SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
18,245
نام
سینا
کوجیما هم تایید کرد که Death Stranding کلا توی E3 نیست:

View attachment 75973
«استاد E3 رو در حدی نمیبینن که شخصا در اون حضور پیدا کنن.»

جا داشت از تاریخی ترین کامنت بازی سنتر هم یادی کنیم :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,914
نام
ماکان
این خبر برای من که فرقی نداشت:-"
خدایی DS تا همین الان هم نمایش زیادی داشته....E3 قبلی فکر کنم صرفا کوجیما از ایده ش رونمایی کرده بود و هنوز وارد مراحل ساخت هم نشده بود کاملا:-"(فکر کنم انجین بازی رو چند وقت بعد انتخاب کردن حتی)

در مورد TLOU هم ، اینم گفتن مراحل اولیه ی ساخته! فکر میکنم اینم برای ترکوندن فضای PSX استفاده شده:-"
البته اینکه بچه ها میگن تا دیز گان هست، خبری ازش نمیشه هم حرف حسابه! بازی شباهت های زیادی داره، یک جوری جلوی هم قرار گرفتن باعث مقایسه میشه و ....
ولی انسان به امید زنده ست، شاید چیزی دیدیم:D ، ولی 95%مطمئنم گیم پلی نمیبینیم:-"
@Cloud Strife البته E3 2012 ما هم TLOU رو داشتیم و هم GOW A :-" درسته شماره دار و سری اصلی نبود ، ولی خود سانتا روش کار میکرد:-"

گفتم GOW ... قبل از نقاشی فکر میکردم احتمالا یا شماره ای به ته اسم بازی اضافه بشه، یا پسوندی....ولی هیچکدومش نشد که بشه:-"
به نظرم برای تبلیغات بهتر میبود اونجوری...در بدترین حالت برای پیدا کردن آرت کارمون راحت تر میشد:))
خوب الانم هم گاو هست هم UC:TLL!:D به هر صورت من نظرم اینه که سونی با وجود گاو نمیاد لست رو نمایش بده. چون گل سرسبدش باید گاو باشه و ملت برن تو کف ایشون. وگرنه لست بیاد گاو میره زیر سایه ایشون یا برعکس.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,916
نام
HESAM
اقا نظر سنجی باید عوض بشه :D
به نظرم باید TLOU 2و DEATH STRANDING , KILLZONE 4 و RESISTANCE حذف بشن .
اسم BLOODBORNE 2 به PHANTOM WAIL تغییر بکنه . و اینکه شاید یک گزینه ای بشه چالش بر انگیز تر بشه . و بشه فهمید جامعه گیمری از بین نمایشهای قطعی بیشتر منتظر چی هست .
در کل من قبلا یه لیست دادم که منتظر چی هستم و الان مجبورم کلی تغییر بدم داخلش .
عناوین مولتی پلتفرم :
destiny 2
call of duty
star wars
far cry
fifa 18
عناوین انحصاری :
god of war
days gone
spider-man
dream
phantom wail
crash
new ip from SP
GTS
DETROIT
سایر :
FINAL FANTASY REMAKE
DMC :D
و یه سری سورپرایز از ژاپنی های عزیز

شاید یه سری از اثرها هم یادم نباشه

با وجود اینکه بسیاری از بازی های خیلی بزرگ رو حذف کردم ولی باز نمایش خیلی غنی و عظیم هست و قابلیت تبدیل شدن به بهترین کنفرانس رو داره :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,095
نام
Sajjad
گفتم GOW ... قبل از نقاشی فکر میکردم احتمالا یا شماره ای به ته اسم بازی اضافه بشه، یا پسوندی....ولی هیچکدومش نشد که بشه:-"
به نظرم برای تبلیغات بهتر میبود اونجوری...در بدترین حالت برای پیدا کردن آرت کارمون راحت تر میشد:))
خیلی وقت پیش تایید کرد کوری که بازی هیچ عنوان اضافه و پسوند و شماره ای نخواهد داشت.تنها GOW
تقصیر سونیه فن هارو بد عادت کرده همه مگاتن و نمایش هارو یه جا میخوان این همه انحصاری رو داره و واقعا هم جا نمیشه بخواد همه رو نمایش بده.
DS و TLOU میرن واسه PSX.فعلا تمرکزها روی گاو هستش تا عرضه بشه از بازاریابی هم مشخصه.
اینکه سونی پشیمون شده از نمایش بازی هم کاملا منتفیه چون اینا تایم و برنامشونو از خیلی وقت پیش تعیین کردن و بازی کوجیما هم چیزی نداره که بخوان نشون بدن چند وقته کلا وارد فول دو شده و تا نمایش گیم پلی کلی فاصله داره.
پ.ن: گاو امسال انچنان نمایشی خواهد داشت که همه چی یادتون خواهد رفت بوکمارک کنید.نمایش پارسال فقط واسه نشون دادن تغیرات و ماهیت بازی بود نوبت یه گیم پلی بسیار خفن و امضای گاو هستش.
دیزگان.اسپایدی.بازی ساکرپانچ.چندتا بلاک باستر میخواین اخه؟:D>:)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,482
نام
محمد
اقا نظر سنجی باید عوض بشه :D
به نظرم باید TLOU 2و DEATH STRANDING , KILLZONE 4 و RESISTANCE حذف بشن .
اسم BLOODBORNE 2 به PHANTOM WAIL تغییر بکنه . و اینکه شاید یک گزینه ای بشه چالش بر انگیز تر بشه . و بشه فهمید جامعه گیمری از بین نمایشهای قطعی بیشتر منتظر چی هست .
در کل من قبلا یه لیست دادم که منتظر چی هستم و الان مجبورم کلی تغییر بدم داخلش .
عناوین مولتی پلتفرم :
destiny 2
call of duty
star wars
far cry
fifa 18
عناوین انحصاری :
god of war
days gone
spider-man
dream
phantom wail
crash
new ip from SP
GTS
DETROIT
سایر :
FINAL FANTASY REMAKE
DMC :D
و یه سری سورپرایز از ژاپنی های عزیز

شاید یه سری از اثرها هم یادم نباشه

با وجود اینکه بسیاری از بازی های خیلی بزرگ رو حذف کردم ولی باز نمایش خیلی غنی و عظیم هست و قابلیت تبدیل شدن به بهترین کنفرانس رو داره :D
خیلی ازش گذشته دیگه:D با عوض کردن نظر سنجی موافقم:D اما ی چیز دیگه پیشنهاد بدید:D

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
160
نام
H O S S E I N
همونقدر که سر موضوع فاینال فانتزی تعجب نکردم، سر نبود DS هم زیاد ناراحت نشدم.
قرار ما 4 تا 6 دسامبر امسال PlayStation Experience
اونجا جولانگاه دو عنوان Death Stranding و The last of US Part II هست. از الان شرط می بندم این دو عنوان برای PSe کنار موندن...
اینکه قرار باشه تو E3 همه برگ ها رو بشه زیادی رویاپردازیه.
سونی جوری با PSe و E3 رفتار می کنه که اپل با 7 و 7+ رفتار می کنه.

نه دیگه حداقل the last of us 2 رو نشون بدن دل من شاد شه ظهرش با ذوق و شوق برم امتحان بدم ترم اخرمه به همین برکت قسم :D:wow:
نمایش که اره، ولی همه موارد اصلی میره برای PSe
همه دوست داریم ببینیم هنر ن.داگ رو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
251
نام
امیر
نه دیگه حداقل the last of us 2 رو نشون بدن دل من شاد شه ظهرش با ذوق و شوق برم امتحان بدم ترم اخرمه به همین برکت قسم :D:wow:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,916
نام
HESAM
خیلی ازش گذشته دیگه:D با عوض کردن نظر سنجی موافقم:D اما ی چیز دیگه پیشنهاد بدید:D
پیش بینی شما در مورد کنفرانس سونی ؟
بهترین " نمایش " متعلق به کدام بازی خواهد بود ؟ حالا نمایش با هایپ و مورد انتظار بودن جدا بشه
عملکرد سونی در مورد کنسول ؟ ( قیمت )
بهترین کنفرانس E3 سونی در سال های اخیر ؟
:D
به هر حال شما دست به قلم هستید بهتر نظر میدید کلا تیم تحریریه و من واقعا چیزی به ذهن نرسید :D . فقط تک رای بشه بهتره .

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,482
نام
محمد
پیش بینی شما در مورد کنفرانس سونی ؟
بهترین " نمایش " متعلق به کدام بازی خواهد بود ؟ حالا نمایش با هایپ و مورد انتظار بودن جدا بشه
عملکرد سونی در مورد کنسول ؟ ( قیمت )
بهترین کنفرانس E3 سونی در سال های اخیر ؟
:D
به هر حال شما دست به قلم هستید بهتر نظر میدید کلا تیم تحریریه و من واقعا چیزی به ذهن نرسید :D . فقط تک رای بشه بهتره .
اخه یه سری چیزا را نمیشه الان گذاشت:D مثلا بهترین کنفرانس سونی در سال های اخیر قاعدتا باید بعد کنفرانس امسال باشه اما خب حالا یه کاریش می کنم:D

• Like
Reactions: amirone and SPILL

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,833
نام
امیر حسین
بهترین کنفرانس سال های اخیر، 90% رای ها بین دو سال گذشته تقسیم میشه! احتمال 70% هم پارسال میره بالاتر به خاطر این قضایای موسیقی زنده و این حرف ها! الان هرکی میاد انتظاراتش از کنفرانس امسال رو میگه، اینم جزوشون هست:))

بزارید بعد از کنفرانس امسال بهتره شاید نتیجه تغییر کرد:-"
---
@sajadkh
با اینکه گفته بودن، بازم انتظار تغییر رو داشتم:D به نظرم بهتر میشد اونجوری:-"

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
2,878
نام
حسین
بهترین کنفرانس سال های اخیر، 90% رای ها بین دو سال گذشته تقسیم میشه! احتمال 70% هم پارسال میره بالاتر به خاطر این قضایای موسیقی زنده و این حرف ها! الان هرکی میاد انتظاراتش از کنفرانس امسال رو میگه، اینم جزوشون هست:))

بزارید بعد از کنفرانس امسال بهتره شاید نتیجه تغییر کرد:-"
---
@sajadkh
با اینکه گفته بودن، بازم انتظار تغییر رو داشتم:D به نظرم بهتر میشد اونجوری:-"
نه دیگه اخه نگاه کن کوری گفته بود این اغاز یه گاو جدیده:D
اخر تریلر هم که خود کریتوسم فرمودن:D
الان براش اسم بذارن برا نسخه های بعدی چی اسم بذارن؟:-":D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟