Snoop Dogg هفته دیگه وارد ROCKBAND میشود

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
snoop.jpg

Snoop Dogg اولین رپر خواهد بود که ترکهاش توی بازی RB عرضه خواهد شد معروف ترین اهنگ
Snoop که توی این DLC خواهد بود Drop It Like Hot هست که احتمالا خیلی از دوستان آهنگ رو شنیدن قیمت هر تراک $1.99/£.99 160 پینت خواهد بود یا میتونید کل پک رو با قیمت $13.49/£8.99/€13.49 و 1080 پینت تهیه کنید این پک از هفته دیگه در PSN و XBL قابل دانلود میباشد

• “Beautiful”
  • “Drop It Like It’s Hot”
  • “Ridin’ In My Chevy”
  • “Sensual Seduction”
  • “Snoop’s Upside Ya Head”
  • “Tha Shiznit”
  • “That’s Tha Homie” *
  • “Who Am I (What’s My Name)?
منبع

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
پیش کشیدن بحث های نژادی چیزی رو ثابت نمیکنه. لطفا رعایت کنید.
ببخشیدا قصد توهینی چیزی ندارم اما شما که الان مدیر انجمنی(!) به جای پاک کردن پستهای این اراجیف! فقط میای 1 نظر ساده(!) میدی؟
تو که میشناسی قوربونش برم چه آدمایی پیدا میشن تو این سایت که همه چیزو به هم ربط میدن!
الان همه فقط باید نطر خودشونو میدادن در مورد این خبر و تمام! دیگه جای حرف اضافی پیدل نمیشه!
این بازی مربوط به 1 سبک از موسیقی هست اما چه ربطی داره که ما بخوایم رپ و متال و راک و پاپ! رو با هم مقایسه کنیم؟! اصلا چه معنی میده؟
چرا میایم تبعیذ نژادی قاعل بشیم؟ یا بگیم مثلا رپ سبک نیست(!) یا متال فلانه! هر کی نظر خودشو داره اما من نمیفهمم چه ربطی الان پیدا کرد به این تایپیک؟
توروخدا برید فرهنگ Forum و تایپیک رو یاد بگیرید! سعی کنید احترام به هم بذارید ، با دشمن تراشی چیزی حل نخواهد شد

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
ببخشیدا قصد توهینی چیزی ندارم اما شما که الان مدیر انجمنی(!) به جای پاک کردن پستهای این اراجیف! فقط میای 1 نظر ساده(!) میدی؟ تو که میشناسی قوربونش برم چه آدمایی پیدا میشن تو این سایت که همه چیزو به هم ربط میدن! اما الان همه فقط باید نطر خودشونو میدادن در مورد این خبر و تمام! دیگه جای حرف اضافی پیدل نمیشه! ایم بازی مربوط به 1 سبک از موسیقی هست اما چه ربطی داره که ما بخوایم رپ و متال و راک و پاپ! رو با هم مقایسه کنیم؟! اصلا چه معنی میده؟ چرا میایم تبعیذ نژادی قاعل میشیم یا میگیم مثلا رپ سبک نیست(!) یا متال فلانه! هر کی نظر خودشو داره اما من نمیفهمم چه ربطی الان پیدا کرد به این تایپیک؟
توروخدا برید فرهنگ Forum و تایپیک رو یاد بگیرید! سعی کنید احترام به هم بذارید ، با دشمن تراشی چیزی حل نخواهد شد

یه نفرم تو این سایت پیدا شد که به پست های بچه ها بها میده والکی اخطار نمیده و پاک نمی کنه

بگو پاک کن :|

به نظرم منم سنوپ میرفت تو DJ Hero بهتر بود

البته راک بند با آنکِل سنوپی هم باید باحل باشه :))

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
یه نفرم تو این سایت پیدا شد که به پست های بچه ها بها میده والکی اخطار نمیده و پاک نمی کنه

بگو پاک کن :|

به نظرم منم سنوپ میرفت تو DJ Hero بهتر بود

البته راک بند با آنکِل سنوپی هم باید باحل باشه :))
به پست بچه ها بها بده؟ اخطار نده؟ نتیجش همین گندی که میبینی میشه...
4 نفر هم پیدا نمیشه رو منطق و دلیل حرف بزنه

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
ببخشیدا قصد توهینی چیزی ندارم اما شما که الان مدیر انجمنی(!) به جای پاک کردن پستهای این اراجیف! فقط میای 1 نظر ساده(!) میدی؟
تو که میشناسی قوربونش برم چه آدمایی پیدا میشن تو این سایت که همه چیزو به هم ربط میدن!
الان همه فقط باید نطر خودشونو میدادن در مورد این خبر و تمام! دیگه جای حرف اضافی پیدل نمیشه!
این بازی مربوط به 1 سبک از موسیقی هست اما چه ربطی داره که ما بخوایم رپ و متال و راک و پاپ! رو با هم مقایسه کنیم؟! اصلا چه معنی میده؟
چرا میایم تبعیذ نژادی قاعل بشیم؟ یا بگیم مثلا رپ سبک نیست(!) یا متال فلانه! هر کی نظر خودشو داره اما من نمیفهمم چه ربطی الان پیدا کرد به این تایپیک؟

فکر میکنید پاک کردن و قفل کردن خیلی کار سختی ـه؟
با پاک کردن و قفل کردن چیزی حل نمیشه. بهتره همه یاد بگیریم وقتی فرصت بحث و گفتگو برامون فراهم میشه قدر اون فرصت رو بدونیم و یادبگیریم که میشه در چارچوب ادب بحث و گفتگو کرد. البته اگر اینطوری پیش بره چاره ای جز قفل کردن نمیمونه ولی تا اخرین لحظه سعی میکنم برای دوستان این مطلب رو جا بندازم که هرکس خودش باید خودش رو کنترل کنه و واقعا نباید نیاز باشه که همیشه برخورد انظباطی بشه.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
با پاک کردن و قفل کردن چیزی حل نمیشه. بهتره همه یاد بگیریم وقتی فرصت بحث و گفتگو برامون فراهم میشه قدر اون فرصت رو بدونیم و یادبگیریم که میشه در چارچوب ادب بحث و گفتگو کرد. البته اگر اینطوری پیش بره چاره ای جز قفل کردن نمیمونه ولی تا اخرین لحظه سعی میکنم برای دوستان این مطلب رو جا بندازم که هرکس خودش باید خودش رو کنترل کنه و واقعا نباید نیاز باشه که همیشه برخورد انظباطی بشه.

واقعا تحسین بر انگیزه امیدوارم بقیه مدیران و ناظمین از شما الگو بگیرن :)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
>:d<>:d<>:d<>:d<

e13

کاربر سایت
May 27, 2010
12
نام
ارشاد
این صحبت ها به هیچ جا نمی رسه چون همه می خوان حرفه خودشونو بزنن و برن . 99% منطقی توی حرفاتون نیست .
هرکسی میتونه 4 خط دروری بنویسه و اونو بخونه و بگه رپه , هرکسی هم میتونه گیتارو بگیره دستشو ازش صدا در بیاره ولی هرکاری رو خوب انجام دادنش سخته , تا حد زیادی ذاتیه و هنر میخواد و موسیقی یعنی هنر , حالا یکی هنرش تو زبون و افکارش یکی دیگه تو انگشتاش
پ.ن. مشکل شما دوستانی که میگید رپ موسیقی نیست اینه که فکر میکنید رپ 50cent و snoop و این اشغالای الان هستش , اگه وقت و حس و حالشو دارید و زبانتون خوبه برید اهنگای دهه 80 و 90 رو گوش بدید تا هنر ببینید .

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خب خدا رو شکر از اولشم راک بند بازی نکردیم الان ... !
کلا از یه ست لیستی مثل شماره 2 گیتار هیرو هارمونیکس باید بیاد رپ و اینا بزاره... مثل ادم میومدن مثل دی جی اینا یه بازی جدا میدادن خوب :D بعد من نمیدونم این اهنگاش درام و بیس و گیتار هم داره ؟:D
...............
راستی این امینم و پر فروش ترین البوم سال و اینا رو شما از کجا اوردی عزیز ؟ قطعا و یقینا 2 تا البوم پر فروش امسال برای کلدپلی، ریدیوهد، و اگه ارکتیک بده البوم یا حتی همین اکید فایر و یه گروه این طوریه سومیه ... -اینترپل هم تو امریکا بیشتره ولی انگلیس خوب فروش نمیکنه...-

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
اين rockband هم گندشو در اورده...

راستی این امینم و پر فروش ترین البوم سال و اینا رو شما از کجا اوردی عزیز ؟ قطعا و یقینا 2 تا البوم پر فروش امسال برای کلدپلی، ریدیوهد، و اگه ارکتیک بده البوم یا حتی همین اکید فایر و یه گروه این طوریه سومیه ... -اینترپل هم تو امریکا بیشتره ولی انگلیس خوب فروش نمیکنه...-

الان ديدم آلبوم امينم 2.5 ميليون نسخه فروش داشته..
من آخر نفهميدم فلسفه فروش زياد اين مزخرفات چيه!
اين آلبوم Coldplay و Radiohead هم که به احتمال زياد هيچ کدوم تا آخر 2010 نميان

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino

برای امسال جفتشون تایید شدن و بخش اصلی رکوردینگ هم انجام شده ! بعدم با توجه به فروش البوم های قبلی اینا و ریویو ها و ... پیش فروش رسمیشون احتمالا این عدد رو رد میکنه دیگه چه برسه به خود فروش ریتیل !

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
بی شَــک دوستان با گوش دادن به آهنگِ FACK از Eminem متوجه میشن موسیقی ِ واقعی یعنی چی...

نوشته شده توسط B3hDad:
کجاش قشنگه ؟ :))

شر و ور یعنی این

آهنگ های قشنگ داره امینم باو

شوخی بود دوست عزیز :|

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
بی شَــک دوستان با گوش دادن به آهنگِ FACK از Eminem متوجه میشن موسیقی ِ واقعی یعنی چی...

11873924593297806010.jpg

کجاش قشنگه ؟ :))

شر و ور یعنی این

آهنگ های قشنگ داره امینم باو

اینا چیه گوشی میدی :-s

من که نگاه کردم کانتنت های راک بند 2 رو نیمده هنوز که ؟

کی میاد ؟

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوست من EMINEM پارسال با آلبوم Relapse فروش تقریبا 2 میلیون 100 نسخه طی 35 هفته شد سومین آلبوم پرفروش سال 2009 فکر Taylor Swift شد اول بعد از اونم دختره انگلیس که توی Talent Show انگلیس انتخاب شد امینم الان 11 هفته هست آلبومش اومده بعد از 10 هفته تازه امروز شد سوم با فروش 60000 نسخه بعد این آلبوم رکورد لانچ فروش هفتگی رو شکست که دستLIL WAYNE بود که اونم سال 2008 البوم شد پرفروشترین آلبوم سال:D مال سال 2008 بود کلا امینم یکی از پرطرفدار ترین افراد ممکن هست تو آمریکا حالا حالا هم میفروشه
اين rockband هم گندشو در اورده...

الان ديدم آلبوم امينم 2.5 ميليون نسخه فروش داشته..
من آخر نفهميدم فلسفه فروش زياد اين مزخرفات چيه!
کسایی مثل من گوش میدن کسایی که به این سبک علاقه دارند

برای امسال جفتشون تایید شدن و بخش اصلی رکوردینگ هم انجام شده ! بعدم با توجه به فروش البوم های قبلی اینا و ریویو ها و ... پیش فروش رسمیشون احتمالا این عدد رو رد میکنه دیگه چه برسه به خود فروش ریتیل !
خیلی از افراد کارای قبلشون خوب بوده ولی فقط همون اول خودی نشون دادن و تمام رفت پی کارش:D

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
کیان ایکس جان شما میخوای رپ گوش بدی گوش بده، هیچ ممانعتی نداره فقط خواهشا در مورد مطلب هایی که هیچ اطلاعاتی ازشون نداری نظر نده و اطلاعات اشتباه تو فروم پخش نکن ! اون از حرف خنده دارت از سنپ داگ و راک و اینا اینم از این !
البوم اخر ریدیوهد 5 میلیون نسخه و البوم اخر کلدپلی هم نزدیک به دوبرابر این عدد فروش داشته !! -جهانی- از نظر کریتیکالی هم این دو تا گروه البوم اخرشون که برای 2007 و 2008 هستش همه کاملا مثبت بودن که خدا رو شکر متاکریتیک اونور کوه های قاف نیستش !

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
کیان ایکس جان شما میخوای رپ گوش بدی گوش بده، هیچ ممانعتی نداره فقط خواهشا در مورد مطلب هایی که هیچ اطلاعاتی ازشون نداری نظر نده و اطلاعات اشتباه تو فروم پخش نکن ! اون از حرف خنده دارت از سنپ داگ و راک و اینا اینم از این !
البوم اخر ریدیوهد 5 میلیون نسخه و البوم اخر کلدپلی هم نزدیک به دوبرابر این عدد فروش داشته !! -جهانی- از نظر کریتیکالی هم این دو تا گروه البوم اخرشون که برای 2007 و 2008 هستش همه کاملا مثبت بودن که خدا رو شکر متاکریتیک اونور کوه های قاف نیستش !

کلا امینم یکی از پرطرفدار ترین افراد ممکن هست تو آمریکا حالا حالا هم میفروشه
The best-selling album of 2008 was Tha Carter III, by Lil Wayne. منظور Us هست
والا من نمیدونم چی گفتم.
من از راک چی گفتم که به شما بر خورده؟ نمیدونم شما از کدام سیاره اومدی که اینطوری بهتون فرت بر میخوره کلا بحث در این مورد فایده ندار باید وایسادو دید که کی میفروشه کی نه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر