Sly Cooper: Thieves in Time | PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Sly Cooper
تاریخ انتشار : March 2013
سبک : پلتفرم
ناشر : سونی
سازنده : Sanzaru Games
کنسول : PS3 - VITA

کاور رسمی بازی

Sly Cooper و دوستانش Chrorts و Bentley و Murrya بعد از غیبت طولانی در یک داستان فراموش نشدنی برمیگردن. Sly cooper Thieves in time ماجرای سفر در زمان هست !​
داستان بازی دقیقا پس از پایان Sly cooper 3 شروع میشه جایی که sly داشته ادای بیماری بیخوابی رو در میاورده و Murray داشته مسابقه میداد و Bentley هم در حال ساخت یک ماشین زمان بوده ! همچیز از همین جا شروع میشه ... Bentely بایستی همه Gang رو با هم برگردونه تا بتونه صفحات گمشده کتاب دزدی خانواده ی Sly رو رو پیدا کنه . برای پیدا کردن این صفحه های گمشده به ناچار sly - murray و bentley بایستی در زمان سفر کنن ! هنوز اطلاعات بیشتری از داستان بازی و اینکه چه شخصیتهای بیشتری از دنیای Sly Cooper رو خواهیم دید تایید نشده به جز اینکه حضور Carmelita تایید شده .
همانند سری بازیهای قدیمی Sly Cooper شما در این بازی اولا کنترل شخصیت Sly رو به دست میگیرید . Gameplay بازی به سبک Platform و مخفی کاری و Action تقسیم بندی میشه. البته Base بازی Platform و طعم Stealth - Action بسته به موقعیتها ی که شما درش قرار عوض میشه . اکثر قابلیتهای اشنای Sly همه در این بازی برگشتن مثل انیکه sly میتونی مناطقی که ازش بالا بره رو شناسایی کنه تا شما بتونید در برنامه ریزی حرکاتتون دقیق و حساب شده باشید - پرشهای بلند روی مناطق بسیار نازک - یا دزدیدن loot از دشمنان بازی . شما در طی بازی تعداد زیادی Costume پیدا میکنید که هر کدوم از اینها به sly قابلیتهای خاصی رو میدن . مثلا سرعت و armor و ... که به بازی المنتهای RPG میبخشه .
ایتمهای زیاد در بازی وجود داره که حتی یک سرویس ThifNet که به شما اجازه خرید و فروش ایتمهای مختلف رو میده.
یکی از امکاناتی که به دارندگان Vita - ps3 میده ( در صورتی که هر دو نسخه رو داشته باشید ) اینکه شما میتونید از خوده ویتا به عنوان یک دستگاه X-Ray استفاده کنید تا توی نسخه PS3 بازی بتونید محل ایتمهای مخفی رو پیدا کنید !

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی بابت تاپیک اما یک نکته

من تو متنی که نوشته بودی ندیدم جایی اشاره کرده باشی که اگه نسخه PS3 رو بخرید نسخه ویتا مجانی هست به وسیله Cross Buy. گفتم بگم تا دوستان در جریان باشند:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
مرسی بابت تاپیک اما یک نکته

من تو متنی که نوشته بودی ندیدم جایی اشاره کرده باشی که اگه نسخه PS3 رو بخرید نسخه ویتا مجانی هست به وسیله Cross Buy. گفتم بگم تا دوستان در جریان باشند:D

برهان هم که انگار مسوول کراس بای سونی تو ایرانه تمامی اتفاقات مربوط رو رصد میکنه:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان هم که انگار مسوول کراس بای سونی تو ایرانه تمامی اتفاقات مربوط رو رصد میکنه:d
نه آخه انصافا خیلی قابلیت خوبی هست و برای همین به دوستان میگم تا در جریان باشند و نسخه کنسولی رو خریداری کنند تا نسخه ویتا براشون مجانی حساب بشه:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این خبر رو منم توی بخش PS3 گفته بودم،ولی مثل اینکه کلا اونجا کسی علاقه ای به Sly نداره :d
همینطور که برهان گفت قابلیت خوبیه دیگه! هرکی که جفتش رو داره عشق میکنه :d

بازی هم تا الان خیلی خوب نشون داده! من که خیلی خوشم اومده(مثل قبلی ها :d )
فقط تو نمایش هایی که دیدم،همچنان مشکل کمبود تنوع دشمن ها هست توی بازی! و دشمن ها به همون 3 حالتی که توی سه شماره ی قبل بودن هستن! فقط توی هر چپتر ظاهرشون عوض میشه! :d (اگر قبلی ها رو بازی کرده باشید منظورم رو میفهمید از تنوع دشمن :d )
البته امیدوارم توی بازی اصلی اینجوری نباشه و توی تریلرهایی که من ندیدم(فکر کنم همش رو دیدم البته! ) دشمن های دیگه ای هم دیده شده باشن :d

باکس شاتش خیلی قشنگه:x

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ديگه خسته شدم از انتظار از زماني كه انچارتد بازي كردم تا حالا يك عنوان بدرد بخور واسه ويتا نيومده
دوست عزیز بهتره بگی یک عنوان که مورد علاقه شما باشه نیومده و گرنه بازی های عالی زیادی برای ویتا اومدن که میشه به Gravity Rush، LBP اشاره کرد که انحصاری ویتا هم هستند. البته بازی های مولتی خوبی هم براش اومده مثل AC، NFS و Allstars Battle royale

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
ديگه خسته شدم از انتظار از زماني كه انچارتد بازي كردم تا حالا يك عنوان بدرد بخور واسه ويتا نيومده
بازی های خوب داشته ولی تعدادشون زیاد نیست به نظر من lbp و gravity rush و sound shape بازیهای خوبی هستن
چند دقیقه داشتم به آواتارت نگاه می کردم که چرا این عکسو انتخاب کردی که یه دفعه متوجه نکته ی کنکوریش شدم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یک عدد خبر خوب! :d
قیمت بازی قراره 30 دلار باشه! نسخه ی PS3 هم 40$ خواهد بود! :d
دموی بازی 29ـم ژانویه برای ویتا میاد! :d
بازی هم 1 پلات داره :-" پس فکر و خیال گرفتن 2تا پلات از این بازی رو از سرتون بیرون کنید! (البته اگر چنین فکر و خیالی داشتید! :d )
برای دیدن تریلر جدید و عکس و یک سری توضیحات اضافه، به بخش PS3 مراجعه فرمایید! :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
قیمت بازی قراره 30 دلار باشه! نسخه ی PS3 هم 40$ خواهد بود! :d
بازی هم 1 پلات داره :-" پس فکر و خیال گرفتن 2تا پلات از این بازی رو از سرتون بیرون کنید! (البته اگر چنین فکر و خیالی داشتید! :d )
امیر چون Cross Buy داره بهتره همون PS3 رو بخریم.
راستی چرا 2 تا پلات نداره؟ همه بازی های کراس بای تا حالا دو تا لیست تروفی داشتند و دو تا پلات هم داشتند. مثل Sound Shape یا All Stars

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
گرافيكش عاليه!!!
خيلي زيباس....
اين كراس باي واقعا چيز خوبيه!!!
رو playstation all star battle كه يكي دو دست زدم خيلي حال داد..:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟