Silent Hill : Homecoming

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام به همه خسته نباشید من یه جا تو silent hill home coming گیر کردم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم . من تو خانه الكس كه 4 عدد معما دارد گير كردم البته معما ساعت حل كردم . 3 تا معما ديگه مونده (1. چاقوها 2. ماسكها يا نقابها 3. مدالها ) اگر يه توضيح كامل بديد كه بايد چه كارهايي تو خانه انجام داد كه در خانه باز شود ممنون ميشم با تشكر از تمامي دوستان عزيز ... :smile::love:
دوست عزیز چاقوها رو امتحان کن روی اون گوشتی که تو اتاق مرموز بابای الکس هست. کاملا هم معلومه کدوم برای کدومه. برای ماسک ها هم به جز ماسک Angry دو تا ماسک دیگه رو روی صورت اون دو تا شبه جسد امتحان کن. برای مدال ها هم سه تا مدال باید پیدا کنی که متاسفانه یادم نیست که کدوم برای کدوم بود.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من بالاخره موفق شدم این بازیرو انجام بدم
اگه Alan Wake و Dead Space رو حساب نکنیم تو سبک بازیهای ترسناک این بازی شاهکاره
قطعا کسایی که از اکشن شدن رزیدنت اویل ناراحتن این بازی راضیشون میکنه
اینجوری هم که میگن کنترل بازی فرق نکرده نیست کنترل نسخه 4 برا نسل قبل بود دیگه به جای اینکه هی دور خودت بچرخی دوربین پشت سر شخصیت بازی قرار داره
سبک گرافیکی بازی هم مثل نسخه های قبلی با بازیهای روز فرق میکنه وسبک گرافیکی خودشو داره
همیشه بازیهای ترسناک لذت خودشو داشته نمره سایتها اصلا برا من مهم نسیت یکی از بهترین بازیهای ترسناکیه که تاحالا بازی کردم
اون دمویی هم که وقتی تو منو بازی چیزی رو نزنی میاره یکی از بهترین دموهای بازیهای کل عمرمه
این بازیرو با اینکه خیلی جدید نیست به همه طرفدارای بازیهای خشن و ترسناک توصیه میکنم
انجام دادن این بازی برا من و خیلیا لذت بخش تر از اینه که بشینی بازیهای معمولی روز مثل Wanted و Godfather و Afro samurai و ....... رو بازی کنی

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بازی خوبی بودش ولی عالی نبود. به نظر زیباترین و تاثیرگذار ترین قسمت بازی موسیقی فوق العاده اون بودش که واقعا آدم رو محو خودش می کرد. بعد از اون هم داستان داستان خوب بودش نه عالی و بقیه چیزها مخصوصا گرافیک کاملا معمولی بودش. امتیاز سایت ها هم تقریبا مناسب این بازی بود.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من الان بازی رو تا اونجایی رفتم که خونه رو کامل میگردی ولی Josh رو پیدا نمی کنی بعد هم میگه که باید بری و شهر رو جستجو کنی ولی همه جا یا بسته هست و کاری نمی شه کرد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
من بالاخره موفق شدم این بازیرو انجام بدم
اگه Alan Wake و Dead Space رو حساب نکنیم تو سبک بازیهای ترسناک این بازی شاهکاره
قطعا کسایی که از اکشن شدن رزیدنت اویل ناراحتن این بازی راضیشون میکنه
اینجوری هم که میگن کنترل بازی فرق نکرده نیست کنترل نسخه 4 برا نسل قبل بود دیگه به جای اینکه هی دور خودت بچرخی دوربین پشت سر شخصیت بازی قرار داره
سبک گرافیکی بازی هم مثل نسخه های قبلی با بازیهای روز فرق میکنه وسبک گرافیکی خودشو داره
همیشه بازیهای ترسناک لذت خودشو داشته نمره سایتها اصلا برا من مهم نسیت یکی از بهترین بازیهای ترسناکیه که تاحالا بازی کردم
اون دمویی هم که وقتی تو منو بازی چیزی رو نزنی میاره یکی از بهترین دموهای بازیهای کل عمرمه
این بازیرو با اینکه خیلی جدید نیست به همه طرفدارای بازیهای خشن و ترسناک توصیه میکنم
انجام دادن این بازی برا من و خیلیا لذت بخش تر از اینه که بشینی بازیهای معمولی روز مثل Wanted و Godfather و Afro samurai و ....... رو بازی کنی
من هم شماره 1 این بازی رو تموم کردم هم 4 رو ولی باز نمیخواستم پول واسه شماره 5 بدم ولی مثل اینکه با تعریف هایی که کردید باید ارزش بازی کردنو داشته باشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من الان بازی رو تا اونجایی رفتم که خونه رو کامل میگردی ولی Josh رو پیدا نمی کنی بعد هم میگه که باید بری و شهر رو جستجو کنی ولی همه جا یا بسته هست و کاری نمی شه کرد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
اگه درست یادم بیاد شما باید به زیرزمین خونه می رفتی و بعدش هم به سراغ حیاط خلوت می رفتی بعد از در حیاط خلوت می رفتی به سمت قبرستان. مشکلتی داشتی بگو چون من بازی رو برای آچیومنتش 2-3 بار تموم کردم تقریبا خیلی چیزا یادم هست. موفق باشی:smile:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اگه درست یادم بیاد شما باید به زیرزمین خونه می رفتی و بعدش هم به سراغ حیاط خلوت می رفتی بعد از در حیاط خلوت می رفتی به سمت قبرستان. مشکلتی داشتی بگو چون من بازی رو برای آچیومنتش 2-3 بار تموم کردم تقریبا خیلی چیزا یادم هست. موفق باشی:smile:
ممنون ردش کردم

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
ميشه دوستان بگن بازي چند تا پايان داره؟
چون من تو يه جايي ديدم كه گفته بودن با توجه به به روند بازي(اينكه مادرتو بكشي يا نه پدرتو ببخشي يا نه و...)پايان هاي متفا وتي رو داره
من كه بازي رو تموم كردم جاش مرد پايان بازي شما هم همين بود؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب اونجایی که مادر الکس رو به زنجیر کشیدن رو میگم که مادره میگه راحتم کن :-"

من گفتم نمیتونم بکشمت. و دستگاه زجر کشش کرد.
فکر کنم بهتر بود خودم میکشدمش نه؟؟؟؟؟
در پایان بازی تاثیر داره. من هم بار اول نتونستم بکشم ولی خیلی بنده خدا زجر کشیدش

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بازی پنج حالت مختلف برای اتمام داره. دموهای بازی رو میگم.
اگر مادر الکس رو نکشی بازی با درجه خاصی تموم می شه و شما نوع خاصی از دمو رو تماشا می کنی.
پنج حالت پایانی ....
Bogeyman: Do not forgive Alex's father, do not kill Alex's mother, do not save Wheeler. Drowning: Do not forgive Alex's father, kill Alex's mother. Good: Forgive Alex's father and kill Alex's mother. Hospital: Forgive Alex's father and do not kill Alex's mother. UFO: Do not forgive Alex's father, do not kill Alex's mother, save Wheeler.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر