SOCOM 4

• Thread starter Thread starter The_GWR
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خب منم به لطف پروردگار آنلاینشو ترک کردم ! تا رنک 60 جهانی رفتم اما دیگه داغون شدم و بهتر از این نمیتونستم بالا برم :dالبته هنوزم برام تکراری نشده :d

CO OP رو بازی میکنی با هم بریم؟

شرمنده ! کو-اوپ ـش فقط وقت تلف کردنه چون رنک رو بالا نمیبره !
مپ های Sacrifice و Rush Hour و Bale Out نسبت به بقیه خیلی قشنگ بودن ! با وجود اینکه زیاد جزییات نداشتن اما واقعا باحال بودن بخصوص Sacrifice :x

شرمنده ! کو-اوپ ـش فقط وقت تلف کردنه چون رنک رو بالا نمیبره !
مپ های Sacrifice و Rush Hour و Bale Out نسبت به بقیه خیلی قشنگ بودن ! با وجود اینکه زیاد جزییات نداشتن اما واقعا باحال بودن بخصوص Sacrifice :x
خوب ببین معمولا اکثر بازیهایی که co op داره xp برای بالا بردن رنک نداره مثلا CO OP کال دیوتی بلک اپس که خیلی تحسین شده است و خیلی لذت بخشه اون هم XP نداره ولی خیلی بازیش میکنن ..............CO OP سوکوم هم انصافا قشنگه ومن به خاطر این بازیش میکنم

kimsungbabak ادت میکنم

از دوستانی که سوکوم رو بازی کردند یه سوال دارم و اون اینکه این بازی بدرد کلوپ میخوره یا نه؟انتظار ندارم در سطح بلک اوپس یا مدرن2و3 باشه فقط برای کسایی که کال آف براشون تکراری شده میخوام نظرتون چیه؟؟

آقا من 4 تا آپدیت رو گرفتم بعد اومده سه تا آپدیت دیگه داده!
اولیش تموم شد سر دومیش(در واقع ششمین آپدیت) گیر کرد از بازی بیرون رفتم دوباره اومدم توش دانلود نمیکنه مینویسه conacting with download server ولی نیم ساعته هیچی نمیشه خواهشا کمک کنید:(

آقا من 4 تا آپدیت رو گرفتم بعد اومده سه تا آپدیت دیگه داده!
اولیش تموم شد سر دومیش(در واقع ششمین آپدیت) گیر کرد از بازی بیرون رفتم دوباره اومدم توش دانلود نمیکنه مینویسه conacting with download server ولی نیم ساعته هیچی نمیشه خواهشا کمک کنید:(
:(کمک کنید عزیزان

از دوستانی که سوکوم رو بازی کردند یه سوال دارم و اون اینکه این بازی بدرد کلوپ میخوره یا نه؟انتظار ندارم در سطح بلک اوپس یا مدرن2و3 باشه فقط برای کسایی که کال آف براشون تکراری شده میخوام نظرتون چیه؟؟
آقايون اساتيد مارو هم راهنمائي كنيد ممنونتونم

آقايون اساتيد مارو هم راهنمائي كنيد ممنونتونم
ببین این بازی سلیفه ای هستش هر کسی نمیتونه باهاش حال کنه ........co op بازی خوبه ولی دیگه در اون حدی نیست که بخواد زیاد سرگرم کننده باشه........من که خودم خیلی حال میکنم......... راستی تا 5 نفر هم ساپورت میکنه و میتونی چند تا مرحله انتخای کنی و پشت سر هم بری

آقا من امروز یه دست مولتی زدم بدک نبود ولی عالی هم نبود ! هیچ کس چرا کاور نمیگیره؟
co-op هم اصلا نتونستم برم!
من نمی فهمم یعنی از چند صد هزار نفری که بازی رو خریدن 100 نفر هم آنلاین نیستن؟ 5 دقیقه منتظر موندنم 4 نفرمون بشه 5 نفر که بریم تو co-op نشد که نشد!

آقا من امروز یه دست مولتی زدم بدک نبود ولی عالی هم نبود ! هیچ کس چرا کاور نمیگیره؟
co-op هم اصلا نتونستم برم!
من نمی فهمم یعنی از چند صد هزار نفری که بازی رو خریدن 100 نفر هم آنلاین نیستن؟ 5 دقیقه منتظر موندنم 4 نفرمون بشه 5 نفر که بریم تو co-op نشد که نشد!

بخش Comptitive که پُره !!! مخصوصا مُد Medley همیشه هست

دوستان توی این لینک به Remake نسخه اول SOCOM که توی 2002 ساخته شده و از گیم اسپات 8.9 گرفته رای بدین

http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2011/07/26/socom-1-hd/

http://www.gamespot.com/socom-u-s-navy-seals/platform/ps2?tag=result;title;6

سلام بچه ها
شرمنده جهت آپ کردن تاپیک از زیر خاک
میشه یکی کمک کنه بگه ، من بازی رو گرفتم (کپی) بعد از اون Move ارور میده . یه سری فایل بود میزدن به بازی ها PS3 ( من PS باز نیستم!) اگه میشه اسمشون رو بدین (فکر کنم یه Parm بود یه چیز دیگه ای هم بود)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or