SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان این کازینو چقدر بد جرم و جنایت رو زیاد میکنه!:d یه شهر رو اومدم این کار رو بکنم الان روزی 38 تا جرم اتقاق می افته!!:d این آتیش Hazmet هم چقدر اذیت کن هست:d

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان این کازینو چقدر بد جرم و جنایت رو زیاد میکنه!:d یه شهر رو اومدم این کار رو بکنم الان روزی 38 تا جرم اتقاق می افته!!:d این آتیش Hazmet هم چقدر اذیت کن هست:d
کل منطقه ات پر جنایت میشه! حتی تو آشنایی اول بازی هم بهش اشاره میکنه. کلاً ریسکیه من بجاش مسجد میزنم توریستا نماز بخونن توش! :D
دوستان وقتی شهر پر میشه باید چه کار کرد کلی ساختمون هست هنوز نساختم

وقتی رشد عرضی تمومید رشد طولی کن! خیابونا رو آپگرید کن.
همه ساختمونا رو لازم نیست تو یه شهر بزنی. جدا جدا بزنی هم بقیه ازش بهره میبرن.
اگه منظورت خدمات شهره که همیشه براشون جا هست.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
یکی اگر میتونه یه راهنمایی قشنگ بذاره به فارسی قرار بدیم توی پست اول ! بازی واقعا خارقلادست ! من میشینم پاش متوجه گذر زمان نمیشم اصلا !

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
مسجد تو بخش توریسم بود فکر کنم.

یکی اگر میتونه یه راهنمایی قشنگ بذاره به فارسی قرار بدیم توی پست اول ! بازی واقعا خارقلادست ! من میشینم پاش متوجه گذر زمان نمیشم اصلا !

الان تو میانترما ام. سعی میکنم یچی سرهم کنم از تجربیاتم به زودی!
یکم تو بخش کارخونه ها و دانشگاه مشکل دارم که اونم شما کمک میکنی دیگه!

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
سلام دوستان شرمنده یه سوال من نسخه razor رو دانلود کردم اما بلد نیستم نصب کنم میشه یکی که وارده بهم اموزش بده تا منم بتونم این بازی رو تجربه کنم؟مرسی یک دنیا

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این ساختمون های برج هستند که طبقه میزنی میرن هوا کلا به درد نمیخورن نه؟:d کازینو هم بستم لامصب شهر متروکه شد انقدر دزدی زیاد شده بود!
من یه مشکلی هم که دارم یه بار اومدم همین کار رو کردم که کارخونه ها یه جا (یه منطقه)مسکونی کلا یه جا و علمی یه جا اما از مسکونی نمی رفتن به اون یکی منطقه...چی کار باید بکنم؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اتش نشانیش رسما مسخرست 1 ساعت اب میگیره به خونه اخر سوخته حساب میشه باید خرابش کنی:|

آتش نشانات دیر میرسن!

گیمر های محترم آموزش مبانی ساده SimCity تو راهه! در آخر باید بتونید یه همچین شهری بسازید با بازده حداقل 1.5 تا 3k و رضایتمندی بالای 70% و حداقل آلودگی.

البته این بازدهش الان 4k و رو به افزایش هست + صادرات.
بازده بالای 10k هم میشه توی simcity آورد ولی رضایتمندی و آلودگی و ترافیک زیاد میشه.
خودم به بازده 1.5k راضی ام اکثراً.

آموزش راه اندازی نسخه کرک شده این بازی رو تو تاپیک یه توضیح کوچیک دادم اگه یه نگاهی بندازی.

آخرین ویرایش:

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام دوستان یه چیزی همش میره رو مخم اونم ساخت جاده های هواییه. نمیدونم باگه یا من بلد نیستم. اونجایی که به هم میرسن مثل تقاطع میشه بصورت قائم. یچیز تخیلی. چجوری میشه تقاطع های غیر همسطح ساخت؟ مثل همون تقاطع هایی که تو ورود شهر هست!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر