SOCOM 4

• Thread starter Thread starter The_GWR
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سوای از کنترل نچسبش، انیمیشن ها و جو مالی هم نداره. آنلاینش رو بازی کردم از خریدش منصرف شدم کلاً.
حالا شاید هم ما نوب بودیم بمون نساخته.

انصافا بازیش خیلی حرفه ایه و خیلی هم سخت !!
واقعا کمتر کسی پیدا میشه که تو این بازی واقعا حرفه ای عمل کنه
این بازی به یه اینترنت با پینگ پایین میخواد و تو این بازی اگه پینگ بالا باشه خودشو نشون میده و با 1 تیر سریع میمیری !! ( کفر منو بالا آورد خدایی :d )

سوای از کنترل نچسبش، انیمیشن ها و جو مالی هم نداره. آنلاینش رو بازی کردم از خریدش منصرف شدم کلاً.
حالا شاید هم ما نوب بودیم بمون نساخته.

:| کاشکی دیروز این پست رو داده بودی !!!! نه دیشب !!
تا ۸۸% دانلود کردم ... گفتم من که میخرمش !!!! پاک کردم ...

اه ... امشب باید بزارم رو دانلود :d

اولش که بازی می کنی یجورایی خیلی سخت میاد . اما بعد یه مدت آدم عادت می کنه

حیف که حجمش بالاس و توانایی دانلودشو با این سرعتی که ISP ما میده ندارم. تا روزی که بازی بیاد دانلودش طول میکشه :d

شما که چیزی برا بازی نزاشتی و همه چیز رو گفتی که اینجوریه و اونجوریه :d

بله بله !
خود دمو رو با خوشحال گفتیم 400 مگه و دانلود کردیم! حالا رفتم بازی کنم دیدم بله ! 1581 مگ آپدیت داره :d
اینم دقیقا شده مثل MAG ! :d اونم همون اولا یک آپدیت 2 گیگی فکر کنم براش اومد :d

بترکند :d

سرورها خوبن
نمیدونم والا پینگ چند بود وایمکس مبین نت هست زیاد پیگیر پینگ نیستم
ولی حال داد اساسی
دوستان کسی میدونه کی بازی به بازار میاد ؟
ممنون

30 فروردین ( 19 April ) ( چیزی نمونده :d )
یکی بهشون میگفت پدر سوخته ها بازی رو اسفند منتشر می کردین تا عید لذت ببریم .:d الان نزدیک امتحانات ه و در اوج فشار باید بازی مورد علاقمونو بازی کنیم

دوستان ما آخر نفهمیدیوم سرورش خوبه؟و ما با این پینگ فضایی و اینترنت ذغالی میتونیم بآنلاینیم یا نه ؟سرورش مثه ds2:x>:d< هست یا نه؟

سلام دوستان
من این بازی برایه ps2 بازی میکردم خیلیم ازش خوشم میومد شماره سومش که امد فقط انلاین بود نتونستم بازی کنم(فقط افلاین بازی میکنم) حالا شنیدم این شماره حالت سینگل و داستانی هم داره از دوستانی که بازی گرفتن ایا پیشنهاد میدن بازی بگیریم یا نه؟ یعنی حالت سینگلش مثله گذشتش هست یا نه؟ ممنون

سلام دوستان
من این بازی برایه ps2 بازی میکردم خیلیم ازش خوشم میومد شماره سومش که امد فقط انلاین بود نتونستم بازی کنم(فقط افلاین بازی میکنم) حالا شنیدم این شماره حالت سینگل و داستانی هم داره از دوستانی که بازی گرفتن ایا پیشنهاد میدن بازی بگیریم یا نه؟ یعنی حالت سینگلش مثله گذشتش هست یا نه؟ ممنون

آره دوست عزیز خیلیا از نسخه PS2 خاطرات خوبی دارن ;) اگه تریلر ها رو نگاه کنید میبینین که حالت گیمپلی مثل نسخه PS2 جذاب و دوست داشتنیه و شدیدا پیشنهاد میشه :d بازی هنوز منتشر نشده و 3 روز دیگه ( 19 April ) منتشر میشه . نمراتشم اگه توی تاپیک نمراتش نگاه کنید خوبه اما بنظرم نسبت بهش کم لطفی شده و بازی حرفای بیشتری واسه گفتن داره :)

• Like
Reactions: navid_x360

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or