SOCOM 4

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان دیدیم که چنین بازی باحالی یه فن کلوب نداره و خیلی ناراحت شدیم و یه فن کلوب برای این بازی دوست داشتنی زدیم :d لعنت خداوند به سایت هایی که با نمرات عجیبی همچون 3 و 6 کیفیت و فروش این بازی رو زیر سوال بردند . اما SOCOM طرفداراشو هنوز داره و خواهد داشت :d

SOCOM Fan Club

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان یه سوال :) :

آدم وسط بازی یه مشکلی پیش بیاد یا برقا بره و خلاصه کنسولو خاموش کنه :d , مجبوره اون مرحله رو دوباره از اول طی کنه ؟ :(

اون مراحل مخفیکاری تقریبا آخر بازی یا قسمتای دیگه بازی آدم وسط یه مرحله حوصلش نمیکشه و بعد که دوباره بازی رو میاره میبینه که از اول همون مرحله شروع میشه :d بازی اینجوریه یا مشکل از منه ؟ :d ( یجورایی سیو نمیشه )

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
دوستان یه سوال :) :

آدم وسط بازی یه مشکلی پیش بیاد یا برقا بره و خلاصه کنسولو خاموش کنه :d , مجبوره اون مرحله رو دوباره از اول طی کنه ؟ :(

اون مراحل مخفیکاری تقریبا آخر بازی یا قسمتای دیگه بازی آدم وسط یه مرحله حوصلش نمیکشه و بعد که دوباره بازی رو میاره میبینه که از اول همون مرحله شروع میشه :d بازی اینجوریه یا مشکل از منه ؟ :d ( یجورایی سیو نمیشه )

مشکل از شما نیست ;) برای من هم 1 بار اینجوری شد با این تفاوت که من وسط ماموریت دستگاه خاموش کردم بعد که روشن کردم از اول اون مرحله اورد:)
برای save شدن شما باید تا mission complete بری و بعد از بازی خارج شی;)

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
مشکل از شما نیست ;) برای من هم 1 بار اینجوری شد با این تفاوت که من وسط ماموریت دستگاه خاموش کردم بعد که روشن کردم از اول اون مرحله اورد:)
برای save شدن شما باید تا mission complete بری و بعد از بازی خارج شی;)

خب منم همینو میگم دیگه :d آدم شاید یه مرحله رو یکمیشو با زحمت بره بعد یه دفعه اعصاب نکشه یا مشکلی پیش بیاد و نتونه تا آخر مرحله بره , اونوقت دیگه نمیتونه از اونجا شروع کنه :d که این ایرادی بدی ـه و فکر کنم به خاطر کوتاه بودن مراحل بازی ـه ;)

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
خب منم همینو میگم دیگه :d آدم شاید یه مرحله رو یکمیشو با زحمت بره بعد یه دفعه اعصاب نکشه یا مشکلی پیش بیاد و نتونه تا آخر مرحله بره , اونوقت دیگه نمیتونه از اونجا شروع کنه :d که این ایرادی بدی ـه و فکر کنم به خاطر کوتاه بودن مراحل بازی ـه ;)
این بازی مشکل سیو چک پوینت داره، و مشکل از خود بازیست

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
رفقا كسي با موو بازي كرده من كه نتونستم بازي كنم

من تونستم! منظورت اینه که راحت نبودی باهاش یا کلا نتونستی؟؟:D

آقا کسی مشکل DC form Universe نداره؟؟؟ 2 شبه من این مشکل رو دارم و تا میرم بخش آنلاین بعد 3 دقیقه شوت میشم بیرون...

Feriddi mrcury

کاربر سایت
Jul 2, 2011
6
من تونستم! منظورت اینه که راحت نبودی باهاش یا کلا نتونستی؟؟:D

آقا کسی مشکل DC form Universe نداره؟؟؟ 2 شبه من این مشکل رو دارم و تا میرم بخش آنلاین بعد 3 دقیقه شوت میشم بیرون...

منظورم اينه كه وقتي با موو بازي ميكنم اصلا تكون نميخوره:d

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
منظورم اينه كه وقتي با موو بازي ميكنم اصلا تكون نميخوره:d

قبل از اینکه بازی رو اجرا کنی دوربین رو وصل کن بعد برو تو بازی
خودش نتظیمات رو انجام میده
ضمن اینکه حرکت دوربین با PSMOVE هستش و حرکت بازیکن با Navigation یا آنالوگ سمت چپ Dualshock3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر