Snoop Dogg هفته دیگه وارد ROCKBAND میشود

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
snoop.jpg

Snoop Dogg اولین رپر خواهد بود که ترکهاش توی بازی RB عرضه خواهد شد معروف ترین اهنگ
Snoop که توی این DLC خواهد بود Drop It Like Hot هست که احتمالا خیلی از دوستان آهنگ رو شنیدن قیمت هر تراک $1.99/£.99 160 پینت خواهد بود یا میتونید کل پک رو با قیمت $13.49/£8.99/€13.49 و 1080 پینت تهیه کنید این پک از هفته دیگه در PSN و XBL قابل دانلود میباشد

• “Beautiful”
  • “Drop It Like It’s Hot”
  • “Ridin’ In My Chevy”
  • “Sensual Seduction”
  • “Snoop’s Upside Ya Head”
  • “Tha Shiznit”
  • “That’s Tha Homie” *
  • “Who Am I (What’s My Name)?
منبع

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بايد بگم واقعا تعريفتون از سبك راك جالبه...[2]
معادله جالبی بود، هر کسی که گیتار الکتریک دستش بگیره سبکش نمیشه Rock.
هر آهنگی هم که با گیتار الکتریک زده بشه سبکش نمیشه Rock.
مرسی از راهنماییتون من هیچ ادعایی در نره گوش کردن ندارم
من نمیدونم دوستان چه تاکییدی روی این حرف من دارن؟ من دارم میگم تم راک میاید میگید راک نیست .
متاسفانه هر کی هم ادعای ROCK یا METAL میکنه چشم بقیه سبک رو نداره

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
من حرفی از 50cent زدم؟ من حرفی از Gunit زدم؟؟؟؟؟؟ ببین من هیچ حرفی رو بدون منطق نمیزنم اولا دلیل اولش اینه SNOOP DOGG تو راک بند هست که یه قرارداد با MTV بسته بوده تا اونجایی که میدونم MTV هم تو ساخت RB مشارکت داره حالا MTV اومده میخواد از این معامله سود ببره قضیه جای دیگست حالا از این موردا گذشته بازم شما میتونی به آهنگای Snoop مخصوصا همین 6 تا نراک گوش بدی بعد بیای اینجا با هم بجث کنیم

همیشه و همه جا گفتم یکی از دلایل پسرفت موسیقی و خراب شدن اون MTV ـه حالا اینم مدرک برای اثبات حرفم. نسل MTV تحویل بگیرید .

پ.ن: چند رو دیگه از ملت بپرسی چند تا از بزرگان راک رو نام ببرید میگن اسنوپ , 49 سنت و ....
پ.ن 2 : بازم یاد دمو اول brutal legend افتادم که وقتی ادی حتی گروه های به اصطلاح متال امروزی رو قبول نداشت چه حالی میکردم. دقیقا حرف دلم رو میگفت.
پ.ن 3 : شفر هم بازی موزیکال ساخت این حضرات هم دارن میسازن. اینجا ادم پی میبره شفر عجب ادم بزرگی ـه.
پ.ن 4 : کی به کیه. از فردا من هم میگم یکی از پایه گذاران اپیک پاور متال همین 49 سنت بود. دنیای MTV ـه دیگه.
پ.ن 5 : من دوباره برم سراغ اهنگ Drink the blood of the priest از brocas helm )brutal legend)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
همیشه و همه جا گفتم یکی از دلایل پسرفت موسیقی و خراب شدن اون MTV ـه حالا اینم مدرک برای اثبات حرفم. نسل MTV تحویل بگیرید .

پ.ن: چند رو دیگه از ملت بپرسی چند تا از بزرگان راک رو نام ببرید میگن اسنوپ , 49 سنت و ....
پ.ن 2 : بازم یاد دمو اول brutal legend افتادم که وقتی ادی حتی گروه های به اصطلاح متال امروزی رو قبول نداشت چه حالی میکردم. دقیقا حرف دلم رو میگفت.
پ.ن 3 : شفر هم بازی موزیکال ساخت این حضرات هم دارن میسازن. اینجا ادم پی میبره شفر عجب ادم بزرگی ـه.
پ.ن 4 : کی به کیه. از فردا من هم میگم یکی از پایه گذاران اپیک پاور متال همین 49 سنت بود. دنیای MTV ـه دیگه.
پ.ن 5 : من دوباره برم سراغ اهنگ Drink the blood of the priest از brocas helm )brutal legend)
آی گفتی ... :D
کلا این تیم شفر رو کسی درک نمیکنه ...
اون از سایکوناتش ، اینم از افسانه ی بیرحمش ... کلا خیلی آدم کار درستیه ...
پ.ن : موافقم

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان

حالا من مشکل شما رو با 50 نمیدونم ولی کلا دیگه ما نظر ندیم بهتر میترسیم بن بشیم به دلیل طرفداری از 50Cent

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
حالا من مشکل شما رو با 50 نمیدونم ولی کلا دیگه ما نظر ندیم بهتر میترسیم بن بشیم به دلیل طرفداری از 50Cent

نه دوست عزیز کسی با شما مشکلی نداره. کسی هم الکی بن نمیشه. شما هم میتونی راحت نظر خودتو بگی. اینهایی هم که من نوشتم اصلا بصورت جواب به شما نیست و فقط نظر شخصیم ـه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
چه ربطی داره؟
من این 2 سبک رو گوش میدم در کنارش armin van buuren هم گوش میدم.ولی سبک رپ دقیقا همون حسی رو برای من ایجاد میکنه که واسه یه ادم عامه پسند وردارن یه ملودیک دث بذارن میره رو اعصاب یارو.
در کل غلط میکنن توی بازی که اسمش Rock Band هست رپ میچپونن! سره پول قرار نیست سبک معظم راک رو زیر سوال ببرن واسه پول.دیگه گندش رو دراوردن! موسیقی رو دارن میکشن:| موسیقی رو که نه! راک بند رو:D (از اولم زیاد زنده نبود)

پ.ن 5 : من دوباره برم سراغ اهنگ Drink the blood of the priest از brocas helm )brutal legend) __________________
:-BD
واقعا گل گفتی کورش

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
موسیقی رو میشه تحلیل کرد و بهش نمره داد! ، این سبک موسیقی بخاطر اینکه جزو کم نقص ترین ها و تکنیکی ترین سبکهای موسیقیه ، طرفداراش یه مقدار به مشکل بر میخورن وقتی می شنون اون چیزی که با کامپیوتر ساخته میشه و یکی با نیم اکتاو صدا روش فحش میده ، اسمشو گذاشتن موسیقی ، حالا تا الان این بحثش قابل حل بود ، الان میان میگن این راکه!!!
---------------
عاشق MTV ـم! کارهاشون واقعا زیباست! این از این ، دستشون به فیلمها هم میرسه به فرتوت میدن فیلمها رو :D ، (جایزه باران کردن سری Twilight)
این دفعه اول نیست اینطوری گند زدن! ، MTV Icon مال 2002 بود فکر کنم ، یه سری بند ها در حضور متالیکا آهنگهاشونو کاور کردن ، اسنوپ داگ هم اومد sad but true رو با کلی مسخره بازی کاور کرد!
--------
فکر کنم مال 2003 بود
2003 بود ، درسته!
--------

پ.ن 5 : من دوباره برم سراغ اهنگ Drink the blood of the priest از brocas helm )brutal legend) __________________
صددرصد واقعیت!

آخرین ویرایش:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
کلا این اسنوپ داگ هر جا وارد شده **** بهش رفته :| , یه بارم که اومده بود سد بات ترو رو تو متالیکا آیکان خونده بود...
آخه مرتیکه مگه خودت سبک نداری؟؟؟هی میخاد خودشو بچپونه تو راک و متال.
این دفعه اول نیست اینطوری گند زدن! ، MTV Icon مال 2002 بود فکر کنم ، یه سری بند ها در حضور متالیکا آهنگهاشونو کاور کردن ، اسنوپ داگ هم اومد sad but true رو با کلی مسخره بازی کاور کرد!
فکر کنم مال 2003 بود

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ببینید 12 نفر پشت سر هم پست دادن همه متال باز حالا دوستان من یه چیزی بگم من دقیقا همون حسی رو که شما به رپ دارید من به متال و راک دارم ;)
موسیقی رو میشه تحلیل کرد و بهش نمره داد! ، این سبک موسیقی بخاطر اینکه جزو کم نقص ترین ها و تکنیکی ترین سبکهای موسیقیه ، طرفداراش یه مقدار به مشکل بر میخورن وقتی می شنون اون چیزی که با کامپیوتر ساخته میشه و یکی با نیم اکتاو صدا روش فحش میده ، اسمشو گذاشتن موسیقی ، حالا تا الان این بحثش قابل حل بود ، الان میان میگن این راکه!!!
متاسفانه شما هم همه چی رو اینجوری و همه خواننده ها و تهییه کننده رپ رو مثل هم میبینی شما به همه آهنگی گوش میدی از نوع راک منظورم اینه که میشنی مثلا آهنگ افتضاح رو هم گوش میکنی کلا من کاری ندارم ولی اگه اعصاب گوش دادن دارید بشینید آلبوم چدید EMINEM منظورم RECOVERY هست گوش بدید این البوم پر فروش ترین آلبوم امسال میشه حالا چه بخوان چه نخوان.
رپ بیشتر به خواندن هست نه به خوده BEAT و آهنگ حالا شما خدا ترین آهنگ رو بذار ت آلبومت صدات آشغال باشه Flow پایین داشته باش کسی اصلا آهنگاشو هم گوش نمیکنه

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ببینید 12 نفر پشت سر هم پست دادن همه متال باز حالا دوستان من یه چیزی بگم من دقیقا همون حسی رو که شما به رپ دارید من به متال و راک دارم ;)
متاسفانه شما هم همه چی رو اینجوری و همه خواننده ها و تهییه کننده رپ رو مثل هم میبینی شما به همه آهنگی گوش میدی از نوع راک منظورم اینه که میشنی مثلا آهنگ افتضاح رو هم گوش میکنی کلا من کاری ندارم ولی اگه اعصاب گوش دادن دارید بشینید آلبوم چدید EMINEM منظورم RECOVERY هست گوش بدید این البوم پر فروش ترین آلبوم امسال میشه حالا چه بخوان چه نخوان.
رپ بیشتر به خواندن هست نه به خوده BEAT و آهنگ حالا شما خدا ترین آهنگ رو بذار ت آلبومت صدات آشغال باشه Flow پایین داشته باش کسی اصلا آهنگاشو هم گوش نمیکنه
منظورت چیه؟ میخوای بگی گروههای متال وکالشون رو از سر خیابون جمع میکنن؟!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش

هرچند موسیقی برای من مهمتر از وکال ـه ولی متاسفانه رپ تو همین وکال هم چیزی نداره. کدوم رپر صدایی به قدرت مرحوم فردی مرکوری داره(کویین) یا راب هالفورد(جوداس پریست) یا بروس دیکینسن (ایرون میدن) یا اریک ادامز (منوار) یا کلاوس مین ( اسکورپیونز). یعنی خداییش یه صدا تو کل موسیقی رپ در حد همین وکالیست اسکوپیونز اگه بود من دیگه علیه رپ حرف نمیزنم. موسیقی که نداره وکال هم که نداره کلش تشکیل شده از یه سری فحش که با حرکات چندش اور دست و شلوارهایی که دارن میافتن بیان میشه. حتی رپرها شاید بتونن همون تق و توقی که فکر کنم بیت میگید بهش رو موسیقی حساب کنند ( که نیست ) ولی در وکال که دیگه اصلا ادعایی نمیتونن و نباید داشته باشند.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
هرچند موسیقی برای من مهمتر از وکال ـه ولی متاسفانه رپ تو همین وکال هم چیزی نداره. کدوم رپر صدایی به قدرت مرحوم فردی مرکوری داره(کویین) یا راب هالفورد(جوداس پریست) یا بروس دیکینسن (ایرون میدن) یا اریک ادامز (منوار) یا کلاوس مین ( اسکورپیونز). یعنی خداییش یه صدا تو کل موسیقی رپ در حد همین وکالیست اسکوپیونز اگه بود من دیگه علیه رپ حرف نمیزنم. موسیقی که نداره وکال هم که نداره کلش تشکیل شده از یه سری فحش که با حرکات چندش اور دست و شلوارهایی که دارن میافتن بیان میشه. حتی رپرها شاید بتونن همون تق و توقی که فکر کنم بیت میگید بهش رو موسیقی حساب کنند ( که نیست ) ولی در وکال که دیگه اصلا ادعایی نمیتونن و نباید داشته باشند.
خب ببینید اینجا یه سوال پیش میاد شما کلا از رپ بدتون میاد توی همین آلبوم Recovery یه sample توی تراک Going Trogh Some changes بود که مال یه راک استار معروف بود که حالا اسمشو یادم نیست کلا صدای ملت در اومده بود چرا امینم میاد این سمپل رو میذاره آبرو موسیقی رو میبره .... از این چیزا کلا نظر من اینه که بیخیال این حرفا این بحث راه به جایی نداره از از نظر شما رپ آشغاله از نظر من متال و راک مزخرف هستن حالا تا صبحم بحث کنیم به جایی نمیرسیم :D
منظورت چیه؟ میخوای بگی گروههای متال وکالشون رو از سر خیابون جمع میکنن؟!
دوست من منظورم اینه که رپ تاکییدش روی Vocal هست دور از جون به کسی جسارت نشه
خیلی ار رپرها آشغالن آقا کورش دقیقا فقط کارشون همون کارایی که میگید هست نموش LIL JON کلا رپرهای جنوبی آمریکا:D
بعد کورش خان رپ همش این چیزای که میگینی نیست فحش دربری این چیزا شما آلبوم Untitle مال Nas رو گوش بدید یه آلبوم صد در صد منقد به دولت هست مال سال 2008 هست شما تو کل البوم فقط انتقاد میشنوید و خیلی از آلبوم های دیگه من کسی رو نمیخوام اجبار به دوست داشتن رپ بکنم ولی یه چیزایی باید Clear بشه اینجا
رپ به اون چیزایی که شما میگیی نیست ;)
پی ان : GOD OF VOCAL IN RAP EMINEM

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
اون lil john که کلا تعطیله :D با اون صداش ! فکر می کنه خیلی قشنگه هی هی هی =))

عمو اسنوپی :D هم من با کارای دهه 90 اش حال می کنم فقط این جدیداش خزن یکم :D

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ببین کوروش جان، حرف های شما درست، ولی موسیقی رو به دو دلیل گوش میکنن، 1- تفریح و لذت بردن 2-شنیدن یکسری حقایق در قلب شعر

حالا کسایی که موسیقی میسازند، به چندین دلیل این کار رو میکنن: 1- بعضی ها فقط برای پول و شهرت 2- بعضی ها برای دختر(99 درصد ایرانی ها!=))) 3- بعضی ها برای شاد کردن مردم!(مرحوم آغاسی! :))) 4- بعضی ها هم برای نشون دادن حقایق تلخ اجتماع

رپ از نمونه ی چهرم هست، اگر بعضی ها به خاطر سه مورد اولی عزتش رو آوردن پایین به خودشون مربوطه، رپ از درد میگه، به صدای خاننده کار نداره، به موسیقیش کار نداره، چون بیشتر مثل اخبار میمونه، 2pac، از اولین کسانی که رپ میخوند، Dr.Dre و ... اینا رپ رو نساختن که مشهور بشن، اونو برای درد سیاه پوست ها ساختن، مثل این بازیهای بپه هاکه در کنار بازی، چیزی هم یاد میگیرن، از رپ واقعی در کنار لذت بردن، باید حقایق رو شنید.

در کل موسیقی تنها زبانی هست که همه اونو بلدن، یک خاننده که یک زبان هم داشته باشه، با خوندن موسیقی میتونه منظورش رو به همه ی اقوام و ملل برسونه.

حالا هم این حرف های شما که به رپ گیر میدین درست نیست، احمق هایی مثل لیل جون فقط برای پول و اینجور چیزا میخونن، ولی امینم توی آهنگاش، بعضی وقت ها بعث بغض کردنم میشه!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
خب ببینید اینجا یه سوال پیش میاد شما کلا از رپ بدتون میاد توی همین آلبوم Recovery یه sample توی تراک Going Trogh Some changes بود که مال یه راک استار معروف بود که حالا اسمشو یادم نیست کلا صدای ملت در اومده بود چرا امینم میاد این سمپل رو میذاره آبرو موسیقی رو میبره .... از این چیزا کلا نظر من اینه که بیخیال این حرفا این بحث راه به جایی نداره از از نظر شما رپ آشغاله از نظر من متال و راک مزخرف هستن حالا تا صبحم بحث کنیم به جایی نمیرسیم :D
دوست من منظورم اینه که رپ تاکییدش روی Vocal هست دور از جون به کسی جسارت نشه
خیلی ار رپرها آشغالن آقا کورش دقیقا فقط کارشون همون کارایی که میگید هست نموش LIL JON کلا رپرهای جنوبی آمریکا:D
بعد کورش خان رپ همش این چیزای که میگینی نیست فحش دربری این چیزا شما آلبوم Untitle مال Nas رو گوش بدید یه آلبوم صد در صد منقد به دولت هست مال سال 2008 هست شما تو کل البوم فقط انتقاد میشنوید و خیلی از آلبوم های دیگه من کسی رو نمیخوام اجبار به دوست داشتن رپ بکنم ولی یه چیزایی باید Clear بشه اینجا
رپ به اون چیزایی که شما میگیی نیست ;)
پی ان : GOD OF VOCAL IN RAP EMINEM
اون راک استار که میگی ozzy osbourne بود خواننده گروه Black Sabbath
البته تو Vocal امینم خوبه ولی به PAC نمیرسه.....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر