Shift 2 Unleashed: Need for Speed ~ Xbox360

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
hot p داستان نداشت این یکیو نمیدونم
کلا چند بار این بدون داستان هارو بازی کنی خسته میشی برید bulletstorm بازی کنید بهتره

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خوب من هم بالاخره بازی رو گرفتم و بازی کردم .
کلمه-ی آشغال رو به معنای واقعیه کلمه برای این بازی میشه بکار برد . بیش ازحد داغون بازی هیچ نکته-ی مثبتی تو گیم پلی نداره بجز نمای داخل ماشین که قشنگ کار شده که اونم بعد از مدتی سردرد میاره !
درکل شیفت 1 خیلی بهتر بود

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
یه بار میگی hot pursuit یه بار میگی شیفت کدومش بالا خره:d
هر دوش عزیزم
هم تو دموی اول HP یه تیزر از Shift نشون داد که نوید داستانی بودنش رو داشت
هم همون تیزر تو سایت های مختلف به عنوان اولین تیزر از این بازی برای دانلود گذاشته بودن
این هم لینکش دوست عزیز
Need for Speed: Shift 2 Debut Trailer
Need for Speed: Shift 2 Debut Trailer Thumbnail
gsm_169_need_for_speed_shift_2_unleashed_debut_trailer_mul_111610_2000_140.jpg

Watch the:
SD Video
HD Video

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
به نظره من اين يكي هم همچين مالي نيست من كه خيلي با هاش حال نكردم :(
اين كمپاني EA ديگه اعصابمو خرد كرد با اين nfs ساختناش )x
ديگه سري nfs رو به لجن كشيده رفته .................

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من همون اول تاپیک گفتم بازی ضایعی هست!
ببین چیه که یوزر اسکورش شده 8.2 بعد کیریتیک اسکورش شده 8.4 معمولا امتیاز منتقدین کمتر از یوزر ها هست!:|

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من که تا الان زیاد بازی نکردم
کلا 12% بیشتر نرفتم
ولی از همه چیز بیشتر با Drift حال کلردم
خیلی لذت داره خداییش
بقیه چیزاش زیاد مالی نیست
البته تو قیمت تونینگ هم بد کار نشده!:);)
در هر صورت هرکسی یه نظر و سلیقه ای داره دیگه :">b-)>:)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
منم بعد از چند روز بازی کردن میخوام نظر بدم.

واقعا کلمه آشغال هم براش زیاده.هر دفعه که بازی کردم دچار سرگیجه،سردرد،حالت تهوع شدید شدم.یعنی گند زدن به معنای واقعی.هندلینگ از آشغال هم یه چیزی فراتر هستش.ابله ها برای اینکه جون عمشون شبیه ساز در بیارنش کاری کردن هی ماشین بلرزه که همین باعث سردرد و سرگیجه میشه.آخه یکی نیست بگه گوسپندان،فورتزا و gt هم شبیه ساز هستن و ماشین هم مقداری لرزش داره ولی اونا کجا و این کجا.آدم فکر میکنه نشسته تو گاری داره تو جنگل میره!!!!!
انگار نه انگار که مثلا این ماشین لامبورگینی هست.در کل بنده gran turismo 1 رو هم به این آشغال ترجیح میدم،چه برسه به فورتزا 3 یا gt5.

و در آخر میخوام بگم من نمیدونم این ea چرا همچین میکنه؟یکی نیست بهش بگه مگه تو باید همه جا سرک بکشی؟مگه باید تو هر سوراخی انگشت کنی؟بابا ول کن دیگه.همون hp بساز ملت هم خوششون میاد،خودتو بکشی هم شبیه ساز ریسینگ بلد نیستی بسازی.فقط بازیت باعث میشه رو اعصاب آدم شتر سواری کنه!!!
2 دقیقه نذاشت خاطره خوبِ NFS HP تو ذهنم بمونه!
گل گفتی.واقعا hp بازی خوبی بود.درسته سبکشون ربطی بهم نداره.ولی ارزش وقت گذاشتن رو داشت و آدم از بازی کردنش لذت میبرد.ولی این یکی خیلی فاجعست.به معنای حقیقی کلمه روانی شدم.الان داشتم بازی میکردم که دیگه دیوونه شدم با 100 تا فحش به سازندش بازی رو در آوردم شوت کردم بیرون.این دیوونه ها به جای اینکه الکی روی این بازی مزخرف مانور بدن بهتره روی همون hp سرمایه گذاری کنن و قطعا نتیجه بهتری میگیرن و با استقبال گیمرها هم مواجه میشن.

میگم حالا خوبه گفتن میخوایم رقیب فورتزا و gt بشیم و همچین آشغالی رو ساختن!!!!!

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
منم بعد از چند روز بازی کردن میخوام نظر بدم.

واقعا کلمه آشغال هم براش زیاده.هر دفعه که بازی کردم دچار سرگیجه،سردرد،حالت تهوع شدید شدم.یعنی گند زدن به معنای واقعی.هندلینگ از آشغال هم یه چیزی فراتر هستش.ابله ها برای اینکه جون عمشون شبیه ساز در بیارنش کاری کردن هی ماشین بلرزه که همین باعث سردرد و سرگیجه میشه.آخه یکی نیست بگه گوسپندان،فورتزا و gt هم شبیه ساز هستن و ماشین هم مقداری لرزش داره ولی اونا کجا و این کجا.آدم فکر میکنه نشسته تو گاری داره تو جنگل میره!!!!!
انگار نه انگار که مثلا این ماشین لامبورگینی هست.در کل بنده gran turismo 1 رو هم به این آشغال ترجیح میدم،چه برسه به فورتزا 3 یا gt5.

و در آخر میخوام بگم من نمیدونم این ea چرا همچین میکنه؟یکی نیست بهش بگه مگه تو باید همه جا سرک بکشی؟مگه باید تو هر سوراخی انگشت کنی؟بابا ول کن دیگه.همون hp بساز ملت هم خوششون میاد،خودتو بکشی هم شبیه ساز ریسینگ بلد نیستی بسازی.فقط بازیت باعث میشه رو اعصاب آدم شتر سواری کنه!!!
2 دقیقه نذاشت خاطره خوبِ NFS HP تو ذهنم بمونه!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یعنی بازیش انقدر بیخوده؟
نسخه ی یکشو قبول دارم بیخود بود .یعنی هیچ تغییری تو بازی ندادن؟
تغییرات بازیو بگید

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
یعنی بازیش انقدر بیخوده؟
نسخه ی یکشو قبول دارم بیخود بود .یعنی هیچ تغییری تو بازی ندادن؟
تغییرات بازیو بگید
نه دوست عزیز بازی خیلی خوبی هست .
نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده , گرافیک بازی خیلی بهتر شده و در شب خیلی عالی هست , ماشین ها واقعا خوب طراحی شدن و نمای تو ماشین هم خوبه فیزیک ماشین ها هم خیلی خوب شده !!
به نظر من هندلینگ خیلی بهتر شده و اذیت نمیکنه تا اینجای کار مسیر ها و پیست های متنوعی داشت . یک چیز مهم دیگه قابلیت Tuning هست که این هم خیلی خوب شده !!
ارزش وقت گذاشتن داره ( مخصوصا اگه با simulation حال میکنی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر