Sniper Elite III | PC

sniper_elite_3_mock.jpg

Genre: 3rd Person Sniping/Action
Developer: Rebellion
Publisher: 505 Games
Platforms: Pc/Xbox/PLay Station

جمعه 6 تیر 1393
Release Date: 27 June 2014

سومین نسخه از سری Sniper Elite

ویژگی ها(تائید شده)

-شخصیت اصلی همان Karl Fairburneاست که درنسخه ی V2 حضور داشت.
-داستان بازی روایت دیگر از جنگ جهانی دوم خواهد بود.
-محل وقوع بازی در آفریقا میباشد.
- بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگتر خواهد بود.
- درنظرگرفتن جهت وزش باد یکی از اساسی ترین موضوعاتیه که تواین نسخه باهاش طرفید.
- با توجه به توانایی کنترلر های Ps4وXbox1 هنگام هدف گیری اسلحه وشلیک آن؛ ریتم Vibration دسته ی بازی هماهنگ با ضربان قلبتان خواهد بود.
-شما میتوانید اسلحه ی خودتان را به شکلی که میخواهید طراحی کنید؛ به اینصورت که با جمع آوری امتیازات مورد نیاز میتوانید خشاب؛خان؛کالیبر و حتی نوع سرنیزه ی اسلحه ی خودتان را خریداری نمائید.
-شخصیت اصلی به مراتب سریعتر از نسخه ی قبل خواهد بود.
-هدف اصلی بازی نگاه گیمرها به تاریخچه ی جنگ جهانی میباشد.
-وجود سیستم Xray Kill دراین نسخه تائید شده است.
-سیستم Xray Kill بصورت اسلوموشن حرکت گلوله ی شلیک شده ی شما و اثرات مخربی را که بر آناتومی هدفتان میگذارد را برایتان نشان خواهد داد.
-تیر اندازی هنگام دویدن تائید شده است.
- مواد منفجره همانند نسخه ی قبل دربازی موجود میباشند.
-محل ماموریتهای شما گستره ی وسیعی دارد بطوریکه برای انجام ماموریت هایتان در جنگل؛معدن؛خرابه ها و ... گزینه های زیادی از قبیل نبرد با تک تک افراد دشمن؛مخفی کاری و.... را خواهید داشت.

تصاویری از بازی
ddddddddddd.png

dfffffffffff.png

fgggggd.png

khhhhhhhj.png

Minimum System Requirements
CPU: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
RAM:2 GB RAM
VGA: Microsoft DirectX 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA GeForce 8800 series / ATI Radeon HD 3870) or better
DX: 10
HDD: 18 GB available space
Sound: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better
Network: Broadband Internet connection
Note: Windows® XP is NOT supported. Ensure graphics and audio drivers are up to date.

تــــــــــــریلر
کیفیت بالا
کیفیت پائین

مصاحبه Gaming Boltبا کارگردان بازی

درصورت منتشر شدن اخبار جدید تاپیک آپدیت میشود.

آخرین ویرایش:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
بازی اونقدر ها هم بد نبوده با درجه سختی Sniper Elite و به صورت مخفی کاری برید.
تنها نقطه قوتش گیم پلی میتونه باشه.

تو آپدیت جدیدش ظاهرا یه مرحله اضافه شده IN SHADOW

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
این سریش خیلی حال داد مخصوصا DLC Hunt the Grey Wolf که هیتلرو قشنگ کشتم دقیق تیرمو زدم وسط پیشونیش چون نشسته بود رو صندلی تکونم نمی خورد راحت بود صفا کردم با هدشاتش تو شماره 2 لامصب فرار میکرد میرفت تو اون قطارش نمی شود راحت زدش تیرم می خورد هی به معده و کلیش هدشات نمیشود حال نمی داد:d

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
این سریش خیلی حال داد مخصوصا DLC Hunt the Grey Wolf که هیتلرو قشنگ کشتم دقیق تیرمو زدم وسط پیشونیش چون نشسته بود رو صندلی تکونم نمی خورد راحت بود صفا کردم با هدشاتش تو شماره 2 لامصب فرار میکرد میرفت تو اون قطارش نمی شود راحت زدش تیرم می خورد هی به معده و کلیش هدشات نمیشود حال نمی داد:d

بله ولی اگه آخرش که فرار میکنه دقت کنی میگه بدل هیتلر بوده

آقا چند مرحله هست میخوام زودتر تمومش کنم 3 مرحله رفتم الان شبه

8 مرحلست

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
چرا مراحل اینجوریه؟! هم یکم خسته کنندس هم نمیشه خوب با اسنایپر مراحلو پیش برد!
اینکه وقتی تیر میزنی، باید حتما 30-40 متر دور شی از منطقه تا سربازا بیخیالت بشن خیلی مسخره و غیر منطقیه! باید تایم میداشت بجای اینکه فاصله مهم باشه
یه 6 ساعتی تا الآن بازی کردم و بنظرم نسبت به v2 افت کرده

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
منم با دوستان موافقم بخش تک نفره فقط یکم از افتضاح بهتره!!!!!
اما مولتیش فوق العاده اس حرف نداره
ویه خوبی هم که داره پینگ آنچنانی نمی خواد
تو مولتی راحت از مین ها میشه استفاده کرد ، مخفی کاری کرد ، کمین کرد و......
مولنیش زمین تا آسمون با سینگل فرق داره حتما امتحان کنید
حالا واقعا تا الان مولتیش هک شده؟؟؟؟؟؟؟

ممد آساسین

کاربر سایت
May 9, 2011
93
نام
محمد
سلام دوستان.اتفاقاً تو این بازی خیلی راحت میشه مخفی کاری کرد.توی مراحل مختلف کارهای مختلفی باید انجام بدی تا کسی صدای تیرتو نشنوه.مثلاً خراب کردن موتور برق-رد شدن هواپیما و یا صدای کارخونه.به نظر من بهترین ورژن بازی SNIPER ELITE همین ورژنه فقط یکمی صبر و حوصله میخواد.من اکثر مراحلمو با مخفی کاری تموم کردم و رتبه GHOST گرفتم.

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
دوستان زاویه دوربین نسبت به نسخه دوم تغییر کرده یا من اینطور فکر میکنم؟
کنترل شخصیت اصلا جالب نیست، نمی تونم اونطور که دوست دارم باهاش مانور بدم.

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
من الان مرحله چهارم هستم! موندم از اینجا تا آخر بازی چی داره که اضافه بشه و از این روند یک نواختی دربیاد! بازی از همون مرحله دوم به بعد روند یکنواختی داره و هیچ چیز جدیدی تا حالا اضافه نشده!
کلا چند تا سلاح بیشتر تو بازی وجود نداره (مثل نسخه دوم) و خنده دار ترین و مضخرف ترین ویژگی هم همین شخصی سازی هست که محدود به تک تیر اندازه :|
حداقل تو قسمت کلت ها یه خفه کن اضافه نکردند که مجبور نشیم برای مخفی کاری فقط از دو تاشون که خفه کن دارند استفاده کنیم.
شخصی سازی تک تیر اندارش هم فوق العاده چرته! میتونی نوع نشونه رو تغییر بدی :| دوربین و نوک سلاح رو که رسما هیچ تغییری تو کارکرد سلاح ندارند!
به نظر من نسخه دوم حداقل از نظر گیم پلی بازی جذاب تری بود با اینکه ویژگی های کمتری نسبیت به این نسخه داشت و خطی بود!
اصلا نسخه سوم جالب نیست!
امتیاز من 5 از 10.

ممد آساسین

کاربر سایت
May 9, 2011
93
نام
محمد
سلام دوستان.روی چندتا از کلتا میشه صدا خفه کن گذاشت اسمشون رو بگین؟اگه من آپدیت 1.10رو بگیرم حدود 3.80گیگابایته تموم آپدیتا توشه؟ممنون.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
بچه ها من مرلحه 5 هستم اونجا که سه تا افسر آلمانی میان صحبت میکنن من مارکشون میکنم بعد تا شلیک میکنم میره اول
چیکار باید بکنم؟
یواشکی بکشم؟

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
بچه ها من مرلحه 5 هستم اونجا که سه تا افسر آلمانی میان صحبت میکنن من مارکشون میکنم بعد تا شلیک میکنم میره اول
چیکار باید بکنم؟
یواشکی بکشم؟
اول مارکشون کن! بعد صبر کن یکی ازشون میره تو یه اتاق، بعد که بیرون اومد بزنش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر