نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
تقصیر خود سونی ـه. از بس تو این چند سال چپ و راست انحصاری درست حسابی تحویلتون داد بد عادت شدید.8-|
اول نسل قبل رو یادتون رفته ؟ PS3 هم همینجوری بودا. بلکه هم بدتر/:):d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
^ دوست عزیز victor hogo پست من فقط جنبه مزاح داشت شما آزادین هر طور دوست دارین فکر کنین و نظـر بدین !
May peace be with us all :d
خب مگه من گفتم جدی میگی :d

- - -ویرایش - - -

تقصیر خود سونی ـه. از بس تو این چند سال چپ و راست انحصاری درست حسابی تحویلتون داد بد عادت شدید.8-|
آخه نسل قبل با این نسل فرق می کنه! نسل قبل اگه سونی از اول انحصاری خوب عرضه می کرد اختلافش با مایکرو از همون اول ایجاد میشد!
تو نسل جدیدم مایکرو داره نسبت به نسل قبل خودش بیشتر انحصاری میده پس سونی هم باید اون اختلاف رو حفظ کنه!

- - -ویرایش - - -

ایمانشو از دست نداده یکم جوگیره فقط , از قدیم هم همینطوری بوده تا E3 درست میشه :d
الان اینا احساس میکنن من رفتم سمت مایکرو :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به نظر خودم PS3 اوضاعش از نظر انحصاری از الآن 4 بهتر بود :-" :D
این 360 بود که بس ناجوانمردانه 2006&2007 میتاخت و میرفت جلو :D تازه بدون در نظر گرفتن TP ها :| :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
فقط یک نکته ی مثبت از بی بازی بودن ( همه ی پلتفرما) تو 2014 هست!
د اردر و ویچر و بتمن و خیلی ها تاخیر خوردن 2014 و تقریبا بزرگترین بازی پاییزی dragon age هست! در این صورت اگه tlg امسال بیاد شانس گوتی شدنش هست:d
پ ن : هورایزون 2 گوتی نشه صلوات :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا من نمیدونم مگه انتظار داشتین ماکرو فورزا و هیلو جدید نسازه که اینقدر ناراحت شده این جناب هوگو ؟ :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از همین لحظه منتظر دروغ ها و IP های دروغین سونی برای فرار از وضعیت فعلی باشین :biggrin1: IP هایی که هرگز ساخته نمیشن :biggrin1: ماشاا... ید طولایی هم توی این زمینه دارن :

8Days
Getaway
Agent
FF VII Remake
Resident Evil Portable
Killing Day
the Agency
و
.
.
.
.
:|

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
بابا من نمیدونم مگه انتظار داشتین ماکرو فورزا و هیلو جدید نسازه که اینقدر ناراحت شده این جناب هوگو ؟ :D
بابا اینا اصلا مهم نیست اینا هم هر چی معرفی کردن رفت 2015 دیگه من ناراحتیم از اون صحبتهای اینسایدر شرو شد که گفته بهترین کنفرانس بر مایکرو هست و احسن رشید هم که یه جورایی گفته سونی هیچی نداره در مقایسه با مایکرو!:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از همین لحظه منتظر دروغ ها و IP های دروغین سونی برای فرار از وضعیت فعلی باشین :biggrin1: IP هایی که هرگز ساخته نمیشن :biggrin1: ماشاا... ید طولایی هم توی این زمینه دارن :

8Days
Getaway
Agent
FF VII Remake
Resident Evil Portable
Killing Day
the Agency
و
.
.
.
.
:|
احسان یه چی تو مایه های RDR هم بود ، اسم اون چی بود :-?
اون یه موردی که مشخص کردم هم خیلی باحاله :shrewd:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
آقا نگران e3 نباشید. همون یدونه تریلر از uncharted برای کل کنفرانس سونی کافیه :x
پ.ن: خوب به احتمال 98% یه تریلر از gow هم توی e3 هست :bighug:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا اینا اصلا مهم نیست اینا هم هر چی معرفی کردن رفت 2015 دیگه من ناراحتیم از اون صحبتهای اینسایدر شرو شد که گفته بهترین کنفرانس بر مایکرو هست و احسن رشید هم که یه جورایی گفته سونی هیچی نداره در مقایسه با مایکرو!:|
برنده شدن تو E3 واسه ماکرو الان از نون شبم واجب تره . شما بشین حالا فرض کنیم تو E3 سونی اصلا بازی معرفی نکرد واسه 2014 (No Way) اونوقت 5-6 ماه صبر کن سال بعد و با مولتیا سر کن سال بعد دیگه از این خبرا نیست . نترس بازیای ماکرو هم واسه امسال همون بازیای همیشگی هست .

دیگه اگه با این شرایطی که PS4 از لحاظ مارکت و ... داره شما بیای با یدونه فورزا و هیلو2 به دست و پا بیوفتی دیگه جمع کنیم بریم دیگه :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

کدوم اینسایدر همچین حرفی زده ؟:-/
احسن رشید =p~

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر