Shawn Layden از سونی جدا میشود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اخ قلبم ، شوخیه ،؟؟؟ دوربین مخفیه؟؟؟

رفتن جک ترتون رو میشد تحمل کرد ، چون شو من خوبی هم نبود، ولی شأن که هم مدیر هم صحنه گردان فوق العاده ایه ، رفتنش،فقدانش غیر قابل تصوره!!

خاطرات e3 2015, 2016 از ذهن هیچ سونی فنی پاک نمیشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
با توجه به برهه ی حساس کنونی و ادبیات متن توییت، به نظر من بیشتر به اخراج شبیهه تا یه جدایی عادی.
جک ترتون هم دقیق یادم نیست چند هفته قبل یا بعد از عرضه ps4 جدا شد جاش رو داد به شان! الآنم یه کمپانی برای نشر ویدئو گیم تاسیس کرده!

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
جک ترتون هم دقیق یادم نیست چند هفته قبل یا بعد از عرضه ps4 جدا شد جاش رو داد به شان! الآنم یه کمپانی برای نشر ویدئو گیم تاسیس کرده!
اگر دان متریک هم چند هفته قبل از عرضه xbox one اخراج میشد، شاید الان شرایط طور دیگه ای بود.
بدترین تصمیمات رو در حساس ترین زمان ممکن گرفت.
نه تنها اسپسنر بلکه اگر مایکروسافت یک alien رو هم جایگزین متریک میکرد، بازهم نمی تونست گندکاری هاشو جمع کنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Sie ژاپن بیانیه داده که آخر سپتامبر( که به وقت آمریکا هنوز داخلشیم ) موعد بازنشستگیش بوده که همچین بی راهم نیست ۳۲ ساله برای سونی کار می‌کنه! به عبارتی امروز آخرین روز کاریش بوده !

........

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
View attachment 118521

فیل اسپنسر کی ؟؟
زبونت رو گاز بگیر
ولی بی شوخی اسپنسر شاید بهترین مدیر XBOX نبوده خیلی از تصمیماتش هم شاید به فروش کنسولش ضربه زده ولی یه شوره خاصی داره که همه باهاش حال میکنن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
من زیاد ازش خوشم نمی‌اومد و توی کنفرانس‌ها یه حالت نچسبی داشت و به زور می‌خواست خودش رو باحال نشون بده، ولی جدا شدنش از سونی توی این موقعیت حساس کنونی(!) که فاصله‌ی زیادی تا شروع نسل بعد نداریم هم یه جوریه. :|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
همه رفتن فقط ما موندیم :| :D
احتمالا یوشیدا هم نفر بعدیه و بعدشم مارک سرنی و تامام ...
پ.ن : یکی نوشته بود نه تو رو خدا فیل اسپنسر نره بمونه با قدرت ادامه بده :D lol چشم بگید باشه قشنگ با خاک یکسان کنه بعد بره ...

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
چه خبر بدی
اتفاقا دیروز داشتم فکر می کردم رفتن جک ترتون ناراحت کننده بود اما شان لیدنی به خوبی جای خالیش رو پر کرد اما حالا با رفتن لیدن نمی دونم کسی پیدا می شه همون شخصیت کاریزماتیک رو داشته باشه یا نه

• Like
Reactions: gintoki

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر