی دو تا بازی کوچولوی انحصاری یا انحصار زمانی.
یه بازی جدید و جالب تو مایه های Rime و Wild و اینا نمایش میدن.
یک عدد کاراکتر برای SFV معرفی میشه.
گیم پلی Wild رو می بینیم و بسی زیباست!
و در نهایت کنفرانس با نمایش بخش مولتی پلیر Uncharted 4 به پایان میرسه.
شاید این وسط یه تریلر هم از VGTهای GT6 نشون بدن! lol خیلی حال میده اگه یه دفعه لوگوی GT بیاد و ملت کف کنن و آخرش مشخص بشه که همچنان پای PS3 در میان هست! :D

آریا قشنگ معموله زور زدی بگی من انتظار هیچ سورپرایزی ندارم :D
من که حداقل انتظار معرفی یه بازی بزرگ رو دارم :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,270
نام
وحید
این DriveClub Bikes رو تو یه پکیج GOTY شکل مانند بفروشن با تمامی اپدیت ها و غیر و ذالک بی نظیر میشه و منم میتونم بازی رو بالاخره تجربه کنم :D

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali

من بازهم چشمم آب نمیخوره که بخوان خبری از انتشار یه بازی بمب بدن بیرون !!! فعلا تا حرف که میزنیم شده فقط و فقط آنچارتد آنچارتد آنچارتد آنچارتد آنچارتد

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
اقا از توییچ ببینیم یا یوتیوب ؟؟
نمیدونم چرا یه استرس شدیدی گرفتم :D

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
پیش بینی من از کنفرانس:
1- کنفرانس با پنج دقیقه زودتر پخش میشه
2- همون اول کرش رو معرفی میکنن
3-بعد هم SYPHON جدید معرفی میشه
4-ریمستر killzone 2
5-drive club :bike
6-اخر کار هم چندتا بازی ریزه میزه مثل rime
7-dream قطعا هست
8- اخر کار که همه خوابشون گرفته یهو gt7
9- بازی جدید sucker punch
10-هیچی دیگه همین دیگه فدات منتظر ریمستر wining eleven 3 هستی حتما نه داداش همینا بود

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بزرگترین بنر بازی های معرفی شده مربوط به Uncharted 4 هست توی سالن, معلومه نمایش کاملی داره.

خودم حدس میزنم از بخش چند نفره بازی رونمایی کنن و در خلال کنفرانس هم یک تریلر داستانی فوق العاده ببینیم :D !

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
بنظر من که احتمال اینکه امشب کرش معرفی بشه به 0 میل میکنه :D
چون اگه قرار بود معرفی بشه یوبیسافتی که من میشناسم تا الان یچیزی ازش لو داده بود :D
جتی اگه ip رو هم فروخته باشه که بعیده , بازم یچیزی ازش لو میداد :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,129
نام
آریا
آریا قشنگ معموله زور زدی بگی من انتظار هیچ سورپرایزی ندارم :D
بازی بزرگ رو که توی لیست گذاشتم! :D بازی Quantic Dream. به جز اون یه بازی تو مایه های Wild و Rime هم معمولاً توی این کنفرانس ها نشون میدن.
ولی بعید میدونم دو تا بازی بزرگ جدید در کنار هم معرفی کنن. GT که خبری ازش نمیشه. :( GoW هم که گویا خودشون گفتن اینجا حضور نداره. دیگه می مونه بازی های استودیوهای Second Party و Third Party یا مثلاً یه IP معروف از ناشرهای بزرگ که فکر نکنم اینجا خبری بشه. :D
راستی Bend و SuckerPunch رو یادم رفت! بعید نیست بازی جدید اون ها رو ببینیم. Bend که چند قرنی هست یه بازی در دست ساخت داره و نمیدونم دیگه کِی زمان معرفیش میرسه. SuckerPunch هم کم کم باید پروژه جدیدش رو نشون بده و بعد از تجربه Infamous: Second Son خیلی منتظر بازی بعدی اینا هستم.
کاش یه چیزی هم از Hunger نشون بدن. تریلرش خیلی تماشایی بود و دوست دارم ببینم خود بازی چطوره.

من بازهم چشمم آب نمیخوره که بخوان خبری از انتشار یه بازی بمب بدن بیرون !!! فعلا تا حرف که میزنیم شده فقط و فقط آنچارتد آنچارتد آنچارتد آنچارتد آنچارتد
شما هم خیلی شاکی هستیا! :D این لیست احتمالی بازی های 2016 تا این لحظه هست:
Uncharted 4
Horizon
Dreams
Ratchet & Clank
Street Fighter V
Persona 5
The Last Guardian
و شاید Gran Turismo 7
در کنار کلی بازی دیگه که هرکدوم حال و هوای خاصی دارن و کمتر عنوان مشابهی مثل اون ها میشه پیدا کرد.
No Man's Sky که واقعاً چیز تکی هست.
The Witness خیلی جالب به نظر میرسه و سازنده یکی از بهترین ایندی های نسل قبل در حال ساختش هست.
Gravity Rush رو تجربه نکردم، ولی طبق چیزهایی که دیدم ویژگی های خاص خودش رو داره و خیلی تکراری نیست.
The Tomorrow Children حال و هوا و اتمسفری داره که کمتر جایی میشه پیدا کرد.
Wild و Rime هم میتونن عنوان های جالبی باشن و باید چیزهای بیشتری ازشون ببینیم.
Abzu که یکی از سازنده های Journey در حال ساختش هست و حال و هوای جالبی داره.
چیزهای دیگه هم هست که الآن یادم نیست. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
همون میگم E3 ندیدی درسته! :|
هی میگه بمب، بعد مثلا انگار FF VII Remake + Shenmue 3 + the Last Guardian ترقه کبریتی هم نیستن:|
3تا بمبی که توی 3 سال متوالیه E3 هم شاید مثلش پیدا نشه :|

این وسط معرفی Dreams و Horizon هم کلا توی E3 نبوده و یا ما خواب نما شدیم! یا شما اینا رو قبل از E3 کاملا باهاشون آشنایی داشتید! :|

بقیه ی لیست هم آریا گذاشته دیگه! یک سریش توی E3 معرفی شدن یا اولین نمایش رو داشتن،یک سریشون هم بمب هایی هستن که 2016 عرضه میشن! :|

وقتی TLG و FF VII R بمب حساب نمیشن،شما تا ابد انتظار بمب نداشته باش! خودت رو خسته نکن کنفرانس امشب هم نبین! (البته نمیبینی که! :d پس توی PSX بی خیاله بمب نداشتن PGW بشو خواهشا! :| )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر