نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

کنفرانسو نمیبرم زیر سوال،خداییم کنفرانس بدی نبود ولی اینکه از tlg حتی یه صحبتم نشد خیلی ستمه!!!بابا یه ملتو6ساله هویچ کردید!!!ازاین ور میان میگن بازی درحال ساخته خب یه تریلر 5 ثانیه ای نشون میدادید دلمون خوش باشه

به نظر من که دوستان هر دو جبهه (مایکرو و اینجا) اپیک فیل شدن حتی اگه به روی خودشون نیارن!! جفت کنفرانسا مزخرف بود خدایی.سونی هم تنها و بهترین سورپرایزش گریم فاندگو بود که اونم کلا مهم نیست واسه کسی اینجا! کلا E3 بسیار مزخرفیه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کنفرانس عالی بود! :x شروع طوفانی،پایان طوفانی! :x
اون نیم ساعت یکم حوصله سر بر بود! ( تریلر فیلم؟؟؟؟ سونی ، حالت خوبه؟ البته من خیلی حال کردم! آقا اسلای رو هم اینجوری بسازید! چرا طراحی ها رو عوض میکنید؟ :| ) ولی خوب بخشیش برای ویتا واقعا حیاتی بود!
از اونطرف وقتی میگیم فلان تا تکنولوژی داریم،بعد بهشون نپردازن،خیلی مسخره تر از این اوضاعه! پس بد نبود! کلا زیاد هم وقت صرف نکردن(اون کمیک بیخود بود! :| )

در کل مثل همیشه ترتیب کنفرانس هام دست نخوردن!
Sony
Ubi
MS
EA
:-" فن بازی هم نیست! :d البته امسال MS = Ubi ! چون AC توی کنفرانس MS بود! :x

---
و اینکه 2تا شرط بردم،از اون طرف بن هم میشم!
اون یکی هم طرف خودش شکست رو قبول کرده! >:)

دوستی که میگفت کراش توسط اکتی معرفی میشه،حواسش باشه که شرط رو باخت! :d وقتی برگشتم در خدمتش هستم! :d

رسما بهترین کنفرانسی بود که تو 2 3 سال اخیر از سونی دیدم LBP3 + بازیه فرام سافتور+ دموهای گولاخ UNCHARTED و THE ORDER همچنین GTAV + NO MANS SKY و....

PS4 سفید هم داشتیم بقیش هم یادم نمیاد:d درایو کلاب هم به احتمال 99 درصد رفت برا گیمز کام + RIME !!!

راستی دچار اشتباه نشید اول دموی انچارتذد نوشت تصاویر از PS4 ضبط شدن!!!!!!:-o

تو اینکه تو بخش بازی ها بهتر بودیم شکی نیست!
ولی چیزی که هیچ احدالناسی نمیتونه بهش گیر بده این هست که تو زمینه ی گرافیکی و جلو های نسل بعدی اصلا نمی تونن نزدیکمون بشن!
اون از د اردر و اینم از آنچارتد و خدا بخیر کنه بازی های گوریلا و سانتا مونیکا رو!!

تنها نکته ناامید کننده نبود پشتیبانی درست حسابی از ویتا و تریلر مرتال کمبت بود به نظر من. اد بون عمرا تا زمان مرگشم نمیفهمه که چجوری باید فایتینگ حرفه ای درست کنه.

ناتان نسل قبل قیافش بهتر بود!
اینو دوست ندارم:
i200588_screenshot-2014-06-10-045852.png

ولی خدا وکیلی افکت های عرق روی بدنش فوق العادست

پ.ن. ولی هنوز تریلر رو ندیدم! تو رو خدا یکی سریع بده لینک

ما ها که ویدوئو رو ندیدیم ولی اون تصویری که من دیدم CG میخورد باشه ها :دی

نه، شما به تکسچرهای زمین اون تیکه که Nathan رو زمین هست نگاه کنی می‌فهمی CG نیست. خودشون هم اعلام کردن که In Engineـه.

آنچارتد Real-Time بود
دهنشون سرویس عجب چیزی ساختن

Nope!
Not Real Time!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or