Sony: سرویس EA Access ارزشش را ندارد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
battlefield_4_bf41.jpg

دیروز EA در طی رونمایی از عرضه انحصاری سرویسی به نام EA Access برای کنسول شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One خبر داد، اما حالا سونی در واکنش به این مسئله آن را "فاقد ارزش‌" برای مشتریان PS دانسته.

سونی در مصاحبه‌ای با GI توضیح می‌دهد:
"میزان اشتراک PS+ از زمان عرضه PS4 شاهد رشدی 200% بوده است و این رشد به معنای آن است که مشتریان ما به دنبال اشتراک‌هایی با قیمت پایین اما کارآیی بالا هستند. ما معتقدیم که از آن‌ها نباید ماهانه 5 دلار برای سرویسی گرفت که ارزشش را ندارد"
شاید سونی رقابت را هنوز به نفع خود می‌داند چرا که این ماه برای کاربران خود Strider و Towerfall Ascention را به صورت مجانی در نظر گرفته اما در طرف مقابل مایکروسافت نیز برنامه Games With Gold را راه انداخته و حالا نیز با EA Access می‌تواند شرایط را کمی تغییر دهد، برنامه‌ای که شما می‌توانید بازی‌های منتخب EA را به صورت مجانی بازی کرده و از مزایایی مثل 10% تخفیف برای DLCها و همچنین دریافت زودتر دموها و بتا نام برد، مزایایی که برای 5$ ماهانه قابل دریافت خواهد بود.

منبع

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
از سونی بعید بود این حرفا و ببینید چقدر بهش فشار اومده که اومده اینارو گفته!

از نظر فروش کنسول سونی جلو هست و این حرفا رو میزنه و خدا نکنه بیفته عقب و اون موقع باید دید چه چیزایی که نمیگه!

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
شرکتی که چشم نداره پیشرفت مایکرو رو ببینه معلومه از همکاری مایکرو با یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی تاریخ ناراحت میشه //./. اینجور مواقع بهتره هر دو شرکت سکوت کنند نه که فشاری که بهشون وارد میشه رو اشکار بروز بدن

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
!!
ببین الان دارندگان هر دو کنسول PS4 و X1 باید برای تجربه آنلاین اشتراک Plus و Gold تهیه کنن
البته کسایی که Plus میگیرن علاوه بر اون عناوین رایگان، Trial بازیها، دسترسی به Demoـهای اختصاصی، تخفیف در خرید، دسترسی به بتای اختصاصی بازیها و ... رو دریافت میکنن
اما با این کار یک مشترک Xbox One علاوه بر اینکه باید برای آنلاین زدن اشتراک Gold تهیه کنه برای دسترسی به ویژگیهایی که در خط دوم بهش اشاره کردم (که همون ویژگیهای اضافه Plusـه یجورایی) باید اشتراک EA Access رو هم تهیه کنه

Xbox One بدون داشتن اشتراک گلد از تمامی برنامه ها ، نسخه ی تریال بازی ها و دموی اون ها پشتیبانی میکنه با اشتراک گلد میتونید آنلاین بازی کنید ، در ماه دو بازی رایگان دریافت کنید (با این تفاوت که روی Xbox One با اتمام گلد هنوز میتونید به انجام بازی بپردازید) ، از تخفیف های ماهانه که گاهاً به 75 درصد هم میرسه استفاده کنید.خوب این تا اینجای کار.

حالا خوش حال میشم بعضی از دوستان (نه صرفاً شما) قبل از ثبت کامنت حداقال متن این خبر رو بخونن بد بیان جلز و ولز کنن.با سرویس EA Access علاوه بر دو بازی مجانی که با سرویس گلد به صورت ماهیانه میگیرید میتونید با داشتن این اشتراک بازی های خودی EA رو هم که تعدادشون بیشتر هست رو به صورت مجانی تجربه کنید (با این تفاوت که با پایان اشتراک نمیتونید به انجام بازی بپردازید و بلافاصله پس از تمدید باز میتونید بازی رو انجام بدید دقیقاً مثل PS+) ، با این سرویس میتونید علاوه بر تخفیفاتی که با گلد میگیرید تخفیفاتی مربوط به بازی های EA و محتویاتشون رو هم بگیرید (با این تفاوت که این سرویس دخالتی تو کار سرویس گلد نمیکنه و بازی های EA و محتویاتشون همچنان میتونن به صورت ماهیانه و با داشتن اشتراک گلد مجانی بشن و یا تخفیف بخورن) علاوه بر اینا میتونید 5 روز زودتر از عرضه ی بازی های EA نسخه ی آزمایشی اونا رو که برای هیچ کنسولی منتشر نمیشه رو هم تجربه کنید و فیدبک بدید ، حالا کجای این کار ارزش نداره و سودجویی هست خدا داند بماند که 5 دلار به صورت ماهیانه و 30 دلار به صورت سالیانه برای این محتوا واقعاً پولی نیست.

اما در مورد کامنت شما بتای یه بازی هیچ دخلی به پلاس و گلد نداره سازنده ی بازی میتونه تصمیم بگیره نسخه ی بتای بازیش رو برای گرفتن فیدبک و بهبود منتشر کنه که خوب همه میدونیم بتای بازی ها نیاز به گلد و پلاس داره پس این یه ویژگی اضافه نه برای پلاس و نه برای گلد محسوب نمیشه حالا اختصاصی که شما میگی هم باز به پلاس دخلی نداره یه شرکت مثل سونی میاد با استودیویی مثل همین بانجی قرار داد میبنده و برای جذب مخاطب بیشتر از استودیو تعهد میگیره که بتای بازی بانجی باید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ به صورت انحصاری برای PS4 منتشر شه و بعد از اون خود استودیو که اینجا بانجیه مختاره که هرکاری دوست داره بکنه .حالا شما ویژگی های اضافه ی پلاس رو از کجا آوردی خدا داند.ضمناً پافشاریت برای طرفداری بی قید و شرط و چشم بسته از یه شرکت هم قابل تقدیره.!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,496
نام
آرمین ریاضی
با سالی 50 دلار شما هر ماه میتونی بیش از 4 بازی پی اس 3 . 2 بازی ویتا . 1 بازی پی اس 4 . یه دیتا بیس مجازی برای اپلود اطلاعات سیوت . و... N تا امکانات

ماکروسافت تو نسل پیش و این نسل ملت رو چی فرض میکنه که گلد به خوردتون میدهl-)

:| 50 دلار پول یه بازی میشه چطور حساب کردی 4 تا بازی!؟!؟؟! :|
ن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فعلا که فقط 3 تا بازی رو اعلام کردن. واقعا فکر کنید، کسی که طرفدار بازی bf4 بوده تا حالا بازی رو خریده، کسی هم که نبوده خیلی واسش فرق نمیکنه فوقش بشینه یه کم بازی کنه. بقیش هم دیگه لوس بازی شده یادمه میگفتن یه روزی برای دمو هم باید پول بدید حالا شده قضیه این سرویس. واقعا نمی دونم کلا به چه درد می خوره...اونایی که دارن کاملا وفاع میکنن فکر کنن بقیه شرکت ها هم شروع کنن این کارا رو، همینجوریش واسه انلاین باید پول بدیم بعد بیا هزینه این سرویس ها رو هم اضافه کن :(. خدا رو شکری فقط رو xbox هست امیدوارم روی pc نیاد.

واقعا اینا دارن با این کاراشون هر روز کنسول ها رو پرخرج تر از قبل می کنن. هر روز pc داشتن داره اسونتر از کنسول میشه کی باور میکرد؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
فعلا که فقط 3 تا بازی رو اعلام کردن. واقعا فکر کنید، کسی که طرفدار بازی bf4 بوده تا حالا بازی رو خریده، کسی هم که نبوده خیلی واسش فرق نمیکنه فوقش بشینه یه کم بازی کنه. بقیش هم دیگه لوس بازی شده یادمه میگفتن یه روزی برای دمو هم باید پول بدید حالا شده قضیه این سرویس. واقعا نمی دونم کلا به چه درد می خوره...اونایی که دارن کاملا وفاع میکنن فکر کنن بقیه شرکت ها هم شروع کنن این کارا رو، همینجوریش واسه انلاین باید پول بدیم بعد بیا هزینه این سرویس ها رو هم اضافه کن :(. خدا رو شکری فقط رو xbox هست امیدوارم روی pc نیاد.

واقعا اینا دارن با این کاراشون هر روز کنسول ها رو پرخرج تر از قبل می کنن. هر روز pc داشتن داره اسونتر از کنسول میشه کی باور میکرد؟!
من الان خودم BF4 دارم و می تونم به راحتی حداقل 30$ بفروشمش بعد برم EA Access یک سال بگیرم 30$ و بعد هم BF4 دانلود می کنم و هم بقیه بازی هارو (فعلا 3 تا بازی دیگه). بعد یک مدت هم که یک سری بازی به لیست اضافه میشه.
نسخه Trial بازی ها هم که واقعا خوبه. همون Dragon Age خودش ارزش گرفتن این سرویسو داره. برای بقیه بازی ها هم می شه با بازی کردن نسخه Trial تصمیم گرفت که نسخه کامل خرید یا نه (مثلا برای NBA Live جدید که معلوم نیست چی از آب در میاد، با بازی کردن نسخه Trial که 2 ساعت هم هست، به راحتی میشه تصمیم گیری کرد)
تخفیف 10% هم که هست. چه برای بازی های دیجیتالی و چه برای DLC ها
اینا کجاش لوس بازیه؟

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من الان خودم BF4 دارم و می تونم به راحتی حداقل 30$ بفروشمش بعد برم EA Access یک سال بگیرم 30$ و بعد هم BF4 دانلود می کنم و هم بقیه بازی هارو (فعلا 3 تا بازی دیگه). بعد یک مدت هم که یک سری بازی به لیست اضافه میشه.
نسخه Trial بازی ها هم که واقعا خوبه. همون Dragon Age خودش ارزش گرفتن این سرویسو داره. برای بقیه بازی ها هم می شه با بازی کردن نسخه Trial تصمیم گرفت که نسخه کامل خرید یا نه (مثلا برای NBA Live جدید که معلوم نیست چی از آب در میاد، با بازی کردن نسخه Trial که 2 ساعت هم هست، به راحتی میشه تصمیم گیری کرد)
تخفیف 10% هم که هست. چه برای بازی های دیجیتالی و چه برای DLC ها
اینا کجاش لوس بازیه؟
خب برادر نسخه Trial الان مجانیه، شما کاملا راضی هستی از این به بعد برای پول بدی واسه trial؟! مثلا همین Destiney که دو سه روز همه بازی کردن یا خود bf4 فقط پولی با این سرویس در دسترس بودن کاملا خوب و پسندیده بود؟! Dragon Age رو هم نمیان بهتون مجانی بدن دارنده های این سرویس ۵ روز زودتر میتونن بازیش کنن. واقعا فکر کردی میان Dragon Age رو بهت مجانی بدن بازی کنی؟! اگه نظورت نسخه trial هست که باز حرف قبل من میشه.
بعدش هم، همین bf4 که الان 30 دلاره، شما خیلی تو کف peggle و madden موندی بری این سرویس رو عضو شی؟! بذارید بازی دیگه اضافه کنن بعد اگه ارزش داشت بعدا. اصلا ea مگه الان چند تا بازی شاخ داره که شما تا الان بازی نکرده باشی بیاد تو این سرویس به دردت بخوره؟
اون 10% هم سرشون رو بخوره وقتی نسخه دیجیتالی بازی ها از retail گرونتره.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
خب برادر نسخه Trial الان مجانیه، شما کاملا راضی هستی از این به بعد برای پول بدی واسه trial؟! مثلا همین Destiney که دو سه روز همه بازی کردن یا خود bf4 فقط پولی با این سرویس در دسترس بودن کاملا خوب و پسندیده بود؟! Dragon Age رو هم نمیان بهتون مجانی بدن دارنده های این سرویس ۵ روز زودتر میتونن بازیش کنن. واقعا فکر کردی میان Dragon Age رو بهت مجانی بدن بازی کنی با این سرویس؟!
1- من نگفتم Dragon Age مجانیه و منظورم نسخه Trial بازی بود که به نظرم ارزش داره. (اگه دقت کنی تو پستم سه قسمت داره. که قسمت اول مربوط به نسخه کامل بازی ها، قسمت دوم نسخه Trial و قسمت سوم هم تخفیف های 10%)
Destiny نسخه Beta بود و با نسخه Trial فرق داره. تا الان من ندیدم به جز بازی های ارکید بازی دیگه ای نسخه Trial داشته باشه تو این نسل و نسل قبل. شما دیدی به منم معرفی کن. + خود EA هم اعلام کرده سیاست های قبلی برای نسخه های Demo/Beta تغییری نمی کنه
در هر صورت من تو پست قبلی و خط اول توضیح دادم که می تونم با فروش BF4 یا مثلا Fifa 14 یک سال این سرویس بگیرم و از همه این مزایا + همون بازی که فروختم استفاده کنم
بقیه پست هم که به نظر می رسه شما اصلا نخوندی

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
ایول بهرام به ذهن من نرسیده بود راست میگه میشه بتل رو فروخت 150 تومن بعدش 50 یا یکم بیشترش میدی یک ساله میگیری 100 هم میمونه واس خودت یه بازی دیگه بخوای بخری خوبیش اینه من فیفا رو هم فیزیکی دارم :D

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
اگر بازیهای این سرویس دانلودی باشه و به صورت استریم نباشه واقعا ارزش خرید رو داره ... تو زمینه شبکه الان مایکروسافت واقعا بیشتر از سونی داره واسه بهبودیش تلاش میکنه .. سونی باید به فکر همچین سرویسهایی باشه مگر اینکه خودش برنامه های خاصی واسه پلاس داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر