نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

من فکر می کردم یک دمو از Morpheus نشون بدن اما ندادن ، البته به نظرم کار خوبی کردن چون VR رو هر چه قدر دمو ازش نشون بدی خسته کنندست تا خود طرف نتونه تجربش کنه نمایش هاش خسته کننده به نظر میاد

این آنچارتد هم به نظر میاد بعد از قسمت 4 کلا روند بازی رو عوض کنن با توجه به اسمش و حالتی که نیت تو نمایشش داشت. واسه چی باید این اسمُ رو بازی بذارن پس؟ :((

من نمی دونم چرا سونی از اینکه کنفرانسش بعد از مایکرو بود استفاده نکرد . LBP3 رو که نشون دادن . یه گیم پلی هم نشون میدادن از U4
خیلی بهتر میشد . گیم پلی The Order هم که خیلی کوتاه بود .

خوب الان نشستم تریلرا رو دیدم .

لامصب bloodborne چه جو مریضی داشت . به راحتی بهترین بازی E3 !! حیف که E3 award نمیگیره نه این نه آنچارتد . جایزه ها میره به ویچر و بتمن و اوردر و ...

order بلاخره بخش monster رو نشون داد . عجب چیزی بود لامصب . گالاهاد رسما readـه بود :دی خیلی مخوف بود مخصوصا صحنه ای با پیستول میزنه اونم میدووه دنبالت به جای گالاهاد من سکته زدم :bighug:

Holy Mother of batman . وااااااای عجب شهری بود واقعا زبا بود . نسخه PS4 هم بود . خیلی خیلی حال کردم با بتمن .

====
همین یوزر دوم میسازین میاین تاپیک ینی سونی به هدفش رسیده :))

بچه ها برا چندمین باره LBP3 رو دارم نگاه میکنم .. وقتی لوگوی LBP3 اول میاد بدجور خندم میگیره .. آخه منو بچه ها هم صبح داشتیم نگاه میکردیم قیافمون دقیقا مثل تماشاچیا شده بود چند لحظه هنگ کردیم ... بعد گفتن HELLO همه از کما خارج شدیم دست جیغ هورا !! . دقیقا آخر کنفرانس همین جریان سر دیدن لوگوی ناتی داگ پیش اومد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or