SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Saint.Frantic

کاربر سایت
Nov 6, 2011
1,483
2,057
نام
Mehrdad
مهرداد:| :| :| :| :| ناامیدم کردی مشتی :( تو چارت هام یه رای GT برای تو کنار گذاشته بودم :| :D
تقصیر من نیست وحید :p:D برو یقه یامائوچی رو بگیر که باعث شده من الان به جای GT7 برم پراجکت کارز بگیرم :D
من یه مدت مدیدی بازی کردم تا تونستم اول بازی گواهی بگیرم وارد داستان بشم!:D انگلیسی که خوب اون موقه و تو اون سن شوخی بود، سر در نمیاوردم قضیه چیه باید چیکار کنم!:D
این اتفاق دقیقا برای منم افتاد :D با این تفاوت که نا امید شدم و با Driver 2 خودمو راضی کردم :D سال ها بعد البته برگشتم و گواهینامه را گرفتم :D <:-P

• Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,612
20,968
نام
امیر حسین
من به سایر موارد رای دادم چون crash team racing جز گزینه ها نبود.:D
گزینه دوم کیلزون 2
گزینه سوم gow
the last of us هم میره بعد از سایلنت هیل و تکن و گرن تریسمو قرار میگیره.:D
جزو سری کراش حساب میشه:| برو رای رو بنداز به صندوق درست:-"

اینایی که رای میدن چیه؟ :D کلا سه چهار نفریم دیگه :|
باید واسه نظرسنجی یه محدودیت واسه شرکت کردن میزاشتید که هر کی تا حالا PS1 نداشته اصلا نتونه شرکت کنه :D>:)
=========================
تعداد رای‌های God Of War هم مثل همیشه بیشتر از حقشه و چون نسخه‌ی جدیدش (بر خلاف نسخه‌های قبلی :D) فوق‌العاده به نظر می‌رسه، ملت از شدت هایپ هر چی GOW می‌بینن انتخاب می‌کنن :D
پ.ن: {فرار} :D
من یک ثانیه اشتباهی با گزینه ی بالاییش دیدم و شاخ در اوردم:)) ولی همین 3-4نفر هم باید خودشون رو معرفی میکردن>:) که کردن:D

در مورد GOW هم حالا درسته رای ما کراش ... ولی نداشتیم این چیزا رو دیگه:|
GOWهای قبلی همه شاهکار بودن>:) ... و رای دومی اگر میخواستم بدم بدون شک و حتی بدون در نظر گرفتن GOWهه جدید، GOW میبود:-"

Kaine

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,088
9,069
نام
احسان
نظرسنجی جدید را اختصاص میدیم به محبوب ترین سریی/IP که در طی چهار نسل گذشته عنوان یا عناوینش بر روی کنسول های سونی به طور انحصاری عرضه شدن. البته برای جذاب تر شدن نظر سنجی تعدادی از سری های فوق العاده محبوبی را که عناوینشون به صورت مقطعی به صورت انحصاری برای پلتفرم های سونی عرضه می شدن و از قضا توی همون بازه هم به محبوبیت رسیدن قرار دادم:D
به درخواست کاربرا فقط هم 1 گزینه قابل انتخابه:D
این نظرسنجی تا 22 خرداد هست و بعد تغییر می کنه:D
بازم اون بازیه نبود توش /:)

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,579
1,922
نام
Iman
خوب خدایی بازی های زیادی هستن که برند PS رو حداقل من با اون ها میشناسم نه TLoU. مثل همین Crash و MGS و Tekken و .... نوبت به TLoU نمیرسه اصلا. هرچند از همشون خفن تره.
کاملا درسته حرفت شکی هم درش نیست ولی سوال یه چیز دیگه است
محبوب ترین که برای ما TLoU بود. هرچند نظر بقیه هم محترمه ولی احساس میشه بعضا میخوان خودشون رو پیشکسوت پلی‌استیشن نشون بدن :-"
بماند که همینا موقع انتشار Part II خشتک میدرن! :D

• Like
Reactions: asi_1447

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,672
3,918
نام
ژوبین
نا امید شدم دیدم کسی به انچارتد رای نداده منم به کرشی ها پیوستم :D

Octienne

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,395
6,149
نام
Mohammad
جزو سری کراش حساب میشه:| برو رای رو بنداز به صندوق درست:-"

من یک ثانیه اشتباهی با گزینه ی بالاییش دیدم و شاخ در اوردم:)) ولی همین 3-4نفر هم باید خودشون رو معرفی میکردن>:) که کردن:D

GOWهای قبلی همه شاهکار بودن>:) ... و رای دومی اگر میخواستم بدم بدون شک و حتی بدون در نظر گرفتن GOWهه جدید، GOW میبود:-"
سرکارم نذاری.من این کرش پلتفرمری رو بازی نکردم ها.من عشق تیم ریسینگم.اگه مطمئنی تا رای عوض کنم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,612
20,968
نام
امیر حسین
سرکارم نذاری.من این کرش پلتفرمری رو بازی نکردم ها.من عشق تیم ریسینگم.اگه مطمئنی تا رای عوض کنم:D
اونا رو بازی نکردی که عمرت بر فناست:-"
ولی بله، جزو سری کراش حساب میشه به هر حال:D
همینطور که Jak X هم داشتیم و ریسینگ بود اونم:-" ، یا به قول ماکان مثل همیشه انتظار آنچارتد ریسینگ داشتیم! :))

• Like
Reactions: MOEIN MPM

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,240
2,718
نام
Alireza
کاملا درسته حرفت شکی هم درش نیست ولی سوال یه چیز دیگه است
محبوب ترین که برای ما TLoU بود. هرچند نظر بقیه هم محترمه ولی احساس میشه بعضا میخوان خودشون رو پیشکسوت پلی‌استیشن نشون بدن :-"
بماند که همینا موقع انتشار Part II خشتک میدرن! :D
واقعا وقتی اون بازی ها هستش من به خودم نمیتونم اجازه بدم به TLOU رای بدم از نظر برند PS چون واقعا ملت PS با Crash و GT و MGS و FF و GOW و Tekken که میشناسن بله شاید بهترین بازی به نظر من TLOU باشه بعدش MGS بعدش GT و بعدش GOW و .... بازی بریم جلو اما دلیل بر محبوب ترین IP برند PS باشه مشخصا نیست .

Octienne

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,395
6,149
نام
Mohammad
اونا رو بازی نکردی که عمرت بر فناست:-"
ولی بله، جزو سری کراش حساب میشه به هر حال:D
همینطور که Jak X هم داشتیم و ریسینگ بود اونم:-" ، یا به قول ماکان مثل همیشه انتظار آنچارتد ریسینگ داشتیم! :))
اصولا زمان ps1 وقتی میرفتم کلوپ دل و دماغم سمت کمتر بازی میرفت،سریع میگفتم کراش مسابقه ای رو بده.:))
تمام خاطرات کلوپ رفتنم به تیم ریسینگ گره خورده.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,944
1,100
نام
روزبه
انتخاب اول من که GOW OF WAR بعد CRASH و بعد GTمن اولین GTکه بازی کردم نسخه ۳ بود ماشین پژو 206داشت شوق میکردم

یعنی من‌ GTرو از پژو ۲۰۶شناختم

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,137
30,026
نام
Alireza
بهتره بحث‌های قدیمی رو دوباره باز نکنیم :D نسخه‌ی جدید GOW خیلی عالی به نظر می‌رسه و خود Santa هم بالاخره فهمیده که مشکل کجا بوده و مسیر رو کاملا داره درست میره، پس بهتره به آینده بنگریم :D
فقط بگم که وقتی یه مقایسه‌ی ساده بین تریلری که پارسال تو E3 نشون دادن و کل نسخه‌های قبلی بکنی، می‌تونی ببینی که نسخه‌های قبلی چی کم داشتن :D

• Like
Reactions: سگ Naughty

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,679
4,934
نام
سهيل
بین آنچارتد و گاد آف وار مردد بودم ولی گادآف وار را انتخاب کردم چون نسل شش هم بود.

• Like
Reactions: s.snake2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟