نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,709
نام
عرفان
آقا اصلا اینا رو ولش کنید! مگاتن که هیچی بیگ بنگ کنفرانس bloodborne بود که انحصاری بود! و اینقدر مهم بود که شخصا خود یوشیدا اومد معرفیش کرد!:x من که چیز دیگه ای نمیخوام!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تبریک به سونی فنها کنفرانس خوبی بود بهتر از مال ماکروسافت جاهایی که باهاش حال کردم نمایش بازی bloodborne و در اخر هم نمایش U4 بود

آخرین ویرایش:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
453
کنفرانس خوبی بود :)
TLG که میگن در حال ساخته و بالاخره معرفی میشه... انقدرم ازش گذشته که یکم نسبت بهش بی انگیزه شدم
فقط با توجه به اخبار 6 7 ماه پیش که شایعاتی در مورد کرش تو سایت آمازون بود خیلی دوست داشتم یه بازی پلتفرمر در حد ماریو هم برا PS4 بیاد که نشد

شدیدا منتظر GTA V بودم چون این سال آخری PS3 نداشتم و نتونستم امتحانش کنم... فقظ امیدوار بودم با دی ال سی هاش بیاد که انگار همون نسخه V بدون چیز اضافی ایه...
LBP3 هم باحال بود اما گرافیکش در حد PS4 نبود (بود به نظرتون ؟ شاید چون کیفیت پایین میدیدم این حسو میداد) انگار بازی با نسخه PS3 (در گرافیک) فرق خاصی نداشت. بعد هم گفته نشد مدیا مولکول میسازدش. احتمالا کار یه استودیو دیگس

دی ال سی Infamous هم شدیدا منتظرشم... ISS خیلی حال داد. با علاقه پلاتش کردم و لذت بخش بود.
بازی جدید سازندگان Journey هم محیط های بسیار هیجان انگیر (زیر آب یا در حال شنا) داشت و جالب بود.

The Order 1886 و Blood Born هم بسیار امیدوار کنندن (با توجه به سازندگانشون)
No Man's Sky هم بازی خیلی خفنی بود! نمیدونم انحصاریه یا نه اما تریلرش خیلی عالی بود.

Grim Fandango هم که واقعا سورپرایز بود...
اتمسفر Batman هم فوق العاده بود. شدیدا منتظرم

MGS هم تریلر خیلی خوبی داشت اما از دوره ای که دیگه انحصاری نیست شور و اشتیاق نسبت بهش کم شده. (یه لحظه فکر کنید انحصاری PS4 بود)
در پایان Uncharted هم که خیلی حال داد. فضاشو بیشتر از نسخه های قبلی دوست داشتم. واقعا شاهکار. به نظر میرسه تم بازی بسیار جدی شده و عالیه واقعا.

بازیهای دیگه رو هم خوب تو ذهنم نمونده (چون کنفرانس رو به سختی دیدم و مدام قطع و وصل میشد) فعلا در انتظار نسخه با کیفیت کنفرانس هستیم :)

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,002
نام
مهدی
Openingـی در حد GoW III و Endingـی در حد TLoU! باندل سفید، محتوای انحصاری بازی های مختلف، نمایش فوق العاده The Order، معرفی غافل گیر کننده LBP3، کلی بازی آرکید و ABZU که صفای خودش رو داشت:D! PB از FS که فکر کنم انحصاری بود نه؟
متاسفانه یه 30 دقیقه ای کنفرانس افت کرد، اما دوباره بدجوری اوج گرفت. Batman و Far Cry 4 فوق العاده بودن. GTA V هم یه سورپرایز دیگه... و در اوچ نا امیدی، نمایش فراتر از تصور Uncharted! خیلی ازش تعریف نمی کنم، ون نیازی نداره:D! فقط بگم بازم اینا یه سر گردن از بقیه جلوترن:|! نمی دونم چی بگم! فقط خدا لعنت کنه توییچ رو! چندین ماه منتظر این 3 دقیقه بودم، گند زد رفت:|!
و این که از تغییرات شکل گرفته تو Uncharted و نیت خیلی خوشم اومد.

در کل کنفرانس فوق العاده ایی بود و سربلندمون کرد:D!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
بعد از قطع ناگهاني تويچ بالاخره كليپ انچارتدو ديدم. فوق تجالعاده بود ولي ناتان خيلي استخوني تر شده. قيافشم مث هميشه نيست
كلا نصف انچارتد به نيتنه!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
TLOU: R دقیقا 49 روز دیگه میاد.
Drive Club چهار ماه دیگه
LBP3 هم 5 ماه دیگه
امسال زیاد از لحاظ انحصاری غنی نیست (بد هم نیست البته) ولی سال دیگه که Blood Borne و Uncharted و The Order 1886 و Let it Die و No Man's Company رو داریم؛ مادر بگرید :D

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
کنفرانس خوبی بود :)
TLG که میگن در حال ساخته و بالاخره معرفی میشه... انقدرم ازش گذشته که یکم نسبت بهش بی انگیزه شدم
فقط با توجه به اخبار 6 7 ماه پیش که شایعاتی در مورد کرش تو سایت آمازون بود خیلی دوست داشتم یه بازی پلتفرمر در حد ماریو هم برا PS4 بیاد که نشد

شدیدا منتظر GTA V بودم چون این سال آخری PS3 نداشتم و نتونستم امتحانش کنم... فقظ امیدوار بودم با دی ال سی هاش بیاد که انگار همون نسخه V بدون چیز اضافی ایه...
LBP3 هم باحال بود اما گرافیکش در حد PS4 نبود (بود به نظرتون ؟ شاید چون کیفیت پایین میدیدم این حسو میداد) انگار بازی با نسخه PS3 (در گرافیک) فرق خاصی نداشت. بعدا گفته نشد مدیا مولکول میسازدش. احتمالا کار یه استودیو دیگس

خیر! یوشیدا خودش صراحتا گفت که ps4 از گرافیک و کوالیتی بالاتری نسبت به نسخه ps3 برخورداره و به نوعی تنها تفاوتشونه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر