Silent Hill : Downpour | Xbox 360

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
یه افتضاح به تمام معنی
مشکلات فنی اینقدر زیاده که تقریبا برام مسجل شده که بازی ناقص منتشر شده و هنوز جای کار داشته
نمرات 3-4 ی که بهش دادن حقشه
آدم وقتی بازی می کنه واقعا حس می کنه بازی ماله نسل قبله
فاجعه های فنی بازی رو بعدا می گم
از نظر گیم پلی هم هیچی نداره
تا اینجا که من رفتم پازل هاش بیشتر مینی گیم هستن تا پازل
نمی خوام فن بازی در بیارم
ولی رو چه حسابی داری این حرفو میزنی ؟ به هز حال برای حرفت دلیل باید داشته باشی
تنها مشکل بازی همون افت فریمشه که بعضی مواقع اذیت می کنه
پازل ها رو هم وقتی رو Easy بزاری بله مینیه! شما سعی کن رو هارد بزاری تا نظرت عوض شه
سایلنت هیل به خاطر اتمسفر و حس تنهایی و ترس محبوبه به جز این هم فکر نکنم چیز دیگه ای مهم باشه تو این بازی!
این نمراتی رو که هم دادن به المان های دیگه مثل گرافیگ و باگ هاش دادن

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پازل ها رو هم وقتی رو Easy بزاری بله مینیه! شما سعی کن رو هارد بزاری تا نظرت عوض شه
سایلنت هیل به خاطر اتمسفر و حس تنهایی و ترس محبوبه به جز این هم فکر نکنم چیز دیگه ای مهم باشه تو این بازی!

از نظر اتمسفر که کاملا تعطیله
نه موسیقی درست و درمونی داره و نه طراحی هاش قشنگه. کاراکتر اصلی بیش از حد بی روحه و دشمناش! LOL این مدلی که مثل زنای انگلی میفتن به جونت آدم رو یاده فیلم های کینه می ندازه تا سایلنت هیل.
Origins صد برابر این اتمسفر داشت با اینکه یه بازی هند هلد بود
من هنوز بازی رو تموم نکردم و فکر هم نمی کنم جلوتر بهتر بشه ولی الان که دارم میرم تحملش برام فوق العاده مشکل شده. داریم در مورد بازیی صحبت می کنیم که من نشده از شماره ایش بدم بیاد حتی همون هوم کامینگ

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
از نظر اتمسفر که کاملا تعطیله
نه موسیقی درست و درمونی داره و نه طراحی هاش قشنگه. کاراکتر اصلی بیش از حد بی روحه و دشمناش! LOL این مدلی که مثل زنای انگلی میفتن به جونت آدم رو یاده فیلم های کینه می ندازه تا سایلنت هیل.
Origins صد برابر این اتمسفر داشت با اینکه یه بازی هند هلد بود
من هنوز بازی رو تموم نکردم و فکر هم نمی کنم جلوتر بهتر بشه ولی الان که دارم میرم تحملش برام فوق العاده مشکل شده. داریم در مورد بازیی صحبت می کنیم که من نشده از شماره ایش بدم بیاد حتی همون هوم کامینگ
مشکل امثال من و شما اینه که نمی خوام به خودمان بقبولیم که سال 2012 اس دیگه سال 2002 نیست که کنسول ها از لحاظ گرافیکی ضعیف باشن و بازی ساز ها بیشتر روی المان های دیگه مانور بدن
به نظر من بازی کاملا بالانسه چه از لحاظ گیم پلی چه اتمسفر چه گرافیک موسیقی هم بهتر از یاماوکا نباشه بدتر نیست!
ایده ها هم تمومی داره نمیشه انتظاری که از The room داریم رو هم از این نسخه داشته باشیم اون موقع دست بال سازنده ها برای نو آوری توی ایده ها باز تر بوده
هر چقدر شماره های جدید بازی میاد ایده ها هم کلیشه ای تر میشه
بهتر دیگه دست از خرده گرفتن از بازی ها مخصوصا سایلنت هیل و رسیدنت اویل بردارم! انتظار کمتری از بازی داشته باشیم که برامون جالب باشه بتونیم لذت کافی رو از بازی ببریم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوسته من ببین.من هم بازی رو تموم کردم و کلی لذت بردم.اما در این شکی نیست که در ساخته این بازی کم کاری شده.چند تا از اشکال هاشو میگم:
1.استفاده از UE (اون هم به بدترین نحو،طوری که گند زده شد به اتمسفر)
2.کارکتر ما در مبارزات یه ادم بی خاصیت بود.در صورتی که دشمن های ما فرز و چابک.
3.تنوع خیلی کم دشمنان.(اخه چی بود ؟زامبی درست کرده بودن)
4.بازی عمق نداشت،انگار محض کار راه اندازی بود.
5.افکت صوتی اصلا کار نشده بود.(همون اول بازی وقتی توی جنگل هستیم،دیدم هیچ صدایی نمی اد.نه باد،نه سوسک های شب.....و انگار خلا هست.بعدش به خودم گفتم چون جو رو ساکت کنند ،این کار و کردند

این هم بگم که نگو دیگه ایده ها تموم شده.من خودم الان برای SH کلی ایده توی سرم هست که اگه همچین بازی ساخته میشد خیلی ها شلوارشون رو خیس میکردن.و در خیلی صحنه ها هم احساساتی میشدند.
.........................

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
دوستان درست میگن ولی این بازی ها مثل رزیدنت اویل یا سایلنت هیل که طرفداران دو اتیشه ای داره اصلا نباید درش کوتاهی کرد
اگه بخوان قسمت جدیدی بسازن باید حرفی برای گفتن داشته باشن
مثل the room که هر قسمت بازی یه ایده خلاقانه و جدید بود
اما جدیدا متاسفانه شرکت ها دیگه به این چیزا اهمیتی نمیدن
و بیشتر فقط میخوان یه عنوان جدید بیرون بدن و سود کنن

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوسته من ببین.من هم بازی رو تموم کردم و کلی لذت بردم.اما در این شکی نیست که در ساخته این بازی کم کاری شده.چند تا از اشکال هاشو میگم:
1.استفاده از UE (اون هم به بدترین نحو،طوری که گند زده شد به اتمسفر)
2.کارکتر ما در مبارزات یه ادم بی خاصیت بود.در صورتی که دشمن های ما فرز و چابک.
3.تنوع خیلی کم دشمنان.(اخه چی بود ؟زامبی درست کرده بودن)
4.بازی عمق نداشت،انگار محض کار راه اندازی بود.
5.افکت صوتی اصلا کار نشده بود.(همون اول بازی وقتی توی جنگل هستیم،دیدم هیچ صدایی نمی اد.نه باد،نه سوسک های شب.....و انگار خلا هست.بعدش به خودم گفتم چون جو رو ساکت کنند ،این کار و کردند

این هم بگم که نگو دیگه ایده ها تموم شده.من خودم الان برای SH کلی ایده توی سرم هست که اگه همچین بازی ساخته میشد خیلی ها شلوارشون رو خیس میکردن.و در خیلی صحنه ها هم احساساتی میشدند.
.........................
با تمام حرفات موافقم بخصوص شماره 5
ضایع ترین سایلنت هیل هست توی این بخش. حتی دیگه صدای پارازیت رادیو رو هم برداشتن

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

مشکل سایه رو شما هم دارید چون من روشنایی رو تا آخر بردم ولی بازم به حدی بازی سیاه هست که یه موقع هایی هیچی روی صفحه دیده نمیشه و همه جا و همه چیز مشکیه
شاهکاری واسه خودش
مثلا لباس مورفی وقتی سایه روش میفته یه دست مشکی میشه. در اصل به جای اینکه نور رو کم کنن تا اون قسمت سایه بشه ، توی سایه ها ازدم تکسچرها رو نیست و نابود می کنن یعنی هر جا سایه و تارکی هست تکسچرهاش خاموش میشه تا وقتی نور بهش بیفته ! LOL

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با تمام حرفات موافقم بخصوص شماره 5
ضایع ترین سایلنت هیل هست توی این بخش. حتی دیگه صدای پارازیت رادیو رو هم برداشتن

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

مشکل سایه رو شما هم دارید چون من روشنایی رو تا آخر بردم ولی بازم به حدی بازی سیاه هست که یه موقع هایی هیچی روی صفحه دیده نمیشه و همه جا و همه چیز مشکیه
شاهکاری واسه خودش
مثلا لباس مورفی وقتی سایه روش میفته یه دست مشکی میشه. در اصل به جای اینکه نور رو کم کنن تا اون قسمت سایه بشه ، توی سایه ها ازدم تکسچرها رو نیست و نابود می کنن یعنی هر جا سایه و تارکی هست تکسچرهاش خاموش میشه تا وقتی نور بهش بیفته ! LOL
اونجاهایی که خیلی تاریکه ،از فندک استفاده کن.گاهی وقت ها انقدر تاریک میشه که انگار مانیتور خاموشه.
سایه زنی های بازی که عملا مرخصه.مثلا روی زمین میبینی سایه یه دفعه بزرگ میشه بعد میاد زیر پات.من چند بار از سایه خودم ترسیدم.
ایشاا....هفته بعد میریم با SH کالکشن سال جدید رو اغاز کنیم.:x

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام اون قسمتی که باید وقتی میخوای سوار تله کابین بشی (devils pit) بلیت داشته باشی این بلیتو باید از کجا پیدا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی آدم تو بازی سر گردان میشه لطفا یکی بگه بر چه اساسی باید در بازی پیش بریم و بدونیم باید چه کارا بکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کسی نبود جواب مارو بده!!
کی جرات کرده جوابتو نده؟)x
:d
تو هنوز اون مرحله ای؟چیکار داری میکنی؟عقب می مونیا.
هر وقت صدای ماشین پلیس شنیدی،برو یه جایی قایم شو.چه تو بازی،چه تو واقعیت:dبعد خودشون میرن.
سلام اون قسمتی که باید وقتی میخوای سوار تله کابین بشی (devils pit) بلیت داشته باشی این بلیتو باید از کجا پیدا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی آدم تو بازی سر گردان میشه لطفا یکی بگه بر چه اساسی باید در بازی پیش بریم و بدونیم باید چه کارا بکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون بلیط رو الان من یادم نیس چیجوری گرفتم.ولی پست های قبل رو نگاه کن.بچه ها قبلا سوال کرده بودن.شاید اونجا جواب رو پیدا کنی.
اولا کلا باید حوصله داشته باشی.دوما،باید نقشه خونیت خوب باشه.همین

آخرین ویرایش:

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
دوستان کمک کنید:
من بعد کلیسا یه اتاقی رفتم دستشویی بود توش آب بود بعد رفتم جلوی آینه یهدفعه یه روح یکی اومد پشتمون بعد رفتم بیرون همه اتاقارو گشتم نمیدونم کجا برم.خواهشن کمک کنیدممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر