SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستانی که نسخه روسی رو گرفتن برای تغییر زبان باید این کارا رو بکنن»
1.بازی رو با زبان روسی نصب کنین و صبر کنین تا آپدیت رو انجام بده.
2.بازی رو یکبار اجرا کنین و بعد خارج بشین.
3.اینو دانلود کنین.
4.
برای ویندوز های 32 بیتی:
اول برین اینجا C:\Program Files\Origin Games \SimCity فایل GDFBinary_ru_RU به GDFBinary_ru_RU_ تغییر نام بدین و این فایل GDFBinary_ru_RU رو همونجا کپی کنین.
دوم برین اینجا C:\Program Files\Origin Games \SimCity\SimCity\Locale\ru-ru فایل Data.package رو به Data.package_ تغییر بدین و فایل Data.package_!(بجای علامت تعجب 1 هست) کپی کنین همونجا و به Data.package تغییر بدین
سوم برین اینجا C:\Program Files\Origin Games \SimCity\SimCityData\Locale\ru-ru فایل Data.package رو به Data.package_ تغییر بدین و فایل Data.package_@ (بحای @ دو هست) کپی کنین همونجا و به Data.package تغییر بدین
برای ویندوز های 64 بیتی:
فقط محل ریختن بازی فرق میکنه و بجای Program Files تو Program Files(x86) هست.

5. بازی رو اجرا کنین.

6.حالا بعضی موقع ها موقع اجرا بازی همش آپدیت میکنه و آپدیت ها تمومی ندارن باید کار های زیر رو بکنید.
به اینجا برین Program Files\Origin Games\SimCity\SimCityData\Locale و برای ویندوز های 64 بیتی همون x86 هست.
باید این فولدر ها اونجا باشن ru-ru و یکی از فولدر های de-de یا en-us یا fr-fr.
اولی و دومی رو دانلود کنین بعد برین تو فولدر ru-ru اولی رو کپی کنید دومی رو به Data.package تغییر بدین و جایگزین اون قبلی کنین.

اگر پیغام غیر قانونی بودن cd key رو داد اون فایل هایی رو که کپی کردید رو پاک کنین و فایل هایی که به اولشون (_) رو اضافه کردید به حالت اول بیارین و بازی رو اجرا کنین و بعد دوباره همه مراحل رو تکرار کنین.

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
[LTR]
SimCity could've worked offline
EA refuses to waver from their stance that the always-online DRM for SimCity that's caused so many problems is absolutely necessary to the functioning of the game. However, a modder by the name of UKAzzer has proved that EA is basically full of shit. UKAzzer discovered that the code which checks for a connection every 20 minutes could be changed to 0, resulting in no checks at all. The game still plays and functions perfectly offline, with only minor hiccups.

You can view his video here:
SimCity 5 - Edit freeway anywhere even outside boundary, still saves and syncs! - YouTube
[/LTR]

خو، من منتظر یه کرک درست حسابی ام. داشت نفسم بند می اومد!! (راستی ویدیو رو خودم ندیدم ولی به مطلب مربوط میشه مثک)

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خو، من منتظر یه کرک درست حسابی ام. داشت نفسم بند می اومد!! (راستی ویدیو رو خودم ندیدم ولی به مطلب مربوط میشه مثک)

یعنی طرف یه حرکت زده در حد UEFA Champions League :d
علاوه بر اینکه قفل لعنتی DRM دیگه ردیف میشه ، شما میتونین از خارج از محدوده ای که میتونین شهرتونو بسازین هم خیابون بکشین به داخل :d
یعنی طرف هر چی خواسته داشتن طرفدارا رو برآورده کرده !
دمش گرم . به شدت حمایت میکنم از کارش . دهن EA باید سرویس شه واسه این غلط های اضافیش !

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
دوست عزیز من متوجه این دمو نشدم این طرف اومده چی کار کرده؟
بازی رو کرک شده اجرا کرده؟ کرک کرده؟
میخواد بازی کرک بشه؟
ممنون میشم برم توضیح بدید

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوست عزیز من متوجه این دمو نشدم این طرف اومده چی کار کرده؟
بازی رو کرک شده اجرا کرده؟ کرک کرده؟
میخواد بازی کرک بشه؟
ممنون میشم برم توضیح بدید

این ویدیو (که هنوزم نتونستم ببینم!! 8-| ولی در موردش نوشتن) نشون میده که:

1- این بازی به اینترنت هیچ وابستگی نداره. (بر عکس همه گفته‌های سازنده‌ها که هی دروغ تحویل میدادن که "آره، سیم‌های ما زیادن و کامپیوتر شما قدرت پردازششون رو نداره و به خاطر همین باید به نت وصل شد و ما هر وقت خواستیم هر بلایی می‌خواییم سر بازیتون بیاریم و بازی رو 100% صاحب نمی‌شد و...") همین نوید این رو میده که بازی میتونه بدون هیچ مشکلی و به راحتی آب خوردن کرک شه! فقط موندم این گروه های کرک دارن چیکار می‌کنن؟! یعنی تا الان کشف نکرده بودن اینو؟! یا خبریه؟! :D
2- همون طور که دوستمون گفت: "شما میتونین از خارج از محدوده ای که میتونین شهرتونو بسازین هم خیابون بکشین به داخل"
3- EA شورش رو درآورده!!

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
این ویدیو (که هنوزم نتونستم ببینم!! 8-| ولی در موردش نوشتن) نشون میده که:

1- این بازی به اینترنت هیچ وابستگی نداره. (بر عکس همه گفته‌های سازنده‌ها که هی دروغ تحویل میدادن که "آره، سیم‌های ما زیادن و کامپیوتر شما قدرت پردازششون رو نداره و به خاطر همین باید به نت وصل شد و ما هر وقت خواستیم هر بلایی می‌خواییم سر بازیتون بیاریم و بازی رو 100% صاحب نمی‌شد و...") همین نوید این رو میده که بازی میتونه بدون هیچ مشکلی و به راحتی آب خوردن کرک شه! فقط موندم این گروه های کرک دارن چیکار می‌کنن؟! یعنی تا الان کشف نکرده بودن اینو؟! یا خبریه؟! :D
2- همون طور که دوستمون گفت: "شما میتونین از خارج از محدوده ای که میتونین شهرتونو بسازین هم خیابون بکشین به داخل"
3- EA شورش رو درآورده!!

بازی کاملا به اینترنت نیاز داره و شما هر موقع از بازی میخوای بیای بیرون بازی با سرور ها Sync میشه بعد میای بیرون وگرنه با آخرین Save ای که تو سرور Sync شده شما بازیت بالا میاد و Save ها همه Cloud Base هستن و اگر شما چند تا کامپیوتر داشته باشین و بازی رو روی یکی بازی کنین بعد میتونین رو یه کامپیوتر دیگه هم از ادامش بازی کنین
از قابلیت های آنلاین بازی میشه گفت که بازی رو چیزی شبیه به یه MMO کرده و اگه خودتون بخواین از صفر بازی رو بازی کنین شهرتون اصلا نمیتونه خوب پیشرفت کنه . بهترین کار اینه که Join بقیه بشین و از منابع همدیگه اسفاده کنین و اینجوری باعث میشه که هر شهر سریعتر بتونه به اون چیزایی که میخواد برسه

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
بازی کاملا به اینترنت نیاز داره و شما هر موقع از بازی میخوای بیای بیرون بازی با سرور ها Sync میشه بعد میای بیرون وگرنه با آخرین Save ای که تو سرور Sync شده شما بازیت بالا میاد و Save ها همه Cloud Base هستن و اگر شما چند تا کامپیوتر داشته باشین و بازی رو روی یکی بازی کنین بعد میتونین رو یه کامپیوتر دیگه هم از ادامش بازی کنین
از قابلیت های آنلاین بازی میشه گفت که بازی رو چیزی شبیه به یه MMO کرده و اگه خودتون بخواین از صفر بازی رو بازی کنین شهرتون اصلا نمیتونه خوب پیشرفت کنه . بهترین کار اینه که Join بقیه بشین و از منابع همدیگه اسفاده کنین و اینجوری باعث میشه که هر شهر سریعتر بتونه به اون چیزایی که میخواد برسه

خب مشتیا این بازی کی میاد؟البته منظورم توبازاره

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976

گفته شما صحیح، ولی درست حرفم بر میگرده به همین جا! wow هم یجور world save داشت ولی با سرور های مجازی میشد آفلاین (و LAN) زدش!!!!! :D
ترس من از این بود که بخش اصلی بازی یعنی sim ها رو سرور بچرخه که دیگه معلومه اینطور نیست! دیگه مشکل اصلی اینجا میتونه save های بازی باشه که فوقش با یه سرور مجازی حل میشه.
و در مورد کمبود منابع باید بگم که... من یکی که دفعه اول نیست یه بازی حتی mmo رو تک نفره میرم! صبر من یکی زیاده!! :D
کلاً همه بحث من سر آفلاین شدن کامل بازی هست. واقعاً منتظر کرک لعنتی این بازی ام.

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب اینم یه Error خیلی ناز و خوشگل

127691877-4.jpg

این مشکل وقتی پیش میاد کلا دیگه Save بازی شما بالا نمیاد و کلا شهر شما با تمام تلاشی که کردین به فنا میره
و نکته جالب اینه که این دومین شهریه که همچین مشکلی واسم پیش اومده

امروز هم با پشتیبانی EA صحبت کردم اونم گفت بازی رو Repair کن . منم این کارو کردم و بهش گفتم هیچ مشکلی نداشته
اونم گفت خب بازی رو پاک کن دوباره بریز
اونم تا اینو گفت منم اعصابم ریخت بهم و بهش گفتم اون آپدیت اش 1 ساعت و نیم طول میکشه و حتی شما هم مطمئن نیستی که بعد این کار مشکل حل شه و ...
اونم گفت شما اگه مشکلت حل نشد به این آدرس بفرست و منم واست Report کنم
منم بهش گفتم امیدوارم EA یه تغییری تو راه و روشش ایجاد کنه و ...
اونم گفت بله متوجهم اما اگه مشکلی دارین واسم بفرستین تا گذارش کنم . بعد سریع قطع کرد

یعنی بر پدر و مادر Lucy و John Riccitiello و بقیه بچه های مربوط به این گند کاری لعنت :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر