Snoop Dogg هفته دیگه وارد ROCKBAND میشود

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
snoop.jpg

Snoop Dogg اولین رپر خواهد بود که ترکهاش توی بازی RB عرضه خواهد شد معروف ترین اهنگ
Snoop که توی این DLC خواهد بود Drop It Like Hot هست که احتمالا خیلی از دوستان آهنگ رو شنیدن قیمت هر تراک $1.99/£.99 160 پینت خواهد بود یا میتونید کل پک رو با قیمت $13.49/£8.99/€13.49 و 1080 پینت تهیه کنید این پک از هفته دیگه در PSN و XBL قابل دانلود میباشد

• “Beautiful”
  • “Drop It Like It’s Hot”
  • “Ridin’ In My Chevy”
  • “Sensual Seduction”
  • “Snoop’s Upside Ya Head”
  • “Tha Shiznit”
  • “That’s Tha Homie” *
  • “Who Am I (What’s My Name)?
منبع

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
كلا من از اين بحث كلی كه با شما داشتم فهميدم شما كاملا فكر كردی ما با شما و سبك مورد علاقت پدركشتگی چيزی داريم كه نمونش هم اينجا و هم توی پروفايل دوستتون(شعور زير صفر!) و ميخوايم به هر نحوی شده اين سبك مقدس و نمونه رو براندازيم و شما هم برای دفاع مقدس آماده شدی و به هر نحوی حالا چه درست چه غلط دفاع كنی :)
و اينم فهميدم كه ما طرفداران راك و متال ذاتا آدم های بی منطقی هستيم...منطق يعنی گروه black floyd با وكال snoop dogg و آهنگ the great nigger in the sky :) منطق يعنی اينكه هرچی شما بگيد الزاما همون درسته...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب خدا رو شکر از اولشم راک بند بازی نکردیم الان ... !
بهترین کار ممکن رو کردی ! منم فقط Rock Band 1 رو تموم کردم و نسخه های بعدی رو وسطاش ول کردم. الآن میبینم کار خیلی خوبی هم کردم ! هرچقدر اون طرف GH داره دوباره به طرف سبک اصلیش برمیگرده , این طرف Rock Band با لگو و بعد هم اسنوپ داگ (!!!) داره به اوج میرسه lol

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
کلا شما باز یه چی دیگه از حرف من در میارید
Show Some Respect
بشینید با خدایان موسیقی حال کنید ما هم میخواییم با این بی سواداش حال کنیم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر