Sly Cooper: Thieves in Time | PS Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که نمیفهمم شما چی نوشتی واضح تر توضیح بده ! اخه بازیش اصلا سخت نیست که شما توش گیر کردی ! والا من نمیدونم چرا میگی گیر کردم ! همه کارای تو چپترا عین همن دیگه ! پشت ویتا رو بزن ببین چی مینویسه اون بالا همون کارو بکن

parsa.7830

کاربر سایت
Oct 18, 2012
57
نام
parsa
شرمنده اگر نتونستم منظورم رو خوب برسونم او در part4 یعنی شهر of mice and mechs بعد از زمانی اینکه تو سیرکی و لباس رابین هود رو میده و جد اسلای رو ملاقات میکنی یه job به نام cane swipe باز میشه در این job ابتدا dark knight و دو تا gurde(همون گرگ های که شبیه ادم اهنی اند) به همراه چوب دستی اسلای فکر کنم بود که درون یک محفظهی سبز رنگ قرار دارد از قصر بیرون میاد ابتدا باید از black knight و چوب دستی جد اسلای که فکر کنم اسمش cane swipe است عکس بگیریم بعدشم وقتی پد پشت ویتارو میزنم میگه take out the guards و پایین صفحه سمت راست زده takedown علامت مثلث وضربدر زده حالا امید وارم منظورم فهمیده باشین و بتونین کمکم کنین

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اهان یادم اومد.یواش و بدون سر و صدا گارد های پشت اون شیشه سبز که چوبدستی سرگالاث توشه از پشت بکش و بعدشم که مشخصه

parsa.7830

کاربر سایت
Oct 18, 2012
57
نام
parsa
اهان یادم اومد.یواش و بدون سر و صدا گارد های پشت اون شیشه سبز که چوبدستی سرگالاث توشه از پشت بکش و بعدشم که مشخصه

خیلی ممنون ولی اون مرحل رو رد کردم :d حدس بزن چه جوری من داشتم با pc کار میکردم خونه مامان بزرگم بودم یکی از فامیلامو که 8 سالش بود اومد ویتای من ورداشت برای اولین بار بود بازی کامپیوتری میکرد تو دست اول ردش کرد!!!!!!:|

parsa.7830

کاربر سایت
Oct 18, 2012
57
نام
parsa
من همین الان بازی رو تموم کدم ولی اخرش نفهمیدم اسلای چی شد مرد؟؟؟!!!!! یه چیز دیگه من هم نسخه ی ویتاشو دارم هم ps3 شو حالا می خوام بازی رو پلات کنم باید تمام ماسک هارو جمع کنم ولی بزی هاشون تو job های story mode حالا من باید برای پیدا کردن اون ماسک ها دوباره تمام مراحل رو از اول برم ؟؟؟؟!!!!!!! اگر میشه دوستانی که تمام ماسک ها رو جمع کردن میشه اسم job های هر اپیزود رو بگن همون طور که گفتم من دو نسخشو دارم تمام ماسک های داخل شهر را پیدا کردم فقط مونده او یکی ماسک ها:(

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
Omfg :D بازی رو چند روز پیش که ارزون شده بود خریدم واسه ps3 رو ویتا هم دانلود کردم . فوق العادست بازی . اصلا یه چیز عجیبیه . گرافیک عالی . شخصیت های عالی . گیم پلیه فان و پر از Unlockables و Hidden Items و این چیزا . آخرین باری که سکه جمع کردن تو یه بازی بهم انقدر حال داده بود رو یادم نمیاد :D از همه جالب تر این Cross Save و Ar tr.. که فوق العاده باحالن این قابلیت ها . امروز داشت باد میومد برق ممکن بود بره .سریع زدم آپلود سیو و بعد خاموش کردم Ps3 رو و بعدش رو ویتا ادامه بازی رو رفتم. خیلی حال داد .
فقط الان دیدم بازی 2 تا تروفی داره یعنی واسه Ps3 جداست و واسه ویتا هم جداست :D ولی وقتی رو ویتا سیو Ps3 رو دانلود کردم تروفی های اونجا رو ویتا هم باز شد . الان تا آخر هی همینطوری بازی کنم تروفی های هر کدوم از کنسول ها همینطوری واسه همدیگه باز میشه ؟ یعنی یه بار یه کودوم رو تا آخر برم و بعد سیوش رو بیارم رو اون یکی همه تروفی ها رو بهم میده دوباره ؟ چه خوب :D
خیلی این منتقد های سایت ها Basta*rd ـن که متای بازی رو 76 و ایناست . بر پدر همشون لعنت :D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازی رو تموم کردم !

اوایل بازی خسته کننده بود در نتیجه خیلی طول کشید تمومش کنم ! قسمت اول بازی که تو ژاپن هستش + فرانسه کلا نابوده هم از نظر گرافیکی و گیم پلی
ولی از قسمت تکزاس بازی خوبی میشه
داستان بازی خنده دار و جالبه ! داستان اواسط بازی خسته کنندست ولی اواخر بازی عالیه طوری که ناراحت کنندست و به یاد موندنی هستش .
گرافیک بازی از قسمت عصر یخبندان بازی خوب میشه و قبل از اون اصلا در حد یه بازی خوب نیست . گرافیک قسمت 4 بازی عالیه
گیم پلی کمی تکراری میشه به علت تکرار ماموریت ها
سکو بازی خوبه ! ایده های بازی جالبه و از امکانات ویتا نسبتا خوب استفاده میکنه ( باید روش بیشتر کار میشد تا با تاچ بیشتر سازگار بشه )

در کل بازی خوبی بوذ ولی من اشتباه کردم از PSN خریدم چون از اون بازی هایی هستش که ارزش نگه داری نداره یه بار نهایت 2 بار تموم کنی دیگه خسته میشی .

آخر بازی خیلی عالیه ولی اوایلش چنگی به دل نمزنه در نتیجه باید کمی برید جلو تا بازی خوب شه ! تو اپیزود 2 که می ترکونه

امتیاز من به بازی ( ارزش بازی ) : 6/10

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
منم دیروز پلاتش کردم خوب بود بازی با توجه به اینکه سبک بازی مخفی کاری بود و من تا حالا تجربه نکرده بودم بازیو فک میکرم مخفی کاریش حرفه ای تر باشه اولش یکم نا امید شدم. گرافیک بازی اولا له بود به نظرم گرافیک شخصیتای بازیم داغونه ولی گیم پلی خوبه کلا اپیزودای جلوتر بهترن یه چندتا تروفیه اذیت کنم داشت کلا ٧ میدم بهش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر