SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,249
1,853
نام
Ali
فکر میکنم دیروز بود که داشتیم با یسریها در مورد GOW بحث میکردیم .

اینکه با تغییر استایل و یونیورس و گیم پلی و کامبت سیستم از نو طراحی شده بازی بشدت روی لبه تیغه . مساله اینه که کسی صرفا یه بازی خوب یا حتی خیلی خوب نمیخواد ! همه منتظر یه کریتوس فوق العاده با متای + 90 ـن و واقعاً سوال اینه که سانتا و سونی میتونن همچین مهمی ُ بهش دست پیدا کنن یا نه ..

کما اینکه بارلاگ ـی سر ِ بازی ـه که GOW II رو جوری از آب دراورد که تا سال های سال تو خاطره هامون موند .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,899
25,774
نام
ماکان
فکر میکنم دیروز بود که داشتیم با یسریها در مورد GOW بحث میکردیم .

اینکه با تغییر استایل و یونیورس و گیم پلی و کامبت سیستم از نو طراحی شده بازی بشدت روی لبه تیغه . مساله اینه که کسی صرفا یه بازی خوب یا حتی خیلی خوب نمیخواد ! همه منتظر یه کریتوس فوق العاده با متای + 90 ـن و واقعاً سوال اینه که سانتا و سونی میتونن همچین مهمی ُ بهش دست پیدا کنن یا نه ..

کما اینکه بارلاگ ـی سر ِ بازی ـه که GOW II رو جوری از آب دراورد که تا سال های سال تو خاطره هامون موند .
به نظر من این گاو رو از گاو 3 بیشتر تحویل میگیرن. اتفاقا من خیلی موافق این شخم زدن بازی بودم. چون معتقدم اگه صرفا ورژن نسل بعدی همون بازی قدیم بود به سرنوشت Halo و GeoW دچار میشد و از اوج کناره میگرفت. این تغییرات جسورانه در صورت پیاده شدن صحیح میتونه مجدد نظر مثبت همه رو جلب کنه که به نظر من SM میتونه از پس کار بر بیاد.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,447
6,541
نام
محمد
خب نظر سنجی قبلی حذف و نظر سنجی جدید جایگزین شد. طبق آرا کاربر ها بیش از هر چیزی منتظر نمایشی جدید از قسمت جدید TLoU هستن و گزینه مربوط به این عنوان تنها عنوانی بود که بیش از 50% رای آورد!
در جایگاه دوم(:D) نمایش قسمت جدید GoW بود که تونست نزدیک به 50% از رای ها را به خودش اختصاص بده و انتخاب سوم کاربر ها نمایش بازی جدید کوجیما یعنی Death Stranding بود که البته اختلاف رای هاش نسبت به دو مورد اول و دوم خیلی زیاد بود و عملا نصف اون ها رای آورد :D
نظرسنجی جدید را اختصاص میدیم به محبوب ترین سریی/IP که در طی چهار نسل گذشته عنوان یا عناوینش بر روی کنسول های سونی به طور انحصاری عرضه شدن. البته برای جذاب تر شدن نظر سنجی تعدادی از سری های فوق العاده محبوبی را که عناوینشون به صورت مقطعی به صورت انحصاری برای پلتفرم های سونی عرضه می شدن و از قضا توی همون بازه هم به محبوبیت رسیدن قرار دادم:D
به درخواست کاربرا فقط هم 1 گزینه قابل انتخابه:D
این نظرسنجی تا 22 خرداد هست و بعد تغییر می کنه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,899
25,774
نام
ماکان
فعلا من شخصا پرچم FF رو بالا نگه داشتم.

پ.ن: یه چیز مرتبط با E3 میزدی!:D مثلا معرفی کدوم بازی تو کنفرانس سونی باعث شد پشماتون بریزه.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,447
6,541
نام
محمد
فعلا من شخصا پرچم FF رو بالا نگه داشتم.

پ.ن: یه چیز مرتبط با E3 میزدی!:D مثلا معرفی کدوم بازی تو کنفرانس سونی باعث شد پشماتون بریزه.
اونم تو برنامه داریم:D نظرسنجی قبلی هم تقریبا همچین چیزی بود دیگه:D
اما بازم هست:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,191
7,699
نام
وحید
هرکی به Gran Turismo رای نده نمیدونه اصلا پلی استیشن چی هست :D ناموس این کنسوله :D شناسنامه این برند هست :D

پ.ن: همینه که هست :D

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,178
19,751
نام
مازیار
برای من با اختلاف سری ای که افتخار بازی کردنش رو روی ps ها داشتم قطعا فاینال فانتزی بوده ولاغیر
بعدشم متالگیر و بازی های ناتی
البته پرسونا هم مبایست میبود

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,447
6,541
نام
محمد
الان من خودم سر دو راهی موندم:| فاینال فانتزی یا متال گیر؟:|

پ.ن: یادم رفت گزینه نمایش رای کاربرها را فعال کنم:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,899
25,774
نام
ماکان
هرکی به Gran Turismo رای نده نمیدونه اصلا پلی استیشن چی هست :D ناموس این کنسوله :D شناسنامه این برند هست :D

پ.ن: همینه که هست :D
زمانی که هنوز ملت نمیدونستن GT دقیقا چیه جناب FFVII داشتن سروری میکردن!:D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
کیا حس پدر بودنو با گوشتو پوستو استخونشون درک کردن ؟:D منبع الهام چه بازیسازایی شد ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,690
21,340
نام
امیر حسین
الان من خودم سر دو راهی موندم:| فاینال فانتزی یا متال گیر؟:|

پ.ن: یادم رفت گزینه نمایش رای کاربرها را فعال کنم:|
نظرسنجی رو بردار تا رای ها زیاد نشده و درستش کن:-"
بعدم به کراش رای بده:-"

---
اون زمانی که خیلی ها هم نمیدونستن FF VII چیه، با تقریب 99% گیمرهای حداقل ایران، مطمئنم همه کراش میزدن:-"

sajadkh

کاربر فعال
Jul 28, 2012
2,095
7,747
نام
Sajjad

خب خداروشکر خود کوری گیم پلی رو دوباره انجام میده و تو مراسم هم واسه گپ و گفتگو حضور داره
.اطلاعات زیادی هم مثل پارسال میتونه بهمون بده کما اینکه جف کیلی معمولا خوب ازدو ها حرف میکشه خودکوری هم تو توییتر بابت درخواست ها ما فن ها گفته بود که اطلاعاتی در حال حاضر تا چند ماه اینده یعنی خود کنفرانس نمیتونه بده و حالا وقته و چه خوبه که یه گپ و گفتگویی هم داره و اطلاعات بیشتری میده.
پشت همین ساختمونی که نقاشی رو تکمیل کردن دوباره دارن یه حرکتایی مثل اول همین نقاشی میزنن و فعلا اسم بازی رو نوشتن امیدوارم این یکی حداقل چیزی داشته باشه.البته همینم خوب شد که فهمیدیم نمایش بازی حول همین ارت میچرخه.ولی اگه بخوان مار میدگارد رو نشون بدن کسی جون سالم بدر نمیبره اون موقع صبح!
@Akiba
منم دوس داشتم بازی یه عنوان داشت مثلا New Beginning ای چیزی که نشون بده گاو ماهیتش همونه ولی تغیرات داشته و کلا اون ساختار عوض شدن تا حدی رو نشون بده.با این شکل و شمایل فونت بازی هم حال نمیکنم همون حالت طلایی خیلی با ابهت تربود.البته همه اینا به زبان نورث باستان برمیگرده و میدونم.
در مورد تغییرات گیم پلی هم کلی قبل نمایش بازی بحث کردیم و خیلی ها فاتح سانتا رو خونده بودن و عملا اونو یه استودیو درجه دو سه حساب کردن اما با نمایش بازی همه رو به راه راست هدایت کرد.گیم پلی هم با وجود جیسون مک دونالد من اصلا بابتش نگران نیستم کسی که چندین نسخه همچنان داشت مبارزات اون شمشیر کریتوس رو بهبود میخشید و اوجش رو تو گاو سه ترکوند.صد در صد سلاح بیشتری داریم نسبت به بازی های گذشته. مشکل گاوهای قبلی همون شمشیر کریتوس بود که دست و بال طراحان مبارزه رو بسته بود واسه خلق یه سلاح جدید چون پلیرها چندین نسخه عادت کرده بودن به کشتن ان تا دشمن با یک L1 + مربع و صد البته تمام کننده های سنگین کریتوس که تو سر دشمنا میکوبید نقطه قوت کمبت های بازی همین تمام کننده های سنگین کریتوسن که همچنان هم حتی با تبر هم میبینیمشون مثل اون حرکت خفنی که میدوه و تبر رو میزنه زمین یا پرتابش میکنه دوباره پسش میگیره قشنگ حس سنگینی کمبت هارو میشه کرد.این تبره هم بسیار خفن میزنه و کمبت هاش تا اینجا عالی بوده.داستان هم که اصلا حرفی باقی نمیذاره وقتی کوری بالا سر تیمه + دو نفر دیگه که اونا هم کارشون و سبکشون خفن بوده و جایزه گرفتن.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,191
7,699
نام
وحید
زمانی که هنوز ملت نمیدونستن GT دقیقا چیه جناب FFVII داشتن سروری میکردن!:D
سر جنگ رو با بازی مورد علاقم باز نکن :D Gran Turismo خود PS هست :D پرفروش ترین و گولاخ ترین IP تاریخ PS هست :D FF یه سری خائن به مقدسات کنسول PS هست در حالی که GT همیشه پای کنسول و درد هاش مونده :D اصلا یه سری بازی مولتی پلتفرم این حرفها رو نداره :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟