Silent Hill : Downpour | Xbox 360

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
ی پل که بغلش یک اتاق که میری توش دستگیره میکشی پایین پل میار پایین

---------- نوشته در 12:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 AM ارسال شده بود ----------

کسی میدونه بازی چند نوع پایان دار؟ بهترینش چی؟
How To Get Forgiveness Ending
Spare Cunningham with positive ending score. Make all good choices to unlock this ending.
How To Get Truth and Justice Ending
Spare Cunningham but with a negative score. Make all bad choices to unlock this ending.
How To Get Full Circle Ending
Kill Cunningham with a positive final score. Make all good choices to get the score right and kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Execution Ending
Kill Cunningham with a negative final score. Make all bad choices and then kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Reversal Ending
Die during the final fight to unlock this ending.
How To Get Surprise! Ending
Finish the game once and then on your second play-through, finish the side-quest ‘Digging Up The Past’ to unlock this ending.

عزیز یکم بیشتر توضیح بده این اتاق دقیقا کجاست؟

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
بعد از اینکه بوگی من و میکشی میا تو سایلنت هیل دست راست میره رو پل دست چپت میره سرازیری پایین از زیره یک پل رد میشه همین جوری ادامه میدی بعد میپیچی دست راست یک پل که بالاست سمت چپ پل یک اتاق میری توش نردبون سمت چپت میری بالا دستگیره میکشی پایین پل مییاد پایین از رو پل رد می سی می پیچی سمت چپ تا اخرش میری قایق که با کلید بوگی من بازش میکنی

---------- نوشته در 12:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

How To Get Forgiveness Ending
Spare Cunningham with positive ending score. Make all good choices to unlock this ending.
How To Get Truth and Justice Ending
Spare Cunningham but with a negative score. Make all bad choices to unlock this ending.
How To Get Full Circle Ending
Kill Cunningham with a positive final score. Make all good choices to get the score right and kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Execution Ending
Kill Cunningham with a negative final score. Make all bad choices and then kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Reversal Ending
Die during the final fight to unlock this ending.
How To Get Surprise! Ending
Finish the game once and then on your second play-through, finish the side-quest ‘Digging Up The Past’ to unlock this ending.

عزیز یکم بیشتر توضیح بده این اتاق دقیقا کجاست؟

بعد از اینکه بوگی من و میکشی میا تو سایلنت هیل دست راست میره رو پل دست چپت میره سرازیری پایین از زیره یک پل رد میشه همین جوری ادامه میدی بعد میپیچی دست راست یک پل که بالاست سمت چپ پل یک اتاق میری توش نردبون سمت چپت میری بالا دستگیره میکشی پایین پل مییاد پایین از رو پل رد می سی می پیچی سمت چپ تا اخرش میری قایق که با کلید بوگی من بازش میکنی

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دوستان سوالی كه بنده صفحه قبل پرسيدم جواب نداره؟
ضمنا:
همون اول بازی اونجایی كه يه تله كابينه و اهرم رو بايد كشيد تله كابين بياد يه كم جلو و چند تا سكه برمی داريم جلوی اون در فلزی كه بعدش تله كابينه گير كردم، سكه ها رو نمی شه رو دره استفاده كرد اگه هم می شه من نمی دونم

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
دوستان سوالی كه بنده صفحه قبل پرسيدم جواب نداره؟

باید از اونجا بیا بیرون بعدش میری تو یک خونه بعد از اون یک بلیط میگیری از تله کاببین استفاده میکنی

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

پایانشو اگه کسی با جزییات بیشتر میدونه بگه من 3تاش بیشتر نتونستم ببینم فعلا

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,328
بعد اون مرحله کتابخونه که مورفی تو یه صندلی کنار پارک بیدار میشه...بعد پستچی میاد و بهش نامه میده...بعد تو نقشه دو تا جارو با دایره قرمز یکی بزرگ و یکی کوچکعلامت میزنه ولی را نیست بهشون...از کجا برم؟

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
بعد اون مرحله کتابخونه که مورفی تو یه صندلی کنار پارک بیدار میشه...بعد پستچی میاد و بهش نامه میده...بعد تو نقشه دو تا جارو با دایره قرمز یکی بزرگ و یکی کوچکعلامت میزنه ولی را نیست بهشون...از کجا برم؟
شما باید خودت رو به اون دایره قرمز کوچیکه سمت چپ نقشه برسونی
اون جا کلیسا هستش

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام.
من تازه وارد شهر شدم که یه جا یه خونه برام تو نقشه علامت سوال خورده که میرم اونجا باید از دریچه زیر زمین برم تو که رفتم و به یه در میله ای رسیدم که قفل بود و رفتم طبقه بالا اومدم پایین باز شده بود که یه کلت رو مبل بود و یه زن نامرئی هم حمله کرد و اونو کشتم. حالا اونجا باید چی کار کنم؟؟ علامت سوال هنوز مونده!
ممنون

آخرین ویرایش:

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام.
من تازه وارد شهر شدم که یه جا یه خونه برام تو نقشه علامت سوال خورده که میرم اونجا باید از دریچه زیر زمین برم تو که رفتم و به یه در میله ای رسیدم که قفل بود و رفتم طبقه بالا اومدم پایین باز شده بود که یه کلت رو مبل بود و یه زن نامرئی هم حمله کرد و اونو کشتم. حالا اونجا باید چی کار کنم؟؟ علامت سوال هنوز مونده!
ممنون
اونجا مهم نیست
شما باید وارد یه حیاط بشید که نردبون داره،با یه میله بلند نردبون رو پایین میکشید و وارد میشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر