SIE در پی افزودن استدیوها و تقویت تیم های بازیسازی First Party خود است

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
SIE-Ryan_07-01-19.jpg
آقای جیم رایان یکی از مدیران SIE در طی گفتگویی با وبگاه خبری Nikkei ، تایید کرد که SIE در پی تقویت تیم های بازیسازی خود و همچنین افزودن استدیوهایی جدید می باشد . ایشان همچنین ضمن تاکید بر این موضوع به این نکته اشاره کردند که با ورود کمپانیهای جدیدی همچون Google به صنعت بازیسازی " محتوای انحصاری بیش از هر موقع دیگری اهمیت پیدا کرده است "
ایشان در ادامه افزودند که:
" نگاه و منش تازه ای که کمپانیهای جدید به صنعت بازیسازی می آورند چیزی است که ما با آغوشی باز پذیرای آن هستیم " . " ما یک کمپانی با تجربه 25 ساله در این صنعتیم و در طی این سالها دارایی های با ارزشی به مجموعه خود اضافه کرده ایم [ و اضافه خواهیم کرد ] "

نظر شما در این رابطه چیست ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
باو اینا هرکدوم یه سیستم سلره خرن برا خودشون!:D به جز 3تاشون البته!:D نمیان لانچ تایتل بدن اینارو خو!:D ابنارو وقتی میدن که فروش کم بشه!
الان 100 چوق PS4 فروختیم ، اگه بخوایم این ملت فرهیخته رو مجاب کنیم مثل PS4 حتی بهتر ! ، کشیده بشن سمت PS5 باید چکار کنیم ؟
مواد لازم : به تعداد دلخواه لاین آپ پشم ریزون ، به مقدار لازم امکانات نرم افزاری کنسول ، حالا لانچها رو قاطی PS5 میکنیم و شروع میکنیم به هم زدن ، نتیجه ی کار انقدر خوشمزه میشه که ملت برا چشیدنش لحظه شماری میکنن :D

• Like
Reactions: J. Constantine

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
نگو که days gone میخوان دوشو بسازن :|
از همون اول که تبلیغاش شروع شده بود من زورم میومد براش دارن خرج میکنن حالا دیگه نسخه بعد بعیده
دوس دارم برن سراغ IPدیگه ای که اتفاقا OW هم نباشه ولی .. اینطور بر میاد از آگهی استخدام که ساخت نسخه دوم حتمیه ، یوشیدا کم پیش میاد بازی ای رو پلات کنه ! ، اینو پلات کرد ، شاون لیدن و استودیوهای سونی و همینطور خیلی از اشخاصی که میشناسمشون عاشق بازی شدن از جمله شینوبی که خودشو پاره کرد باهاش :D ، بودجه دادن ، نیرو دادن ، اگه غیر OW بود انقدر ساپورت نمیکردن Bend رو ، بیس بازی اوکیه از نظر من ، دیکون هم حقیقتا دوسش دارم ، فقط روی محتویات بازی و انجین خیلی باید کار کنن تا مشکلات این نسخه رو نداشته باشه .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب مثل اینکه سایت Push Square از یه سری منبع شنیده که سونی واقعا داره مراحل پیشنهاد خرید Remedy رو طی میکنه!

We’ve also heard from a number of sources that Sony is lining up a bid.
Feature: Which Studios Could Sony Realistically Acquire?
از این به بعد باید یوشیدا رو تعقیب کنید ببینید کجا میره! :D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حالا نینتندو از زمان زرتشت داره ماریو زلدا میسازه کسی چیزی گفته:Dیه تیزر آنچارتد نسل آینده باعث میشه همگی فوق العاده هیجان زده بشن"دیگه اگه نام بروس رو بعنوان کارگردانش نمایان کنن گیمرها خشتک ها دریده و یقه ها چاک خواهند داد:D

آنچارتد تکلیفش مشخصه و بروس هم توش کاره ای نیست. استدیو سن دیگو سونی که رییسش هم لید دیزاینر مولتی آنچارتد هست، از اونجایی که چند وقت پیش برای ساخت یه بازی داستان محور سینماتیک طور استخدام میکرد کامل همه حدس زدن از این به بعد مامور ساخت UC میشه.

• Like
Reactions: X B I T B

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
exclusive lineup
لاین آپ قوی ای داره نسل جدید ، حتی با حذف بعضی موارد . برای لانچ هم همچنین .
✅God of War 2
✅Horizon 2
✅New inFamous
✅Uncharted 5
✅Spider-Man 2
✅Days Gone 2
✅New Ratchet & Clank
✅Gran Turismo 7
✅Final Fantasy VII Remake Part 2 خود اسکوار اگه زیرش نزنه !
✅Bloodborne 2
✅New Killzone
✅LittleBigPlanet 4
اینارو برای لانچ در نظرگرفتی یا بعدا عرضه می کنی ؟!
شما فقط منتظر عرضه بازی های نسل قبل برای لانچ نسل جدید رو هر دو کنسول باش اصلا انتظار همچین لانچی نداشته باشی یه وقت
اینم میشه مث همین نسل
بازی انحصاری کنسول ینی فقط رو همون کنسول دیگه
کاری به شخص سونی ندارما ! کلا با این موضوع مشکل دارم که یه بازی رو بخری بعد سر رزولوشن بهتر همون بازی دوباره بری کنسول بخری بعد 6 سال نسل داره تموم میشه یه شماره جدید بعد همونو یه سال بعد ریمستر
این نسل فقط به اونایی حال داد رو کنسول سونی که نسل قبل ps3 نداشتن و اون شاهکار هارو بازی نکرده بودن
به جز U4 و God of war بازی خیلی بزرگ عامه پسند نداشتیم حیف نسل قبل :(
امیدوارم این روند مسخره شکل نگیره ولی منتظر نباش این لیستی که دادی حتی تو دو سال اول کنسول عرضه بشه

آنچارتد تکلیفش مشخصه و بروس هم توش کاره ای نیست. استدیو سن دیگو سونی که رییسش هم لید دیزاینر مولتی آنچارتد هست، از اونجایی که چند وقت پیش برای ساخت یه بازی داستان محور سینماتیک طور استخدام میکرد کامل همه حدس زدن از این به بعد مامور ساخت UC میشه.

به نظرم Bend خیلی بهتر میتونه رو آینده آنچارتد کار کنه نسخه golden abyss واقعا خوب بود برعکس daysgone که کاملا مشخص بود این شکل بازی ساختن به درد اینا نمیخوره
اما کاملا میتونن یه Unch خوب بسازن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به جز U4 و God of war بازی خیلی بزرگ عامه پسند نداشتیم حیف نسل قبل

Spider-Man
Horizon Zero Dawn
Bloodborne
Ratchet & Clank
Persona 5 (میشه رو عامه پسند بودن این بحث کرد)
Infamous Second Son
:-??

اینا هم بزرگ بودن هم عامه پسند...
خدایی زیر سوال نبرید لاین آپ نسل هشت سونی رو...درسته تنوع نسل هفت رو نداشت ولی از حیث کیفی قشنگ یه پله بالاتر بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
LBP عالی بود و باید تبدیل میشد به یک نماد برای سونی! بعد از کراش تنها گزینه بود! چیزی مثل ماریو برای نینتندو! نینتندو واقعا هزار تا ماریو هم بسازه تکراری نمیشه، LBP هم میتونست مثل اون باشه ولی به هر حال MM هم ساخته هاش همه با کیفیتن، دریمز هم به نظر من بزرگترین ساختشون میشه

خدایی کم لطفیه اگه در مورد دریمز این حرفا زده بشه! یه چیزی ساختن که عملا طول عمر نداره و صدها هزار بازی مختلف میشه باهاش ساخت، اونم بازیایی که کاملا با هم متفاوتن! از ماریو و سونیک بگیر تا تتریس و هرچیز که فکرشو بشه کرد!

قول میدم میانگین متاش هم بالای 95 بشه!
بعد از کراش که تنها گزینه نبود:D دوران PS2 هم سه تفنگ دار خوبی داشت PS !
ولی دوران PS3 بهترین گزینه بود، و پتانسیل خفن Sack Boy همین تغییر شکلش به هر چیزی بود، چیزی که بقیه نمادهای PS نداشتن:D
این نسلم که اصلا نماد این شکلی نداشتن...البته رو نک حساب باز کرده بودن که نمیدونم رو چه حسابی بود:|

نمیگم متای دریمز بد میشه، مطمئنن خفن میشه!
ولی مهم اینه واقعا چقدر بازی خوبی خودش خواهد بود، یا چقدر بازی خوب باهاش میسازن! آیا انقدری هست که در مقابل خیلی از بازی های Indie بتونند چیزای خوبی تحویل بدن؟(حالا AAA هیچ)
البته من خودم اونقدر هم با LBP حال نمیکنم و پلتفرمر ساده ای بود، بهترینش شماره سومش بود به نظرم:-" اما به نظرم از دریمزی که فعلا میبینیم بهتر بوده:D

اسم سونیک و ماریو اوردی، منتظرم ببینم کی یک بازی...یا حتی یک مرحله خوش ساخت توش ببینیم که بتونه با این ها برابری کنه:D به نظر خودت چنین مراحلی میبینیم؟ و....چندتا؟

---

Spider-Man
Horizon Zero Dawn
Bloodborne
Ratchet & Clank
Infamous Second Son

خدایی زیر سوال نبرید لاین آپ نسل هشت سونی رو...درسته تنوع نسل هفت رو نداشت ولی از حیث کیفی قشنگ یه پله بالاتر بود
با تمام خوبی R&C ، و رکورد زنیش و ...
اما انگشت کوچیکه ی aCiT هم نبود:-" نسل قبل 50تا رچت داشتیم که درسته یک سریش در حد DLC بودن، ولی aCiT یه کار خیلی خفن و بزرگ بود، و ToD هم در بدترین حالت در حد و حدود R&C PS4 بود:D
البته بحث عامه پسندی بود و خو رکورد فروش رابطه مستقیم داره، لی با این حال نمیشد مخالفت نکرد:D (این نسل کلا همه انحصاری های سونی تو فروش ترکوندن، راه تبلیغات رو خوب یاد گرفتن:D )

I:SS هم تا حدی همین مخالفت ها رو دارم:D البته یه سری پیشرفت ها هم داشت واقعا:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
Spider-Man
Horizon Zero Dawn
Bloodborne
Ratchet & Clank
Infamous Second Son

اصلا نمی خوام زیر سوال ببرم
در مورد infamous ممکنه درست باشه ولی بازی هایی مث U4 و god of war به معنای واقعی همه پسند هستن و کوچیک و بزرگ و پیر و جوون نداره
الباقی بازی هایی که نوشتید با اینکه عالی بودن ولی همه پسند نبودن

• Like
Reactions: X B I T B

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
در مورد infamous ممکنه درست باشه ولی بازی هایی مث U4 و god of war به معنای واقعی همه پسند هستن و کوچیک و بزرگ و پیر و جوون نداره
این نسل سونی 5 تا بازی بالای 10 میلیون فروش داشته GTS هم که گویا 8 میلیون شده فروشش . با این آمار اگر عامه پسند نباشن چی هستن پس :D به نظرم از این نظر بهتر از نسل قبل کار کردن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

بیا عین دو تا آدم متمدن بحث کنیم
الان داری میگی GOW از Spider-Man عامه پسند تره؟ :D در بیارم شاتگان رو؟ :D من عموما میام این جا برای دفاع از نینتندو ولی این یکی مجبورم از دانش دوران PS4 قرضی ام بهره بگیرم :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
از همون اول که تبلیغاش شروع شده بود من زورم میومد براش دارن خرج میکنن حالا دیگه نسخه بعد بعیده
الان نمیتونم لینک توییت رو پیدا کنم، ولی یکی از کارگردان های بازی (جف راس) تایید کرده بود نسخه اول فقط شروع کار بوده! جالبه خودش از لفظ Days Gone 1 استفاده میکرد اصن لول. :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خب ....خب.... :D

این ویدیو رو چند وقت پیش ضبط کردم از بازیهایی که من خوشم اومد (حالا بازی-موزیک و خیلی چیزا دیگه)

یه نکته قبل ویدیوها بگم که من بازی ها رو کامل بازی نمیکنم واسه اینکه زمان ویدیو زیاد نشه از هر کدوم یه بخش کوچیک بازی کردم تا بیشتر کیفیت کار رو ببینید

نکته بعدی هم اینه جا خیلی بازی ها داخل این ویدیو خالیه که واقعا بعضی هاشون محشرن (مثل بازی سایلنت هیل که یه بازی فن made کامله همراه با صدا گذاری و گیم پلی و انتخاب دیالوگ و داستانش بعد از وقایع pt رخ میده ولی خب چون طولانی بود ازش صرف نظر کردم)

و این که stanley parable فوق العاده هست

اولی

دومی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
مدیا ملوکول بجای ماهی دادن اومد ماهیگیری یاد داد به جماعت :D
قدر بدونید و توبه کنید
بابا ما پول می‌دیم با کیفیت ترین ماهی ، شسته رفته و تر و تمیز و رو بگیریم بخوریم ! گدایی که نمی‌کنیم ! پول بدیم بریم ماهیگیری تااخرش گشنگی بمیریم با ماهی های کوچیک کوچیک از انواع متفاوت ، اصلا اگه بعد چند ساعت حوصله به خرج دادن ماهی به قلاب بیفته

• Like
Reactions: g4mer

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel

درسته ک DAYS GONE از لحاظ کیفی یه عنوان هم تراز باقی عناوین انحصاری سونی نیست . اما خب گاهی اوقات هم باید ب تیم سازنده حق داد چون موقعی که Bend توسعه بازی رو شروع کرده بود تعداد اعضای تیم خیلی کم بود و مناسب توسعه یه عنوان سطح بالای AAA اونم Open World نبود اصلا . (هرچند الانم ب نظرم تعداد اعضا با این افزایشی هم ک داشته بازم ایده ال نیست !) و اگه یه سری استخدام حسابی داشته باشه یه شانس دوباره الان ک یکمم تجربه کسب کردن فکر نمی کنم نتیجه بدی داشته باشه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بابا ما پول می‌دیم با کیفیت ترین ماهی ، شسته رفته و تر و تمیز و رو بگیریم بخوریم ! گدایی که نمی‌کنیم ! پول بدیم بریم ماهیگیری تااخرش گشنگی بمیریم با ماهی های کوچیک کوچیک از انواع متفاوت ، اصلا اگه بعد چند ساعت حوصله به خرج دادن ماهی به قلاب بیفته
دیگه فکر کنم قبول داری خلاقیت خیلی کم شده داخل این دوره زمونه،

دریمز پر از ایده های نابه پر از ایده های بکر که امروز جاشون خالیه تو صنعت بازی سازی.

شما شاید دلت بخواد هر روز یه نوع ماهی شسته رفته و چاقو چله بخوری :D
ولی من ترجیح میدم مزه ها جدید رو امتحان کنم شاید به خوشمزگی اون ماههی که شما مد نظرته نباشه ولی یه تجربه کاملا جدیده

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر