SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,187
7,682
نام
وحید
این عکسو گذاشتی ناخودآگاه یاد Driver افتادم. کسی اینو یادش هست؟
اخ اخ نگو دلم رفت اصن :( :D اون موقع طفلی بیش نبودیم و همینجوری الکی میرفتیم تو خیابون و ماشین داغون میکردیم بعد 13 سال تازه فهمیدیم نه مثل اینکه ماموریت و چیزی هم بوده :D کجایند ان بازی های بی ادعا؟ :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,240
2,718
نام
Alireza
این عکسو گذاشتی ناخودآگاه یاد Driver افتادم. کسی اینو یادش هست؟
درایور ؟ بله چرا که نه جزو top 5 زمان PS1 ام بود خوراکم بود .:D

حالا بگو Red alert یادت هستش چقدر بازی کردی ؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,187
7,682
نام
وحید
والا اصلا کسی که در حضور Twisted Metal و Gran Turismo و God Of War و گزینه «سایر موارد ( شامل R&C و Syphon Hitller و ...) » به The Last Of Us رای بده، PS Fan که چه عرض کنم، گیمرم نیست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,612
20,968
نام
امیر حسین
کسی میتونه فن سونی باشه The Last of Us رو هم بازی کرده باشه ولی بهش رای نده؟! :D
آره ! به راحتی :D
بزار ببینم برای من چندمه.... :D
بین این لیست چهارم ، اگر Spyro بود، 5ـم! :D

---
اینایی که به Crash Bandicoot رای میدن بیان خودشون رو معرفی کنند! بسیار سلیقه ی خوبی دارن و دمشون گرم! >:) همانا از نزدیک ترین برادران PSفن ما میباشن>:)

---
منم Driver ، البته شماره ی دوم رو یادم میاد! :-" البته زیاد بازی نمیکردم و بیشتر میدیدم :D
هرچقدرم زور میزدیم آدما رو زیر بگیریم نمیشد که! توی دیوار ساختمون میرفتن،ولی زیر ماشین نمیرفتن:-"
اتفاقا W_D2 که میزدم یک تروفی داشت که یک عدد ماشین یونیک پیدا کن، گفتم شاید مخفیی چیزی باشه، یکی از ماشین های مخفی Driver2 که یادم بود توی استادیوم بود! جفت ناشر بازی ها هم که یوبی سافته! هرچی دور استادیوم گشتم شاید دری پیدا کنم و برم داخل و مثلا اشاره ای بوده باشه به اون بازی، پیدا نشد که نشد!
آخرش فهمیدم ماشین های یونیک توی کوچه پس کوچه ها ریختن و اصلا چیز مخفیی نیستن:| امید الکی به خودم میدادم:))

---
@Red V
شرم کن که اسم مهم ترین بازی رو نیوردی:-" کاری نداریم چه بلایی بعد از PS1 سرش اومد، ولی بازم به هر حال مهمترین بازی لیسته>:)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
768
1,128
نام
ارش
چند جا خوندم که بازی Death Stranding در رویداد E3 2017 حضور نخواهد داشت! درسته این خبر؟.....حالم گرفته شد کمی

• Like
Reactions: Blood Brothers

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,579
1,922
نام
Iman
والا اصلا کسی که در حضور Twisted Metal و Gran Turismo و God Of War و گزینه «سایر موارد ( شامل R&C و Syphon Hitller و ...) » به The Last Of Us رای بده، PS Fan که چه عرض کنم، گیمرم نیست :D
برای چی آخه کسی که سلیقش با شما متفاوته گیمر نیست؟! :D چرا ترول میکنین خودتونو آخه؟ :D
اونم سر بازی ای مثل The Last of Us. البته با اختلاف اندک نسبت به God of War و سایر موارد بود ولی بازم اگه نظرسنجی باشه من به The Last of Us رای میدم! :D \m/
از بین گزینه های بالا فقط FF و LBP رو بازی نکردم. از بقیه بازی ها لذت بردم ولی اونجوری که TLoU منو تحت تاثیر خودش قرار داده تا حالا هیچ بازی نتونسته اینکارو بکنه و چون فقط میشد یه گزینه رو انتخاب کرد پس به TLoU دادم!
خودم اول فکر نمیکردم کسی به TLoU رای نده ولی نه خب دیدم سلیقه ها خیلی گستردست! :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,187
7,682
نام
وحید
گفنی Syphon hitller دلم کردی کباب چقدر آرزو داشتم Bend استدیو میومد یه شماره جدید ازش میساخت هرچند از Days gone هم راضی هستم اما SF یه چیز دیگه بود .
SF اصلا روانی بود روانی :( هی حالا ملت برید رای بدید به MGS :( :D کلا از یکسال الی دو سال قبلتر از معرفی Days Gone گفته بودن بازی bend قراره ترسناک و اینطور شکل ها باشه :D ولی هنوز امیدی هست، اگه DG یه بازی موفق بشه و بترکونه Bend بین سر ها یه کله ای میاره بالا و میگه میتونم برگردونم Ip رو :D همه به روز های رفته بستگی داره :D

@Akiba اون بازی رو نمیگی که سازنده کال اف مثل بختک افتاده روش؟ :D در اینصورت که حیا کن، این تاپیکو رها کن :D بیا سمت قطب اعظم R&C خودم به شخصه از Insomniac قول یه کارتینگ درجه 1 رچت و کلنگ میگیرم :D

• Like
Reactions: vivanred

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
768
1,128
نام
ارش
اینایی که به Crash Bandicoot رای میدن بیان خودشون رو معرفی کنند! بسیار سلیقه ی خوبی دارن و دمشون گرم! >:) همانا از نزدیک ترین برادران PSفن ما میباشن>:)
اینجانب رای به کرش دادم...تو زمان ما the last of us یا uncharti وجود نداشت که خیلی از این فنجول فن ها رای دادن.....سیفون بود کرش بود رزیدنت بود..سایلنت هیل.. گاد و درایور ها و از همه مهمتر دینو کرایسیس با لست گاردین..ولی یک چیزی یادم رفت تو هر کلوپی میرفتم 2 نفر تیکن میزدن مابقی کرش و درایور

• Like
Reactions: MOEIN MPM and Akiba

Octienne

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,395
6,149
نام
Mohammad
من به سایر موارد رای دادم چون crash team racing جز گزینه ها نبود.:D
گزینه دوم کیلزون 2
گزینه سوم gow
the last of us هم میره بعد از سایلنت هیل و تکن و گرن تریسمو قرار میگیره.:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,187
7,682
نام
وحید
5 نفر فرهیخته و بزرگ در جمعمون داریم که متاسفانه هویت هاشون بعضا نامعلومه ولی مشخصه چقدر کمالات و منش دارن :D راضیم ازتون :D پرچم GT بالاتر این حرفاست :D

Saint.Frantic

کاربر سایت
Nov 6, 2011
1,483
2,057
نام
Mehrdad
خیلی نظر سنجی سختیه :D خصوصا وقتی تک گزینه ای باشه :D شدیدا هم بین کرش و گاد اف وار گیر کردم :D ولی خب.. از اونجایی که سیر تکامل گاد اف وار بسیار بیشتر از کرش بوده رای ما کریتوس :D

• Like
Reactions: Oakenshield

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,187
7,682
نام
وحید
خیلی نظر سنجی سختیه :D خصوصا وقتی تک گزینه ای باشه :D شدیدا هم بین کرش و گاد اف وار گیر کردم :D ولی خب.. از اونجایی که سیر تکامل گاد اف وار بسیار بیشتر از کرش بوده رای ما کریتوس :D
مهرداد:| :| :| :| :| ناامیدم کردی مشتی :( تو چارت هام یه رای GT برای تو کنار گذاشته بودم :| :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,869
25,421
نام
ماکان
ماکان تو مسلمون نیستی! :D
خوب خدایی بازی های زیادی هستن که برند PS رو حداقل من با اون ها میشناسم نه TLoU. مثل همین Crash و MGS و Tekken و .... نوبت به TLoU نمیرسه اصلا. هرچند از همشون خفن تره.

اخ اخ نگو دلم رفت اصن :( :D اون موقع طفلی بیش نبودیم و همینجوری الکی میرفتیم تو خیابون و ماشین داغون میکردیم بعد 13 سال تازه فهمیدیم نه مثل اینکه ماموریت و چیزی هم بوده :D کجایند ان بازی های بی ادعا؟ :D
من یه مدت مدیدی بازی کردم تا تونستم اول بازی گواهی بگیرم وارد داستان بشم!:D انگلیسی که خوب اون موقه و تو اون سن شوخی بود، سر در نمیاوردم قضیه چیه باید چیکار کنم!:D

حالا بگو Red alert یادت هستش چقدر بازی کردی ؟
من زنگ گوشیم Hell March ـه!:D دیگه تو خود حدیث مفصل بخوان!:D

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,137
30,025
نام
Alireza
اینایی که رای میدن چیه؟ :D کلا سه چهار نفریم دیگه :|
باید واسه نظرسنجی یه محدودیت واسه شرکت کردن میزاشتید که هر کی تا حالا PS1 نداشته اصلا نتونه شرکت کنه :D>:)
=========================
تعداد رای‌های God Of War هم مثل همیشه بیشتر از حقشه و چون نسخه‌ی جدیدش (بر خلاف نسخه‌های قبلی :D) فوق‌العاده به نظر می‌رسه، ملت از شدت هایپ هر چی GOW می‌بینن انتخاب می‌کنن :D
پ.ن: {فرار} :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟