SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
وای خدای من ! همین 2 3 ماه پیش بود که گفتم کاشکی یه نسخه جدید ازش بزنن ! چقد دلم تنگ شده بود . عالی میشه . ممنون امیر حسین . این عنوان مورد انتظارترین عنوان هست برام تا عرضش !

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
یعنی من عاشق SC4 بودم و هستم! خیلی تمیزه! عالی.
یادم میاد وقتی Simcity Societies رو گرفتم بازی کردم اصلاً حالم داشت به هم میخورد. خیلی نا امید شده بودم.
بازی هایی مثل city life و اینا هم در مقایسه با SC4 اصلاً برام دیده نمیشدن.
کلاً SC4 یه چیز دیگه بود. مخصوصاً با EP اش.

اگه قرار باشه SC5 خوب باشه باید از لحاظ کنترل ترافیک و کنترل اقتصاد شهر کلی روش کار شه. تم های شهری باید بیشتر بشه.
باید بشه توش یه metrocity رو درست حسابی کنترل کرد. (مثلاً برای یه بخش یه metrocity اینطور نباشه که 5 تا بیمارستان آخرین مدل + 10 ها مدرسه غیرانتفاعی + 2 تا دبیرستان گنده و 3 تا ابتدایی گنده لازم باشه! باید بجاش 1 آسمون خراش بیمارستانی یا مدرسه ای بدن (همچین چیزی وجود داره؟! o0 )!! )
باید روی پارک ها و فضاهای سبز کارشه. باید بشه یه میدان درست حسابی ساخت. باید بشه ساختمون های مخصوص مخصوص جاده های Y یا V توش دید.
باید بشه راههای آبی و هوایی رو خودمون مشخص کنیم (جدا از اتوماتیکش!) و باید بشه هم زمان دو شهر کنار هم رو کنترل کرد یا بهتره بگم هر شهری که رو زمینه! شهر ها هم باید یجور حالت زنده داشته باشن.
این چند نفر بدرد نخور (مخصوصاً اون یاروی امور مالی) رو هم باید قشنگ بهش برسن! اصلاً این یارو امور مالی هیچ غلطی نمیکنه و نمیگه!
باید بشه توش آبشار و دریاچه کوهستانی دید. سیستم SC4 برای آب ها فقط به درد همون دریا میخوره! خیلی خشکه! مثلاً هیچ رودی از کوهها نمیاد پایین؟!

و مهمتر از همه، موقع راهسازی باید اول بشه نقشه راه رو کشید بعد راه رو ساخت! آخه کدوم خری همین طوری راه رو میسازه میره جلو؟! مثک سازنده های بازی انقدر نفهم بودن که تا بحال بهش فکر نکردن!

امیدوارم این یکی هم دنباله روی همون SC4 باشه. و مثل اون بازی گند Simcity Societies که به درد بچه های مهدکودک هم نمی خوره نباشه!

اضافه میکنم که Trailer رو هم دیدم.
درسته از خود گیم پلی بازی نبود ولی انگار شبیه CS4 + Simcity Societies بود.
خدا رحم کنه به تمام بنده هاش...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وای خدای من ! همین 2 3 ماه پیش بود که گفتم کاشکی یه نسخه جدید ازش بزنن ! چقد دلم تنگ شده بود . عالی میشه . ممنون امیر حسین . این عنوان مورد انتظارترین عنوان هست برام تا عرضش !
آخه تو کجا و Sim City کجا؟ :D
برو Assassin's Creed بازی کن، با این بازی چیکار داری. :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آخه تو کجا و Sim City کجا؟ :D
برو Assassin's Creed بازی کن، با این بازی چیکار داری. :D

یه زمانی من فقط این رو بازی می کردن و Warcraft III و از بازی های FPS TPS متنفر بودم :D کجای کاری .
تریلر رو دیدم . وای چقد قابلیت بهش اضافه شده :(( تو Rush Hour مردم هیچوقت شوروش نمی کردن ولی مثه این که تو این شوروش مردم هم اضافه شده :((

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرهود فکر کنم تو 16 + 10 سالته با این اوصاف!
نه بابا :D اون موقع دارینوس نسخه می داد :D منم نسخه دارینوس این بازی رو همراه سیمز 1 خریدم . راهنما داشت یاد می داد چی کار کنم :D من خیلی خیلی اینو بازی می کردم . :( هنوزم هر از گاهی می کنم . :D با بچه های کوچه جمع می شدیم :D البته من فقط Sim City 4 بازی می کردم :D عمرم به قدیمی تر ها نمی رفت :D
این رو زیاد بازی می کردم به اضافه وارکرفت 3 به اضافه Impossible Creatures و Stronghold Crusader . خب ما هم که سیستممون خوب نبود همون موقع هم مجبور بودیم بازی های قدیمی تر بازی کنیم دیگه من کلا بازی های اوائل 2000 و اینا زیاد می زدم :D بازی های RTS هم کلا با کمترین دیتیل گرافیکی میشه بازی کرد .

پ.ن : راستی Rise Of Nations یادم رفت :( چقد دلم براش تنگ شده اونم :((

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فرهود فکر کنم تو 16 + 10 سالته با این اوصاف!
تو قیافه اش رو ندیدی. من صد بار چهره ننگینش رو دیدم. :D
به ظاهر 16 سالشه، از نظر بالاخونه 2-3 سالشه، از نظر بقیه موارد مزنه بالای 40 هست. :D
اون زمان که من فهمیده بودم Sim City هم وجود داره و جلدش رو دیدم 15-16 سالم بود، با این وضعیت فرهود حول و حوش 8 سالش بود. :D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
EA اعلام کرد بازی به عنوان SimCity 5 در دست ساخت نیست بلکه ریبوت این سری محسوب می شه و فقط SimCity نام خواهد داشت، همچنین قول دادن با معرفی بازی و مشخص شدن قدرت انجین جدید ماکسیس GlassBox همه شگفت زده بشوند:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر