Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.یه راهنمایی میخواستم.
تو اوایل بازی داخل هتل یه اتاق هستش که داخلش یه گاوصندوق وجود داره.رمز پیدا کردم.26381 هستش.ولی هر چی میزنم عددا جور نمیشه.:|ایا روش خاصی داره!!:-/
عدد اول رو بزن بعد اون دومی رو بزار رو 7 بعد سومی رو بزار رو 4 و چهارمی رو بزار رو 7 و آخری رو بزار رو 1. حالا اون دومی رو بکن 6
یه سوال هم دارم
بعد از اینکه اون زنه تو قایق به ما شلیک میکنه از تو زندان بیدار میشیم اونجا رفتم جلوتر به یه جایی رسیدم که یدونه از اون قولا 2 تا از اینا که همش بهمون حمله میکنن رو گرفته دستش مثل سگ بعد آزادشون میکنه. اونجا میرم پیش دستگاه هایی که انگار پلاک چاپ میکنن و یه چراغ قوه UV هم برداشتم و 4 تا عدد رمز 2-4-5-3 رو به دست آوردم حالا اینجا باید چی کار کنم؟؟ یه در هم هست که کدش رو نمیدونم!

آخرین ویرایش:
عدد اول رو بزن بعد اون دومی رو بزار رو 7 بعد سومی رو بزار رو 4 و چهارمی رو بزار رو 7 و آخری رو بزار رو 1. حالا اون دومی رو بکن 6
یه سوال هم دارم
بعد از اینکه اون زنه تو قایق به ما شلیک میکنه از تو زندان بیدار میشیم اونجا رفتم جلوتر به یه جایی رسیدم که یدونه از اون قولا 2 تا از اینا که همش بهمون حمله میکنن رو گرفته دستش مثل سگ بعد آزادشون میکنه. اونجا میرم پیش دستگاه هایی که انگار پلاک چاپ میکنن و یه چراغ قوه UV هم برداشتم و 4 تا عدد رمز 2-4-5-3 رو به دست آوردم حالا اینجا باید چی کار کنم؟؟ یه در هم هست که کدش رو نمیدونم!
شما باید همین رمز 2345 رو وارد کنی

غول آخر بازی اون یارو که رو ویلچر هست رو چجوری باید کشت؟

برو از اون آسانسورهایی که شبیه به آکردهون هستند بالا بعد برو نور افکن بنداز تو چشم هاش بعد که کور شد بیا پایین جلوی اون لوله هایی که به قلبش وصل هستند A رو بزن تا جدا شن !

خب منم الان بازی رو تموم کردم
روند بازی خوب بود
اما بهترین قسمت سایلنت هیل شماره 4(the room ) هستش فوقالعاده داستان قوی و عجیبی داره
این قسمت رو من زیاد حال نکردم مخصوصا اخر بازی که یه دموی 10 ثانیه ای گذاشته بودن
کم کم اخر بازی های سایلنت هیل 10 دقیقه دمو داره تا داستان بازی رو کامل کنه اما این یکی...

یه افتضاح به تمام معنی
مشکلات فنی اینقدر زیاده که تقریبا برام مسجل شده که بازی ناقص منتشر شده و هنوز جای کار داشته
نمرات 3-4 ی که بهش دادن حقشه
آدم وقتی بازی می کنه واقعا حس می کنه بازی ماله نسل قبله
فاجعه های فنی بازی رو بعدا می گم
از نظر گیم پلی هم هیچی نداره
تا اینجا که من رفتم پازل هاش بیشتر مینی گیم هستن تا پازل

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or