Silent Hill : Homecoming

سلام به همه خسته نباشید من یه جا تو silent hill home coming گیر کردم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم . من تو خانه الكس كه 4 عدد معما دارد گير كردم البته معما ساعت حل كردم . 3 تا معما ديگه مونده (1. چاقوها 2. ماسكها يا نقابها 3. مدالها ) اگر يه توضيح كامل بديد كه بايد چه كارهايي تو خانه انجام داد كه در خانه باز شود ممنون ميشم با تشكر از تمامي دوستان عزيز ... :smile::love:
دوست عزیز چاقوها رو امتحان کن روی اون گوشتی که تو اتاق مرموز بابای الکس هست. کاملا هم معلومه کدوم برای کدومه. برای ماسک ها هم به جز ماسک Angry دو تا ماسک دیگه رو روی صورت اون دو تا شبه جسد امتحان کن. برای مدال ها هم سه تا مدال باید پیدا کنی که متاسفانه یادم نیست که کدوم برای کدوم بود.

من بالاخره موفق شدم این بازیرو انجام بدم
اگه Alan Wake و Dead Space رو حساب نکنیم تو سبک بازیهای ترسناک این بازی شاهکاره
قطعا کسایی که از اکشن شدن رزیدنت اویل ناراحتن این بازی راضیشون میکنه
اینجوری هم که میگن کنترل بازی فرق نکرده نیست کنترل نسخه 4 برا نسل قبل بود دیگه به جای اینکه هی دور خودت بچرخی دوربین پشت سر شخصیت بازی قرار داره
سبک گرافیکی بازی هم مثل نسخه های قبلی با بازیهای روز فرق میکنه وسبک گرافیکی خودشو داره
همیشه بازیهای ترسناک لذت خودشو داشته نمره سایتها اصلا برا من مهم نسیت یکی از بهترین بازیهای ترسناکیه که تاحالا بازی کردم
اون دمویی هم که وقتی تو منو بازی چیزی رو نزنی میاره یکی از بهترین دموهای بازیهای کل عمرمه
این بازیرو با اینکه خیلی جدید نیست به همه طرفدارای بازیهای خشن و ترسناک توصیه میکنم
انجام دادن این بازی برا من و خیلیا لذت بخش تر از اینه که بشینی بازیهای معمولی روز مثل Wanted و Godfather و Afro samurai و ....... رو بازی کنی

آخرین ویرایش:
بازی خوبی بودش ولی عالی نبود. به نظر زیباترین و تاثیرگذار ترین قسمت بازی موسیقی فوق العاده اون بودش که واقعا آدم رو محو خودش می کرد. بعد از اون هم داستان داستان خوب بودش نه عالی و بقیه چیزها مخصوصا گرافیک کاملا معمولی بودش. امتیاز سایت ها هم تقریبا مناسب این بازی بود.

من الان بازی رو تا اونجایی رفتم که خونه رو کامل میگردی ولی Josh رو پیدا نمی کنی بعد هم میگه که باید بری و شهر رو جستجو کنی ولی همه جا یا بسته هست و کاری نمی شه کرد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

من بالاخره موفق شدم این بازیرو انجام بدم
اگه Alan Wake و Dead Space رو حساب نکنیم تو سبک بازیهای ترسناک این بازی شاهکاره
قطعا کسایی که از اکشن شدن رزیدنت اویل ناراحتن این بازی راضیشون میکنه
اینجوری هم که میگن کنترل بازی فرق نکرده نیست کنترل نسخه 4 برا نسل قبل بود دیگه به جای اینکه هی دور خودت بچرخی دوربین پشت سر شخصیت بازی قرار داره
سبک گرافیکی بازی هم مثل نسخه های قبلی با بازیهای روز فرق میکنه وسبک گرافیکی خودشو داره
همیشه بازیهای ترسناک لذت خودشو داشته نمره سایتها اصلا برا من مهم نسیت یکی از بهترین بازیهای ترسناکیه که تاحالا بازی کردم
اون دمویی هم که وقتی تو منو بازی چیزی رو نزنی میاره یکی از بهترین دموهای بازیهای کل عمرمه
این بازیرو با اینکه خیلی جدید نیست به همه طرفدارای بازیهای خشن و ترسناک توصیه میکنم
انجام دادن این بازی برا من و خیلیا لذت بخش تر از اینه که بشینی بازیهای معمولی روز مثل Wanted و Godfather و Afro samurai و ....... رو بازی کنی
من هم شماره 1 این بازی رو تموم کردم هم 4 رو ولی باز نمیخواستم پول واسه شماره 5 بدم ولی مثل اینکه با تعریف هایی که کردید باید ارزش بازی کردنو داشته باشه.

من الان بازی رو تا اونجایی رفتم که خونه رو کامل میگردی ولی Josh رو پیدا نمی کنی بعد هم میگه که باید بری و شهر رو جستجو کنی ولی همه جا یا بسته هست و کاری نمی شه کرد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
اگه درست یادم بیاد شما باید به زیرزمین خونه می رفتی و بعدش هم به سراغ حیاط خلوت می رفتی بعد از در حیاط خلوت می رفتی به سمت قبرستان. مشکلتی داشتی بگو چون من بازی رو برای آچیومنتش 2-3 بار تموم کردم تقریبا خیلی چیزا یادم هست. موفق باشی:smile:

اگه درست یادم بیاد شما باید به زیرزمین خونه می رفتی و بعدش هم به سراغ حیاط خلوت می رفتی بعد از در حیاط خلوت می رفتی به سمت قبرستان. مشکلتی داشتی بگو چون من بازی رو برای آچیومنتش 2-3 بار تموم کردم تقریبا خیلی چیزا یادم هست. موفق باشی:smile:
ممنون ردش کردم

ميشه دوستان بگن بازي چند تا پايان داره؟
چون من تو يه جايي ديدم كه گفته بودن با توجه به به روند بازي(اينكه مادرتو بكشي يا نه پدرتو ببخشي يا نه و...)پايان هاي متفا وتي رو داره
من كه بازي رو تموم كردم جاش مرد پايان بازي شما هم همين بود؟

خوب اونجایی که مادر الکس رو به زنجیر کشیدن رو میگم که مادره میگه راحتم کن :-"

من گفتم نمیتونم بکشمت. و دستگاه زجر کشش کرد.
فکر کنم بهتر بود خودم میکشدمش نه؟؟؟؟؟
در پایان بازی تاثیر داره. من هم بار اول نتونستم بکشم ولی خیلی بنده خدا زجر کشیدش

بازی پنج حالت مختلف برای اتمام داره. دموهای بازی رو میگم.
اگر مادر الکس رو نکشی بازی با درجه خاصی تموم می شه و شما نوع خاصی از دمو رو تماشا می کنی.
پنج حالت پایانی ....
Bogeyman: Do not forgive Alex's father, do not kill Alex's mother, do not save Wheeler. Drowning: Do not forgive Alex's father, kill Alex's mother. Good: Forgive Alex's father and kill Alex's mother. Hospital: Forgive Alex's father and do not kill Alex's mother. UFO: Do not forgive Alex's father, do not kill Alex's mother, save Wheeler.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or