Silent Hill : Downpour | Xbox 360

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
بعد از اون نردبونه بازم میرسی به یه سری خیابون دیگه که یه طوطی دیگه هم هست.حالا باس چی کار کنم؟؟

بعد از این نردبونی که دوستمون گفت وارد یه اپارتمان میشی بعدش وارد نیمه دوم شهر اونجا دوباره پستچی رو میبینی
که ادرس centeral building بهت میده قسمت بالای نقشه از پشت ساختمون داخل میشی که اونجا پر از درو پازلو معماست :(

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بعد از این نردبونی که دوستمون گفت وارد یه اپارتمان میشی بعدش وارد نیمه دوم شهر اونجا دوباره پستچی رو میبینی
که ادرس centeral building بهت میده قسمت بالای نقشه از پشت ساختمون داخل میشی که اونجا پر از درو پازلو معماست :(
آقا مجتبی معماهاش همه خط داستانی فرعی بازیه، که در داستان اصلی تأثیر نداره ولی بهت پیشنهاد میکنم حتماً این معماها رو حل کنی، بسیار آسان هم هست.

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
اون قسمت رو که باید نقشه ها رو روی میز قرار بدیم رو من گیر کردم
ایا اونم جزو مراحل فرعی هستش؟
ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا کلا پازل های بازی رو بر چه اساسی باید حلشون کرد؟باید با استفاده از نوشته هایی که برمیداریم حلشون کنیم؟مثلا اون معمای a , b , c , d , e رو چه طوری باید حل کرد

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
آقا کلا پازل های بازی رو بر چه اساسی باید حلشون کرد؟باید با استفاده از نوشته هایی که برمیداریم حلشون کنیم؟مثلا اون معمای a , b , c , d , e رو چه طوری باید حل کرد

Easy
  • Press the Red button marked E.
  • Press the Blue button marked A.
  • Press the Orange button marked C.
Normal
  • Press the Green button marked B.
  • Press the Grey button marked D.
Hard

Last edited by a moderator:

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
1 : مال دموی سایلنت هیل 1 ه
2 : اولین معمای بازی همون دستگاه که 3 تا گوی سبز و آبی و قرمز روشه! باید گوی ها رو کنترل کنی به سمت سوراخ مربوطه
مثلا گوی قرمز = سوارخ قرمز

یک سیم هست اونو میزنی به یکی از کتریا بخار میکنه ی عدد نشون میده فک کنم 26381 بود میری رو گاو صنووق میزنی کلت میده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

Easy
Normal
Hard
حالا اینا رو چه طوری باید میفهمیدیم؟توی کاغذایی هست که جمع میکنیم؟

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان اونجا که برای اولین بار دشمن نامرئی میاد بعد کشتن اون باید چیکار کنم؟تو نقشه یه آسانسور رو علامت سوال زده ولی اسانسور خرابه

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ببین داداش
اینجایی که من رفتم مثل اینکه یه راه مخفی بود.بعد از اینکه از آشپزخونه میری بیرونوسمت راست از پله ها که بری بالا یه دره که قفل میشه و شخصیت اصلی هم بعدش میگه What?!.این در کلیدش پایین روی میز هست ولی اگه جلوتر بری و یه فیلمی پخش بشه و دیگه با اون آسانسوره بری بالا دیگه نمیتونی بری بالا.همون که کلیدو برداشتی برو اون درو باز کن

من خودم نتونستم اون معما رو حل کنم واسه همین بیخیالش شدم:-s

الان باز معمای بعدی رو نتونستم حل کنم.یکم دیگه تلاش کنم ببینم چی میشه
جواب اون گاو صندوق رو باید از طریق بخار کتری تو یه اتاق دیگه به دست میاوردی که جواب این میشه:26381 اینا رو به ترتیب 1 تا 5 از سمت چپ به راست باید جور کنی که یه کلت میده!
بازی خیلی خوبه به خصوص معماهاش

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
دوستان اونجا که برای اولین بار دشمن نامرئی میاد بعد کشتن اون باید چیکار کنم؟تو نقشه یه آسانسور رو علامت سوال زده ولی اسانسور خرابه
تو همون طبقه از یه جسد کارت ورود به اخرین در تو همین طبقه رو بگیرید و اونجا معما رو حل کنید
بعدش رمز رو طبقه بالا وارد کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر