نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان یه چی تو مایه های RDR هم بود ، اسم اون چی بود :-?
اون یه موردی که مشخص کردم هم خیلی باحاله :shrewd:

یادم نیست :D انقدر زیاده که ... :D
کوفت هنوز جاش از بین نرفته ... می خوای نشون بدم ؟
cry-dance-raccoon-emoticon.gif

کلاً نگران نباشید الان تیم فتوشاپ کار سونی ریختن رو هم دارن یه 3-4 تا لوگوی تمیز از همین بازی FAKE ـها ردیف می کنن ... :D
البته اینم که ماکرو خودشو داره پاره میکنه طبیعیه :D این گیرز و هیلو و فورتزا که همیشه ساخته میشدن ولی قبلاً یه سال در میون میومدن اما الان به خاطر وخامت اوضاع همه ـشون با هم دارن میان :D اگه نیاز داشته باشن هر سال از هر کدوم یه دونه هم میدن :D مسئله اینا نیست ! اینا که اومدنشون طبیعی بود ، مشکل بازی نداشتن این گاگولاس :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
خب حالا من کمی عصبی شدم ولی هیچ یک از اون حرفام از ته دل نبود و این که می رم سمت ایکس وان و این حرفا بولشیت بود :d...ببخشید...بگذریم!
خب از امروز تا روز e3 اگه اجازه باشه هر روز در رابطه با یکی از بازی های نسل های قبلی سونی و یا هر چیزی مرتبط با بخش پلی استیشن سونی سوالاتی می پرسم که ممنون میشم جواب بدید:x
برا شروع هم می ریم سراغ GOD OF WAR که نامش و بزرگیش با PS عجین شده!:bighug:
50457361179187971967.jpg

1--- بهترین شماره از 6 نسخه ی عرضه شده در این بازی؟!.........2----بیشترین زمانی که پای این بازی گذاشتید مربوط به کدوم شماره بوده ؟!........3----3یا4 تا از بهترین باس فایتهای این بازی ؟!.....4----بهترین لوکیشن و یا مرحله ای که در این سری تجربه کردید!؟......5---برا نسخه ی بعدی کریتوس بهتره یا کرکتری جدید؟!:d

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
قبلش کی بود؟:-/

قبلش تیم دوم ناتی داگ به رهبری AMY بود که الان در ناتی داگ وجود خارجی ندارن .

--------------------------------------------------------------------------------------

خوشحال کننده ترین خبر بود برای من . خیلی خوب شد تیم اصلی ناتی داگ اومد رو سری UNCHARTED

طبیعتا شاهکارهایی همچون UN2 و TLOU را خواهیم دید . حادثه های 2013 و 2009 :x

با تشکر از !_Meshki_! عزیز بابت این خبر خوشحال کننده

یک لحظه سکده رو زدم :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یه لحظه فکر کنید سونی با 14 تا استدیو فرست پارتی غول که هر کدومشون ر مایکر داشت الان فن های مایکر چشمون ر در اورده بودن :d نتونه از پس مایکر بر بیاد با اون استدیو های 2 یا 3 سال تاسیسش که دیگه نه گرزشون ر اپیک میسازه نه هیلوشون ر بانجی میسازه:d
خدایی فکر میکنید مایکر فن ها در حسرت tlou نیستن یا uc چون سونی ip هاش ر تو شیپور نکرده بازندست :d مگه 2013 نمیخواستن سونی ر بکشن :d مایکر عادتش هست از اینجور شر و ور ها بگه:d برا هر بازی مایکر مجبور هست n ملیون خرج یه بازی کنه تا یه استدیو tp بیاد براش بازی بزنه بعد n ملیون دیگه خرج کنه بازی مولتی پلتفرم نشه که آخرش هم میشه :d نگران این tf هم نباشید این eaاز یه قرون نمیگذره میاد برا Ps کسایی که bf بازی کرده باشن میدونن چه جوری دنبال تیغ زدن :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
خوشم اومد هرچی این چوجی انتی هایپ راه انداخت ناتی داگ جفت پا اومد تو بساطش >:):d

پ.ن : البته من یکم نگرانم. :-s

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
یه نفس عمیق بکشین اول :
نیل و بروس کارگردانی انچارتد 4 رو به عهده گرفتند :(((
A Candid Interview With Evan Wells And Christophe Balestra On The State of Naughty Dog, Uncharted, And The Last of Us - Features - www.GameInformer.com

یا خدااااااا دیگه تمومه!!!
حااالاااا بزن بر سینه و بر سررررر!
خب از همین الان به دوستان مایکرو فن تسلیت میگم این E3 هم مثل اینکه.....

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خوشم اومد هرچی این چوجی انتی هایپ راه انداخت ناتی داگ جفت پا اومد تو بساطش >:):d

پ.ن : البته من یکم نگرانم. :-s

جمع کن بابا توی E3 از آنچارتد گیم پلی هم نشون نمیدن چه برسه به هایپ
evil-smile-onion-head-emoticon.gif

در حال حاضر تنها راه نجات سونی یک موجود 160 سانتی نارنجیه
crying1-onion-head-emoticon.gif

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی
الان یه سوال ؟ اون تیم چیکار میکنه پس !:d یه کارگردان خبره ردیف کنند دیگه سریع برا اونور ، این حرکت هم دلیلش طبق گفتشون مشخصه چون این 2بزرگوار در نسخه های 1 و 2 نقش داشتند بهتر از بقیه میتونند از پسش بر بیان فقط خواهشا نیل عزیز بیخیال کشتن النا شو :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر