Sony: سرویس EA Access ارزشش را ندارد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
battlefield_4_bf41.jpg

دیروز EA در طی رونمایی از عرضه انحصاری سرویسی به نام EA Access برای کنسول شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One خبر داد، اما حالا سونی در واکنش به این مسئله آن را "فاقد ارزش‌" برای مشتریان PS دانسته.

سونی در مصاحبه‌ای با GI توضیح می‌دهد:
"میزان اشتراک PS+ از زمان عرضه PS4 شاهد رشدی 200% بوده است و این رشد به معنای آن است که مشتریان ما به دنبال اشتراک‌هایی با قیمت پایین اما کارآیی بالا هستند. ما معتقدیم که از آن‌ها نباید ماهانه 5 دلار برای سرویسی گرفت که ارزشش را ندارد"
شاید سونی رقابت را هنوز به نفع خود می‌داند چرا که این ماه برای کاربران خود Strider و Towerfall Ascention را به صورت مجانی در نظر گرفته اما در طرف مقابل مایکروسافت نیز برنامه Games With Gold را راه انداخته و حالا نیز با EA Access می‌تواند شرایط را کمی تغییر دهد، برنامه‌ای که شما می‌توانید بازی‌های منتخب EA را به صورت مجانی بازی کرده و از مزایایی مثل 10% تخفیف برای DLCها و همچنین دریافت زودتر دموها و بتا نام برد، مزایایی که برای 5$ ماهانه قابل دریافت خواهد بود.

منبع

!!
ببین الان دارندگان هر دو کنسول PS4 و X1 باید برای تجربه آنلاین اشتراک Plus و Gold تهیه کنن
البته کسایی که Plus میگیرن علاوه بر اون عناوین رایگان، Trial بازیها، دسترسی به Demoـهای اختصاصی، تخفیف در خرید، دسترسی به بتای اختصاصی بازیها و ... رو دریافت میکنن
اما با این کار یک مشترک Xbox One علاوه بر اینکه باید برای آنلاین زدن اشتراک Gold تهیه کنه برای دسترسی به ویژگیهایی که در خط دوم بهش اشاره کردم (که همون ویژگیهای اضافه Plusـه یجورایی) باید اشتراک EA Access رو هم تهیه کنه
سرویس Gold روی Xbox One هم شامل بازی مجانی و تخفیف تو خرید بازی و DLC میشه.

به نظر منم ارزش نداره،
همینطوری هم بازیهای ea تاحالا برا psn مجانی‌ شدن و میشن
حالا دابل شارژ بشی‌ که چی‌؟ از اون بدتر اینه که اینکار مد بشه یوبی و دوستان هم بزنن تو این خط، اون‌وقت دیگه هیچی‌، باید اشتراک ۱۰ تا کمپانی رو سالیانه بدی که ماهیانه free بشن بازیاش برات

سرویس Gold روی Xbox One هم شامل بازی مجانی و تخفیف میشه.
خب نه دیگه برای عناوین EA !
ماکروسافت نباید این اجازه رو میداد! همین الانش ناشرها با هزار کوفت و زهر مار کم گیمرها رو میچاپن؟ EA Access هم اضافه شد روش! و به زودی شاهد: Ubisoft Access - Activision Access و ... و ... و ... خواهیم بود

خب نه دیگه برای عناوین EA !
ماکروسافت نباید این اجازه رو میداد! همین الانش ناشرها با هزار کوفت و زهر مار کم گیمرها رو میچاپن؟ EA Access هم اضافه شد روش! و به زودی شاهد: Ubisoft Access - Activision Access و ... و ... و ... خواهیم بود
من دقیق نمی دونم در آینده چه اتفاقی می افته ولی الان آخرین تخفیفی که واسه اعضای Gold در نظر گرفته شده مربوط به DLC های Battlefield 4 هست :دی فعلا که کسی بخواد اشتراک 1 ماهه این سرویس رو بگیره واقعا سود کرده چون 4 تا بازی مجانی گیرش میاد و تو 1 ماه وقت میکنه به اندازه 5 دلار از همش لذت ببره :دی این سرویس اگه در آینده هم همین مدلی بازی بزاره به نظر من که ارزشش رو داره، بستگی داره در آینده کدوم بازی ها واسش مجانی میشن.

من دقیق نمی دونم در آینده چه اتفاقی می افته ولی الان آخرین تخفیفی که واسه اعضای Gold در نظر گرفته شده مربوط به DLC های Battlefield 4 هست :دی فعلا که کسی بخواد اشتراک 1 ماهه این سرویس رو بگیره واقعا سود کرده چون 4 تا بازی مجانی گیرش میاد و تو 1 ماه وقت میکنه به اندازه 5 دلار از همش لذت ببره :دی این سرویس اگه در آینده هم همین مدلی بازی بزاره به نظر من که ارزشش رو داره، بستگی داره در آینده کدوم بازی ها واسش مجانی میشن.
وقتی بخرید استقبال کنید و برای EA سود آوری کنید ... این داستان ادامه دارد ... بعدش باید یه روزی دیگه شیوه خرید قدیمی رو فراموش کنید چون ناشرها بدون اینکه بازی رو کامل به کسی بدن میتونن کرایه بدنش و هی ازش پول در بیارن!! .....باور کنید یه وقتی میشه که برای دیدن تریلرها هم باید پول پرداخت کنید :|:d
یک سوال خیلی مهم: چرا نباید مشترکین Xbox Live از همه ویژگیهای این EA Access برخوردار باشن و چرا باید جدا جدا براش پول بدن؟ آیا خودت دوست داری این وضعیت رو؟

وقتی بخرید استقبال کنید و برای EA سود آوری کنید ... این داستان ادامه دارد ... بعدش باید یه روزی دیگه شیوه خرید قدیمی رو فراموش کنید چون ناشرها بدون اینکه بازی رو کامل به کسی بدن میتونن کرایه بدنش و هی ازش پول در بیارن!! .....باور کنید یه وقتی میشه که برای دیدن تریلرها هم باید پول پرداخت کنید :|:d
یک سوال خیلی مهم: چرا نباید مشترکین Xbox Live از همه ویژگیهای این EA Access برخوردار باشن و چرا باید جدا جدا براش پول بدن؟ آیا خودت دوست داری این وضعیت رو؟
جواب سوال: گفتم که بستگی به بازیهاش داره، اگه خوب باشه به نظرم ارزش داره. البته واسه ما که کلا خرید دیجیتالی به خاطر حجم بالای دانلود سخت هست ولی به صورت کلی دارم میگم. اگر هم خوب نباشه که خب خیلی راحت استفاده نمی کنیم. این سرویس رو هم خود مایکروسافت نزاشته و صرفا مربوط به بازی های EA هست پس نمیشه نظر قطعی در موردش داد :دی

مگه EA مال بابای ماکروسافته ؟
من نمیدونم ایراد این طرح چیه !!! خیلی ساده است ماهی 5 دلار سالی 30دلار برای کرایه بازی هاشون میگرن
اگرکمه : دمشون گرم و اگر زیاده : مالشونه اختیارش رو دارن شما برو اصل بازی رو 60 دلار بخر بعد از چند ماه بفروش 30 دلار

چند وقت دیگه ea میاد میگه هرکی بتای bf5 میخواد بازی کنه باید عضو سرویس ما باشه
بعدش هم کم کم همه یاد میگیرن که جه چور پول در بیارن
فکر کنم تا 10 سال دیگه بازی f2p تحویل میگیریم بعد واسه ادامه بازی باید پول بدیم مثلآ به الفرض تو gta های بعدی cheat نیست میری عضو سرورر *R میشی CHEAT پول میخری یا زد ضربه شدن
یا تو عناوین آنلاین پول میدی رنک آپ میشی
واقعآ این صنعت به سمته نابودی داره پیش میره با این تفاسیر

Sony: سرویس EA Access ارزشش را ندارد
ما معتقدیم که از آن‌ها نباید ماهانه 5 دلار برای سرویسی گرفت که ارزشش را ندارد
واقعا؟اونوقت 5$ برای 4 ساعت بازی کردن یه بازی از عصر آهن ارزش داره لابد!

776913073629254216.jpg

همینکه سونی واکنش نشون داده یعنی اینکه احتمالا ارزشش رو داره :دی ضمن اینکه کسی مجبور نیست این سرویس رو تهیه کنه، دوست داشت استفاده میکنه، دوست هم نداشت که هیچی. به نظر خودم واسه اونایی که اهل بازی های Sport هستن واقعا عالیه.

یوروگیمر سوال پرسیده، سخنگوی سونی هم جوابشو تو یه بیانیه داده، اینا هم گذاشتن رو سایت! واکنش به چی نشون داده که مهمه؟ جواب نمیداد؟
هیچوقت هم کسی رو مجبور نمیکنن چیزی رو بخره!

یه سوال:
الآن با این سرویس میشه بازیها رو برای چند روز به صورت مجانی بازی کرد؟ کل بازی رو؟
با توجه به این پست گفتم:
من نمیدونم ایراد این طرح چیه !!! خیلی ساده است ماهی 5 دلار سالی 30دلار برای کرایه بازی هاشون میگرن

اگه بشه بازیها رو مجانی بازی کرد، بازی کامل رو نه دمو، که واقعا عالیه و سونی حرف مفت زده.
اگر هم که فقط بشه دمو رو بازی کرد و تخفیف گرفت که اونم بد نیست و داشتن حق انتخاب بهتر از نداشتنشه. فقط شاید تنها بدیش این باشه که بازیهای EA دیگه برای GOLD نیان. شاید هم بیان. در آینده مشخص میشه.

یوروگیمر سوال پرسیده، سخنگوی سونی هم جوابشو تو یه بیانیه داده، اینا هم گذاشتن رو سایت! واکنش به چی نشون داده که مهمه؟ جواب نمیداد؟
هیچوقت هم کسی رو مجبور نمیکنن چیزی رو بخره!
همین که اومده زده تو سر این سرویس، میشه واکنش نشون دادن. شاید هم شما انتظار داشتید شخص کاز هیرای بیاد تو یه کنفرانس رسمی در این مورد صحبت کنه تا بشه واکنش نشون دادن!
اینم خبر GameInformer، متن خبر همونه ولی GI خودشون جداگانه این متن رو دریافت کرده، یعنی یه بیانیه رسمی بوده.
http://www.gameinformer.com/b/news/...sent-good-value-to-the-playstation-gamer.aspx

آخرین ویرایش:
حالا جالبیش اینکه سونی باسه اینکه شما چند ساعت یک بازیم ، بازی کنید ازتون 3-6 دلار میگیره :))
حالا میگه این سرویس ارزش نداره :|
باش ! گربه دستش به گوشت نمی رسید می گفت پیف پیف بود میده !!!

همین که اومده زده تو سر این سرویس، میشه واکنش نشون دادن. شاید هم شما انتظار داشتید شخص کاز هیرای بیاد تو یه کنفرانس رسمی در این مورد صحبت کنه تا بشه واکنش نشون دادن!

نظر شما اینجوریه ولی چیزی که من دارم میبینم جواب دادن به سوال یه سایت بوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or