نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
431
نام
سياوش
آنچارتد 4 مورد انتظار ترین بازی ازنظر کاربران IGN .

ویدیوشو آپلود کنم ؟ :-/
جالبه تو تمام سايت هاي سرشناس uncharted ان قدر هايپش بالاس كه جزو top 10 هست و در بعضي هاشون هم مقام اول هست مثل همين ign (كه جزو سه تا مرجع معتبر و بزر گ دنياس اگر نگيم معتبر ترين مرجع دنيا ) يني انقدر به صورت وحشتناك هايپش بالاس در دنيا و واقعا پر هايپ ترين بازي داخل e3 هست .....ولي بعضي اينجا دارن دنبال دليل واسه هايپ ميگردن و مي گن اگر فلان نشه من فلان ميشم من بيسار ميشم :| واقعا كفر نعمت كه مي گن همين هست !!!!!......

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
جالبه تو تمام سايت هاي سرشناس uncharted ان قدر هايپش بالاس كه جزو top 10 هست و در بعضي هاشون هم مقام اول هست مثل همين ign (كه جزو سه تا مرجع معتبر و بزر گ دنياس اگر نگيم معتبر ترين مرجع دنيا ) يني انقدر به صورت وحشتناك هايپش بالاس در دنيا و واقعا پر هايپ ترين بازي داخل e3 هست .....ولي بعضي اينجا دارن دنبال دليل واسه هايپ ميگردن و مي گن اگر فلان نشه من فلان ميشم من بيسار ميشم :| واقعا كفر نعمت كه مي گن همين هست !!!!!......

6 تا آنچارتدم قرار باشه بیاد و تمام دنیا هم فقط منتظر آنچارتد باشن و گرافیکش در حد آواتار باشه، بدون CRASH فلان میشه !

اون فلان میشه یعنی اگه خدا بخواد آکیبا بن میشه دیگه ؟!
yahoo_105.gif

میگم تو که خودت کرش فن هستی قدرت هم داری
yahoo_65.gif
جان من اگه تو E3 معرفی نشد این آکیبا رو بده یه ماه بنش کنن
yahoo_22.gif

اون اکانت بدون اخطار و خط و خش ُ رو بخاطر هایپ کردن و سرکارگذاشتن تعداد زیادی از کاربران به یه مرخصی کوتاهی میفرستیم بره :D
خودشم که استقبال کرده دیگه صحبتی نمی مونه

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
6 تا آنچارتدم قرار باشه بیاد و تمام دنیا هم فقط منتظر آنچارتد باشن و گرافیکش در حد آواتار باشه، بدون CRASH فلان میشه !
اون فلان میشه یعنی اگه خدا بخواد آکیبا بن میشه دیگه ؟! 8->

میگم تو که خودت کرش فن هستی قدرت هم داری :-" جان من اگه تو E3 معرفی نشد این آکیبا رو بده یه ماه بنش کنن :|
اون اکانت بدون اخطار و خط و خش ُ رو بخاطر هایپ کردن و سرکارگذاشتن تعداد زیادی از کاربران به یه مرخصی کوتاهی میفرستیم بره
biggrin1.gif

خودشم که استقبال کرده دیگه صحبتی نمی مونه
yess-smiley.gif

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین

اون اکانت بدون اخطار و خط و خش ُ رو بخاطر هایپ کردن و سرکارگذاشتن تعداد زیادی از کاربران به یه مرخصی کوتاهی میفرستیم بره :D
خودشم که استقبال کرده دیگه صحبتی نمی مونهو

اون فلان میشه یعنی اگه خدا بخواد آکیبا بن میشه دیگه ؟! 8->

میگم تو که خودت کرش فن هستی قدرت هم داری :-" جان من اگه تو E3 معرفی نشد این آکیبا رو بده یه ماه بنش کنن :|
همینطور که خود امید هم گفت،قبلا در موردش بحث کردیم! :d اگر معرفی نشد،من خودم نفر اول میرم! >:)
ولی خوب...چه کنیم که میشه:-" >:)

البته خود امید که قدرت بن نداره:-" باید به سبزها بگه بن کنند! :d اما بازم مشکلی نیست! من آماده ی هرچیزی هستم! >:)

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606

خُـــب اینم از این...

nr8njmo5h9gk90htak5y.gif

یه ماه منتظر رسیدن به این 1-2 روز بودیم منتها نمی دونم چرا این دم آخری هی امیدم به چیزایی که انتظارشونو داریم کمتر میشه، فقط منتظرم این چند ساعتم بگذره...

در راستای اون شایعه کنسل شدن TLG و اینا... این گیف رو ببینین شرح حال من بعد خوندنش:d

http://upcity.ir/images2/39460075662092742456.gif

آخرین ویرایش:

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
سونی این همه بازی بزرگ داره نمی دونم چرا یه عده گیر دادند به Crash . کرش واسه ما نوستالژیه واسه همین این قدر دوستش داریم . اگرم کرش جدیدی معرفی بشه مثل قدیم لذتبخش نخواهد بود . چون اون زمان کرش رقیب نداشت . اگه شما mario kart 8 بازی کنین می فهمین چی میگم !;)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سونی این همه بازی بزرگ داره نمی دونم یه عده گیر دادند به Crash . کرش واسه ما نوستالژیه واسه همین این قدر دوستش داریم . اگرم کرش جدیدی معرفی بشه مثل قدیم لذتبخش نخواهد بود . چون اون زمان کرش رقیب نداشت . اگه شما mario kart 8 بازی کنین می فهمین چی میگم !;)
آره دیگه همین ماریویی که میفرمایین اون زمان موز بود ، بالا درخت :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
سونی این همه بازی بزرگ داره نمی دونم چرا یه عده گیر دادند به Crash . کرش واسه ما نوستالژیه واسه همین این قدر دوستش داریم . اگرم کرش جدیدی معرفی بشه مثل قدیم لذتبخش نخواهد بود . چون اون زمان کرش رقیب نداشت . اگه شما mario kart 8 بازی کنین می فهمین چی میگم !;)
همین حرف امین رضا + خوب کراش میاد و رقیب میشه! >:)
یعنی به نظرتون ND از پسش بر نمیاد؟ :-" اهم...الان آواتار و امضا رو دیدم، آره 90% به نظرتون از پسش بر نمیاد! :d
ولی خوب،به نظر ما بر میاد! >:)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دارم دیوونه میشم روز کنفرانس امتحان دارم، اونم ۴ واحدی
وقتی‌ تریلر e3 hype montageرو میبینم میگم حسین نرو امتحان بده.
کسی‌ هم هست مشکل منو داشته باشه؟
دانلود کردن و دیدن حال نمیده که, انلاین میبینی‌ لذتش زیاده

من 2 روز پشت سر هم امتحان دارم! اونم دوتا 3 واحدی :|

بهترین کار ممکن اینه که بزاری کنفرانسا تموم بشن بعد بدون اینکه برای خودت چیزی رو اسپویل کنی، دانلود و نگاشون کنی.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اقا جمع شید جمع شید یه خبر مهم :

TLG کنسل شد :|

این پست حاوی مقادیر زیادی طعنه و سارکزم می باشد

آخرین ویرایش:

Snowfall

کاربر سایت