نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

خیلی منتظر the getaway / 8 days هستم نسل قبل که نیومدن امیدوارم این نسل بیان

اینکه 8days هنوز یادتونه واقعا جای تقدیر داره چند روز پیش یادش افتادم صداشو درنیاوردم گرد و خاکش بلند نشه:d

بعد از اونور سونی DriveClub رو داره. (ریمستر TloU به هیچوجه حساب نمیشه! :d)
ریمستر مگه همین تابستون نمیاد؟

اگر اوضاع همینجوری بمونه خب 2014 مال مایکروسافت میشه ولی بترسید از روزی که انچارتد بیاد:bighug:

كارگردان هاي دو تا بازي (U2 و TLoU) كه goty شدن و بيشترين افتخارات رو كسب كردن با كارگردان هاي ديگه فرق ميكنه جانم :d معلومه كه مگا تن هست .....تا الان همه نگران بودن كه بعد رفتن امي چه بلايي سر يكي از بهترين ip هاي سوني مي ياد حالا بعد از طوفان امروز:d با يه خبر طوفاني اعلام ميشه يكي ازبهترين بازيسازهاي دنيا U4 رو به دست گرفتن مي دوني يني چي !!!!....گرفتي مارو احسان !!!!!!!
اين خبر رسما يني اين كه U4 رفت كه موفقيت U2 و TLoU رو تكرار كنه ........قطعا اين خبر اگر بيشتر از معرفي يه ip جديد نباشه كمتر نيست :d

- - -ویرایش - - -

موقعي مي تونن اينا تو چشممون فرو كنن كه U4 موفق نباشه كه با اين خبر حتي الان هيترهاي سوني هم ديگه از موفقيت U4 مطمعن شدن:)
اره گلم :d

داداش تو مو می بینی و من ریزش مو :دی
اگه چیزی میگم واسه اینه فردا روز فیل نشید :دی اون دو عنوانی که نام بردی از نقطه ی صفر کار بگیر تا ایده و تمام چیزهاش توی یه پروسه ی حساب شده انچام شده ولی الان یه عنوان 3 سال مراحل ساخت رو طی کرده مطلوب نبوده ! حالا جنازه ـش رو انداختن دست این دو نفر که یه چیز قابل قبول ازش در بیارن ! بیشتر مراحل کار از قبل طی شده ... همچین چیزی خیلی با آنچارتد 2 یا تلو فرق داره !

داداش تو مو می بینی و من ریزش مو :دی
اگه چیزی میگم واسه اینه فردا روز فیل نشید :دی اون دو عنوانی که نام بردی از نقطه ی صفر کار بگیر تا ایده و تمام چیزهاش توی یه پروسه ی حساب شده انچام شده ولی الان یه عنوان 3 سال مراحل ساخت رو طی کرده مطلوب نبوده ! حالا جنازه ـش رو انداختن دست این دو نفر که یه چیز قابل قبول ازش در بیارن ! بیشتر مراحل کار از قبل طی شده ... همچین چیزی خیلی با آنچارتد 2 یا تلو فرق داره !
برادر من همچی میگی جنازه انگار دست 2 تا نخاله افتاده بوده:| این بازی هرچی هست دست همون کسایی ساخته شده که UN3 رو ساختن . اون بازی اونقدر افتضاح بوده که بازیی که به دست همونا ساخته شده رو براش کلمه جنازه به کار میبری ؟ این بازی محوریت اصلیش که مشخصه کارگردان شدن این 2 نفر فقط میتونه تغییر توی گیم پلی و داستان ایجاد کنه !لازم نیست از صفر شروع بشه.

آخرین ویرایش:
YESSSS
uncharted-golden-abyss-007.jpg

آخ که چقدر دلم برات تنگ شده ... :x
این E3 پس کی میاد ... :d
فقط لطفا هیچ کس تو بازی نمیره ( sully,chloe ,elena :( )
من همه ی شخصیت های بازی رو دوست دارم
آرزوم اینه که تو بازی به هیچکس آسیبی نرسه :(

اقا من هنوز به این یکی امید دارم :crying1: منتظرم دوباره برای Aerith اشک بریزم :crying1:

Aerith>Tifa :d

آخ آخ باز جاش ... :crying1: جان هر کی دوست داری بی خیالش شو ... دیگه نگو :((
بار آخرت باشه به بانوی من توهین میکنیا :دی

===

ما رو بگو چقدر خوش خیــــال بودیم! سوار قطاری شدیم که رانندش GOW Hater ـه
yahoo_4.gif

این خانه از پایبست ویران است :دی

^^^

TeamBandicoot#
Believe#
بابا میگه Very Early Stage . کرش باید تا یه سال حداقل بیاد در صورت وجود خارجی :دی

yahoo_13.gif
Naughty Dogs Working on Four Other Significant Projects Apart from Uncharted for PS4 and TLOU Remastered
yahoo_20.gif

اقا من هنوز به این یکی امید دارم :crying1: منتظرم دوباره برای Aerith اشک بریزم :crying1:

Aerith>Tifa :d

هیچکدام :دی

ما رو بگو چقدر خوش خیــــال بودیم! سوار قطاری شدیم که رانندش GOW Hater ـه:d

اقا زیاد دلتون رو برا کرش صابون نزنید. ولز گفته قبلا کرش ساختن با حال بود ولی الان حال نمیده. دوست داریم تلو و انچارتد بسازیم
yahoo_22.gif
واااااااااااااااای خاک بر سر ولز
yahoo_22.gif
کراش پرید
yahoo_20.gif

با این حساب از Countdown حذف باید بشه دیگه؟:-" شوخی می کنم:d ولی خب بازم من مطمئنم Number 1 مال ماست چون خدا با ماست:d

آخرین ویرایش:
:-o Naughty Dogs Working on Four Other Significant Projects Apart from Uncharted for PS4 and TLOU Remastered

پس فکر کنم اون قضیه که گفته بودن کرش رو ناتی داگ با سانتا مونیکا با هم میسازن واقعی باشه.:d
اون IP فضایی هم دومیش میشه.8->
TLOU 2 سومیش.:)>-
NEW IP هم چهارمی :lovestruck:

پس فکر کنم اون قضیه که گفته بودن کرش رو ناتی داگ با سانتا مونیکا با هم میسازن واقعی باشه.:d
اون IP فضایی هم دومیش میشه.8->
TLOU 2 سومیش.:)>-
NEW IP هم چهارمی :lovestruck:
یه جورایی :d خوشم میاد قبلا حدس زده بودم که احتمالا تیم سومی هم در کاره ;;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or