Silent Hill : Downpour | Xbox 360

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
میبینم که همه قاط زدین و نمیدونین چه کار کنید:p:>
باید بگم که خودم بیشتر قاط زدم :-b
میگم همون اول از یه خونه میریم بالا اونور که پستچی میاد نه همونور که اول هستیم وارد اتاق میشیم پول برمیداریم بد تله کابین هستش هر چی میخوام از پول استفاده کنم سوار شم نمیشه الکیه یا باید بشه؟ بد اومدم اونور اونور هم بد از اونجاییکه چیزای قرمز هستش مثل هواست از پشت دنبالمون میزاره و فرار میکنیم بد از اون به بد که وارد اتاقها و اینا میشیم چراغ قوه من روشن نمیشه هرچی میرم روش میزنم روشن نمیشه نباید بشه یا باید بشه
میشهه؟
نمیدونم والا
یکی کمک کنه خل شدیم رفت که همین اول کار
ما رو باش..

سلام کسی جواب نمیده؟؟:(

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
سلام من خودم فن این بازیم ولی اشکالات زادی داره
1.بیسیم بودنش با نبودنش فرقی نداره
2.تکستچر هاش دیر لود میشن
3.بازی زیاد هنگ میکنه
4.صدا گزاریش مثل قبل باحال نیست ولی قشنگه
5.باگ زیاد داره
6.دشمنای زیادی نداره حدود 4 یا 5 مدل هستن
7.اسلحه ها زیاد کاربرد ندارن چون هیولا ها خیلی سریع حرکت میکنن مخصوصا اگه 2 تا باشن دیگه وقت نمیکنی تیر بزنی
8.معما های کم و آسون
9.بازی زود تموم میشه
در کل بازی بیشتر به نسخه آزمایشی شبیه تا نسخه کامل

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ساختمان مرکزی همون ساختمون اولیه که ازش در میآیم میریم تو خیابون؟

نه. وقتی که وارد اون ایستگاه پلیس میشی و از اون طرفش میای بیرون نقشتو نگاه بنداز میبینی که بالا وسط نقشه هست نوشته ساختمان مرکزی

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام اونجایی که توی سینمایی فیلم میزاری و داخل فیلم میری چطوری باید اون دسته که تویه یه فیلمس رو ببری توی فیلم بعدی اخه از فیلم که میای بیرون دیگه تو انونتوریت نیست(چون از خیالی و فیلم میای به واقعیت)
چطوری بیارم دسته رو بیرون؟
یا کلا کد در کنار همون پروژکتور سینماهه چیه؟

سوالت واضح نیست! سوال اولت مربوط به کلیسا میشه سوال دومت هم مربوط به ساختمان مرکزی. کدومش رو منظورته؟

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
من الان توی اون
سینمایی هستم که ۳تا فیلم داری توش میزاری میتونی بری توی فیلم
کنار همون دستگاهیی که فیلمارو میتونی توش بزاریو برداری یه در هست که کدیه؟
یکی اینکه کدش چیه؟و چطوری بدست میاد
یکی اینکه یه دسته توی یه فیلمش هست باید ببری به یه فیلم دیگه ازش استفاده کنی چطوری باید ببری؟
چون از فیلم که میای بیرون هر چی برداشته باشی از داخل فیلم
دیگه تو انونتوریت نمیمونه

Last edited by a moderator:

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
سلام کسی جواب نمیده؟؟:(

پسر خوب اون سکه ها اونجا کاربرد نداره باید خیلی بری جلوتر تا به یک بلیط پیدا کنی برای اون دستگاه تا بازش کنی بعد بر می گردی اون بلیط رو رو دستگاه استفاده می کنی و باز میشه.

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 PM ارسال شده بود ----------

آقا کمک گیر کردم
من رسیدم به اونجایی که سه تا جسد رو تخت هست بعد یکیشون رو باید X-ray کنی بعد باید دست کنی تو شکمش یه چیزی رو در بیاری هر کاری می کنم چیزی پیدا نمی کنه و Grab رو که می زنم دستشو می کشه بیرون باید چجوری با L بدنش رو سرچ کنم؟

Last edited by a moderator:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من الآن اونجایی هستم که
سه تا فلکه هست که هر کدوم به راست یا به چپ بچرخونی یکی از چرخ های آبی شروع به حرکت میکنه. اینجا باید چه کار کرد؟همونجایی هستم که یه آسانسورم هست که درش باز نمیشه؟؟؟؟؟
؟لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
من الآن اونجایی هستم که
سه تا فلکه هست که هر کدوم به راست یا به چپ بچرخونی یکی از چرخ های آبی شروع به حرکت میکنه. اینجا باید چه کار کرد؟همونجایی هستم که یه آسانسورم هست که درش باز نمیشه؟؟؟؟؟
؟لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟

یه جعبه هست بیارش زیر اون در که موقع بستن فلکه ها بسته میشه
فلکه ها رو طوری تنظیم که که آسانسور روشن شه (فکر کنم آب باید بریزه رو چرخ وسط تا بچرخه)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
پسر خوب اون سکه ها اونجا کاربرد نداره باید خیلی بری جلوتر تا به یک بلیط پیدا کنی برای اون دستگاه تا بازش کنی بعد بر می گردی اون بلیط رو رو دستگاه استفاده می کنی و باز میشه.

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 PM ارسال شده بود ----------

آقا کمک گیر کردم
من رسیدم به اونجایی که سه تا جسد رو تخت هست بعد یکیشون رو باید X-ray کنی بعد باید دست کنی تو شکمش یه چیزی رو در بیاری هر کاری می کنم چیزی پیدا نمی کنه و Grab رو که می زنم دستشو می کشه بیرون باید چجوری با L بدنش رو سرچ کنم؟

L رو تا آخر سمت چپ بگیر تا وقتی که دسته ویبره بگیره بعد A بزن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر