Silent Hill : Homecoming

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
بچها اونجای که تو زندان هستی یه استوانه چند ضعلی میاد بالا که باید دستت بکنی تو اونجای که سوراخ داره سه طرفشم یه علامتها داره باید بچرخونی باید چیکار کنم هرچی اون علامتها رو میچرخونم نمیشه باز تو امن سوراخه دستمو میگیره؟؟؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
بچها اونجای که تو زندان هستی یه استوانه چند ضعلی میاد بالا که باید دستت بکنی تو اونجای که سوراخ داره سه طرفشم یه علامتها داره باید بچرخونی باید چیکار کنم هرچی اون علامتها رو میچرخونم نمیشه باز تو امن سوراخه دستمو میگیره؟؟؟

شما باید به ترتیب از چپ به راست گزینه های زیر را انتخاب کنید
1- اسب
2- تابوت
3- گزینه خالی ( در این قسمت که گزینه هاش یکیش قلیه یکی از گزینه هاش هیچی روش نیست همون را انتخاب کن)
بعد میرین و دستتون را توی قفس فرو میکنین (Investigate the hole)
بفرمایید:)

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
دوباره شرمنده :blushing: اون قسمتی هست که پلیسه میمیره کلی چاقو تو شکمشه خودت هم با دختره هستی بعد دختره پیشه پلیسه میمونه میری یه جای روی زمین یه دایره بزرگ هست که تو دو ردیف میچرخه او ترتیب عکساش چطوریه؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوباره شرمنده :blushing: اون قسمتی هست که پلیسه میمیره کلی چاقو تو شکمشه خودت هم با دختره هستی بعد دختره پیشه پلیسه میمونه میری یه جای روی زمین یه دایره بزرگ هست که تو دو ردیف میچرخه او ترتیب عکساش چطوریه؟
attachment.php

attachment.php

پ.ن:این سوال و جواب دقیقا در دو صفحه پیش تکرار شده بود. شما اگه یه کم میگشتین خیلی سریعتر بازی را تموم کرده بودین. :smile:

hosien77

کاربر سایت
Mar 6, 2008
1
چيدن مدالها

درود بر شما نويد جان من تو مرحله كه بايد 3مدال رو به تنه مانكن وصل كنيم گير كردم ايا ترتيبي دارد و چه طوري نصب كنم ممنون 3مدال رو هم گير اوردم

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
سلام من تو مرحله THe Attic دو تا مدال رو پیدا کردم سومیش رو پیدا نمیکنم اگه میتونین کمکم کنین ممنون میشم :)
درود
یکی شون هم زیر یه دستگاه قرمز رنگ هست که باید حولش بدی بره کنار و از زیر دستگاه اونو برداری

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان این اسکارلت وقتی چهار دست و پا میافته خیلی میزنمش .ولی نمیمیره دوباره بلند میشه. دیگه رنگ خون شده!از بس زدمش...وقتی که وایساده که بزنیش پاهاش خورد میشه می افته درست؟
وقتی افتاده 2 کار میشه کرد یا میشه با دستور خود بازی رو بزنی تا با یه حالت دمو مانند میله رو تو سرش فرو کنه. یا میشه این کا رو نکنی فقط به سر و کمرش بزنی...این کارم کردم. اما بلند میشه بعد از چند دقیقه... :(
من خیلی اعصابم خورده چقدر منتظر این بازی شدم..اما حالا مرحله رو رد نمیکنه

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
شما میله را چند بار تو سرش فرو کن و سعی کن هر بار که بلند میشه با تبر به پاهاش بزنی چون دوباره سریع زمین می افته. نمیخوام ناامیدت کنم ولی بعد از اینهمه دردسر نامرد به یه موجود سریعتر و وحشی تر تبدیل میشه:eek: بعد از چند بار لب گور بردنش اخر میمیره و میشه گفت سخترین غول هم است(کلا سعی کن تیرهاتو الکی هدر ندی چون بدرد میخوره مخصوصا shotgun)
در کل بازی خوبی بود .درست از نظر گرافیک و گیم پلی معمولی بود . ولی از نظر داستان و جو و صدا گذاری به اجدادش وفادار بود. بیشتر کسانی که نظر مثبتی در مورد این بازی ندارند کسانی هستند که این بازی رو درک نکردند به عبارتی دیگه سبک مورد علاقشون نبوده یا از lost memories بی اطلاع هستند
در کل خصیصه هایی خوبی که homecoming وارد کرد بیشتر از بدیهاش بود .قطعا اگر برای اولین بار خودتون چنین بازی با این کیفیت میساختین شگفت زده میشدین. لطفا با تصوری مثبت وتوجه نکردن به نقد ها بازی کنید:cool:
ببخشید سرتون رو درد اوردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر