نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
Rockstar's 2013 hit, Grand Theft Auto 5, is coming to PS4 this fall. It is also coming to Xbox One and PC If you've already spent tons of time in GTA Online, don't worry. Your multiplayer progress will carry over to the PS4 version whether you played on Xbox 360 or PS3.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
کلا ذات انسان زیاده خواهه همینه دیگه!

چند مین پیش به یه دمو از موی دماغ ناتان دریک هم راضی بودیم الان بعضی ها میگن چرا از گیم پلی چیزی نشون ندادن!

حالا بدبختی اینه اگه از گیم پلی نمایشی داشتن,اینبار میگفتن چرا یه playable demo نمیدن بیرون...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
میگم که من هیچی ندیدم فقط یه ثانیه دیدم اون هم از پشت نیتن بود :| :D

اگه خودشون و شوماها میگید CG نبوده خب CG نبوده دیگه :D ولی اون چیزی که من دیدم سطحش از خیلی از CG ها هم بالاتر میزد :D :D

نه آقا، CG ازین خفن‌تره :d
ولی می‌شه گفت نزدیک‌ترین چیز به CG بود که تا حالا دیدیم! البته با توجه به 60 فریم و 1080p بودنش و این که گفتن Real Time نبوده، من انتظار ندارم توی بازی همچین گرافیکی ببینم.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,198
نام
سبحان
کنسول سونی یعنی بازی های Hardcore نه یه مشت بازی فانتزی و با تم فان اینو دیگه بچه 10 ساله هم میفهمه
راستی DLC اینفیمس فراموش نشه

Yasta

کاربر سایت
Mar 18, 2013
46
من الان رفتم ببینم موقع کنفرانس چیا معرفی شده تو هر بازی که معرفی میشد 40 صفحه باید جا به جا میشدم سرعت تاپیک 4 PPS بود post per second
این GTA V چیزی ازش درست نشون دادن؟

یکی چندتا عکس بزاره

تریلرا کی میان؟

درود تریلر بازی :

GTA V ON PS4

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بوی سوختگی میاد شدید !

خیلی باحالن میگن cg داده uc4 عین هیلو ما ! بنده خدا ناتی داگ الان نسل بعدو داره میسازه ! in game بود کاملا !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
فقط یه Xboner میتونه بعد از کنفرانس سونی و حماسه I Believe In Potato بیاد حرف از برتری کنفرانس مایکرو بزنه :)) برو آقا برو خدا روزیتو جای دیگه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر