نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

reza marston

کاربر سایت
حرفات رو تا حدود زیادی قبول دارم.راستشو بخواین سونی تا حدود زیادی از اینکه کنفرانسش بعد از مایکروسافت هست استفاده کافی رو میبره.به نظر من اومدن وقتی دیدن مایکروسافت ip هایی مثل Gears رو نشون نداد اوناهم از یه سری چیزا سانسور کردن و این pinguin رو آوردن حرف بزنه که ۲ ساعت پر بشه و بقیه نمایش ها رو بزارن واسه Gamescom و کنفرانس توکیو!
وگرنه به نظر من هم دموی ip جدید سانتا مونیکا آماده بوده هم TLG و حتی شاید بازی های دیگه که ما ازشون بیخبریم

Sent from my C6802 using Tapatalk

هم حرف شما ممکنه درست باشه هم حرف من که میگم شما خیلی خوشبین هستین D:

Sobhan_23

کاربر سایت
هم حرف شما ممکنه درست باشه هم حرف من که میگم شما خیلی خوشبین هستین D:

سونی همیشه برگ برنده واسه رو کردن داره تا اونجا که سابقش نشون میده.ولی خب همه میدونیم سانتا مونیکا داره روی یه ip جدید کار میکنه ناتی داگ هم گفته بود که علاوه بر TLOU RE روی دو تا عنوان دیگه کار میکنیم که یکیش معلوم شد آنچارتده.سونی هم سوپرایزاشو تا اونجا که میتونه لو نمیده که چی هستن که همیشه واسه رقابت یه برگ برنده داشته باشه.وقتی هم تایید میشه که TLG در حال ساخته پس یعنی دارن بازیو با گرافیک شاختر برای ps4 میسازن طوری که همه رو سوپرایز کنه.

Sent from my C6802 using Tapatalk

HL2-GF

کاربر سایت
دیدن خبرهای کنفرانس از کافی نت محل 8-| همینجا در حضور شونصد نفر دارم اشک میریزم :(( مرسی سونی هرچند که خیلی هم عالی نبودی :d

bluestar

کاربر سایت
انقدر سر گرافیک انچارتد ذوق مرگ نشید!!
گفته با موتور بازی بوده . ولی نگفته که ریل تایم اجرا شده
................
کلا امسال هم کنفراس ماکرو و هم سونی بد بود...
یعنی اینا نمیدون تو کنفراس سونی مردم منتظر دیدن گیم پلی بازی های انحصاری هستند !!!
که میان بت من و کمبت و.... رو هی نشون میدن!!

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
کنفرانس سونی اصلا قابل دفاع نیست!:| نمایش های خوبی توی کنفرانس بود اما خود کنفرانس افتضاح بود! روزی که همه انتظار معرفی IP های جدید، گیم پلی، سورپرایز و مگاتن دارن یه مردیکه بدرد نخور میاد روی سن و نیم ساعت آمار دری وری میده! من انقدر اعصابم خورد شده بود که یه ریز بهش فحش میدادم و آخر سر هم بلند شدم رفتم! یا مثلا امدن بجای بازی R&C دارن یه CG از انیمیشنش نشون میدن!!! در صورتی که انگار اصلا توجیح نیستن ما منتظر بازی هستیم نه از این خزعبلات!

ان آدام بویز هم که با ان اجرای مزخرفش نفرت من رو تا سر حد مرگ برانگیخت! یعنی در این حد از اجراش بدم امده بود که وقتی گریم فاندانگو رو معرفی کرد از شدت عصبانیت نمیتونستم خوشحال بشم (چون مانی یکی از شخصیت های محبوب من هست!:D).

بنظر من واقعا کنفرانس بیخودی بود. حالا درسته کرش و سیفون فنبوی دریم خودمون بود اما حداقل انتظار داشتیم TLG، بازی دیوید کیج، بازی باقی استدیوهای سونی نمایش داده بشن! عملا هیچی نداشت!
آقا همین شما نبودی میگفتی کنفرانس سونی بدون مگاتون ها هم کنفرانس خوبی میشه:d؟همین LBP3 هم واسه خودش مگاتونی بود،دیگه چی آخه:d؟از بازی های مولتی هم که کلی نشون دادن که!این وسط اون یخورده بحث TV و این حرفا فقط رو مخ بود که قابل بخششه:d!

در کل از E3 امسال راضی بودم.از TPP که نشون دادن،Batman AK،TW3،GTA V،....همه اینا از نظر بنده که عالی بودن دیگه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر