Silent Hill : Downpour | Xbox 360

archipay

کاربر سایت
Dec 6, 2009
36
ساختمان اصلی روی نقشه معلومه. وسط نقشه بالاش نوشته central building . وقتی از اون خونه که یارو ناله میکنه اومدید بیرون برید سمت راست و راهتونو ادامه بدید تا به یه خونه برسید که تو حیاطش یه نردبون باشه. تو اون حیاط یه میله هست که باهاش نردبون رو میارید پایین. اونجا رو که رد کردید برید به سمت ساختمان مرکزی.
رمز اون دو تا گاو صندوق چی شد؟ مخصوصاً اونی که جلوش یک پاکت شیر با عکس یک گمشده هست

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من تو 26% و توی Central Building گیر کردم:
یه جایی هست که در بزرگی داره و روش علامات یونانی(IX و...)داره و میخوام فقط بگین راه حلش چیه و جواب نمیخوام!
طبقه پایینشم از تو اتاق رئیس کارتشو برداشتم و به یه اتاق که کارتو میخواست رفتم ولی باید نامه هایی که رو میز هست رو یه جوری بچینم که یه چیزی بهم بگه!
کسی میدونه نحوه جیدنش چجوری هست؟!

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان من تو 26% و توی Central Building گیر کردم:
یه جایی هست که در بزرگی داره و روش علامات یونانی(IX و...)داره و میخوام فقط بگین راه حلش چیه و جواب نمیخوام!
طبقه پایینشم از تو اتاق رئیس کارتشو برداشتم و به یه اتاق که کارتو میخواست رفتم ولی باید نامه هایی که رو میز هست رو یه جوری بچینم که یه چیزی بهم بگه!
کسی میدونه نحوه جیدنش چجوری هست؟!
باید بری تو اتاق بغل گاو صندوق که یه پروژکتور هست اونجا با چراغ قوه UV بگیر رو پرده نمایش عدد یه اتاق رو نشون میده که باید بری تو اون اتاق و یه فیلم برداری و برگردی بزاری تو همون پروژکتوره.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
قربونتون برم من
میگم یه جا هست میرسیم یه مرده مرده به برق وصله یه کاغذ بر میدارم ازش بد میریم پایین یه کم روبرومون ترن قطار هست مثل اونا که تو شهر بازی هست بد سمت راست یه کم میریم یه دستگاه هست اوکی میزنیم نوشته a و b و c و d و e اینا هست به یه خط وصله به دکمه ترن آن که روشن بشه یه دکمه ریست هم پایینشه هر چی میزنم اینا رو به ترتیب یا قاطی هر جوری زدم ریست میده کجا باید پیدا کنیم ؟
مرسیییییییییییییی

Last edited by a moderator:

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سلام دوستان عزیز
قربونتون برم من
میگم یه جا هست میرسیم یه مرده مرده به برق وصله یه کاغذ بر میدارم ازش بد میریم پایین یه کم روبرومون ترن قطار هست مثل اونا که تو شهر بازی هست بد سمت راست یه کم میریم یه دستگاه هست اوکی میزنیم نوشته a و b و c و d و e اینا هست به یه خط وصله به دکمه ترن آن که روشن بشه یه دکمه ریست هم پایینشه هر چی میزنم اینا رو به ترتیب یا قاطی هر جوری زدم ریست میده کجا باید پیدا کنیم ؟
مرسیییییییییییییی
Easy

• E.
  • A.
  • C.
Normal

• A.
  • B.
  • D.
  • C.
Hard

• D.
  • E.
  • B.
  • A.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
باید بری تو اتاق بغل گاو صندوق که یه پروژکتور هست اونجا با چراغ قوه UV بگیر رو پرده نمایش عدد یه اتاق رو نشون میده که باید بری تو اون اتاق و یه فیلم برداری و برگردی بزاری تو همون پروژکتوره.
خیلی ممنون بلافاصله بعد از نوشتن کامنت مرحله رو رد کردم:D

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان یکی بگه با توجه به نقشه ای که قرار دادم کجا باید برم توی شهر هستم و سر در گم
ScreenHunter_001.jpg

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi

دوستان یکی بگه با توجه به نقشه ای که قرار دادم کجا باید برم توی شهر هستم و سر در گم
ScreenHunter_001.jpg
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم همونجایی که هستی همون دور و برها یه نردبون هست که از روی یکی از ساختمونها اویزونه که بایستی با اون میله ها که سرش چنگکه بکشیش پائین... در ضمن برای راهنمایی بهتر :کنار همون ساختمونه پشتش خراب شده - نردبونه کنار همون خرابهه
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
اومدم اینجا یادم انداختید برم یکم بازیش کنم ایکس باکس دوستم دستمه !! تا 3 نصفه شب برم بازیش کنم !! خدا خونه هم تنهام یکم میترسم !!:d

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
بالاخره تمومش کردم
بازیش واقعا قشنگ بود و هم هیجانی و هم ترسناک بود مخصوصا آخراش. من بهش نمره 7.5 میدم
آخرش هم اون دختره با من خوب شد و بغلم کرد و حساب اون پلیسه رو هم رسید و مورفی هم آزاد شد و راهشو گرفت و رفت.
واقعا بازیش قشنگ بود فقط دوستان چندتا سوال دارم:
اول اینکه داستانش چطوریا بود؟ همه این اتفاق ها تو رویا و خیال مورفی بود و مورفی تو رویاهاش با این چیزا میجنگید؟
دوم اینکه در آخر دختره بشه گفت کجا میری بعدش مورفی بهش چی گفته بود این تیکه زیرنویسش رو ندیدم سریع رفت.
ممنون
این بازی واقعا یک تجربه ی خوبی بود و تکرار نشدنی و به همه پیشنهاد می کنم این بازیو تا آخر برن راهنماشم که موجوده.
از همه دوستان بابت کمکی که کردن ممنونم

یکی لطف کنه به این دوتا سواله ما پاسخ بده
ممنونم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سوال در مورد داستان:
مورفی در قبال چی رفت و اون چاق ـه رو کشت؟!
اون پلیس ـه چی بهش میداد؟!
من تو 46% هستم و اینو نفهمیدم جلوتر بهم میگه یا گفته و من نفهمیدم؟!

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم همونجایی که هستی همون دور و برها یه نردبون هست که از روی یکی از ساختمونها اویزونه که بایستی با اون میله ها که سرش چنگکه بکشیش پائین... در ضمن برای راهنمایی بهتر :کنار همون ساختمونه پشتش خراب شده - نردبونه کنار همون خرابهه
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
عزیز ممنون اوکی شد
فقط یه سوال!
توی این بازی پر از گاوصندوقهایی هست که یا قفل دیجیتالی دارن یا ازین عقربه ای ها، رمز این گاو صندوقها رو از کجا میشه بدست آورد؟اطراف اونها هست یا باید از مراحل قبل بدست آورد یا شانسی زد؟

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
عزیز ممنون اوکی شد
فقط یه سوال!
توی این بازی پر از گاوصندوقهایی هست که یا قفل دیجیتالی دارن یا ازین عقربه ای ها، رمز این گاو صندوقها رو از کجا میشه بدست آورد؟اطراف اونها هست یا باید از مراحل قبل بدست آورد یا شانسی زد؟
واقعیتش من هم خود رمز گاو صندوقها رو نتونستم پیدا کنم :-/

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
عزیز ممنون اوکی شد
فقط یه سوال!
باید با توجه به اطراف همون به دست بیاری. مثلا گاو صندوقی تو یه خونه بود که رمزش از یه کتری که تو یه اتاق دیگه تو همون خونه بود به دست میومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر