ShadPS4 | PS4 Emulator

اگه طبق آموزش انجام دادی پس شاید vram گرافیک رو کم میاری.
گزینه دیگه اینکه virtual memmory ویندوز (درایو c) رو بزار روی اتومات که خودش هرچه قدر میخواد بگیره.

یه جای کاری که انجام دادی میلنگه.

این بیلد رو محض اطمینان دانلود کن ببین چطوره؟
Add more shader skips · rafael-57/bb-hacks-pino@3c2e139

این خیلی استیبل تره و وقتی میمیری دیگه کرش نمیکنه.
کامل شده همون exe از pino که خودش بیلد جدا داده.
========
اگه تو بازی متریال فلزها رو خیلی براق میبینین و رفلکشن خیلی زیاده این ماد رو بریزین تو پوشه mdt
Material Fix ، سازندش هم که آشناست :D
Bloodborne Visual Tweaks
تو همین صفحه میتونین یه reshade خفن که rtgi هم اضافه میکنه رو بگیرید + پک افزایش fps که قبلا معرفی کرده بودم.

مورد دیگه اینکه همونطور که میدونین صداهای بازی تقریبا کامل فیکس شده ، از منوهای بازی تا داخل بازی ، موزیک و... ولی از طریق ماد:
Bloodborne PC Sounds
تو اینجا 3تا پک رو گذاشته ولی پک چهار رو هنوز آپلود نکرده ولی میتونین از لینک زیر بگیرید و به ترتیب بریزین تو پوشه sounds:
https://www.mediafire.com/file/yz2iolajy81n52j/BloodBorneSoundPack#4.zip/file

برای این کلا پوشه sound اوریجینال و دست نخورده رو برگردونین به جای خودش اگه دستکاریش کرده بودین و این پکها رو به ترتیب بریزید داخل پوشه.

مشکل رو پیدا کردم shadPS4 رو gpu amd مشکل داره مخصوصا همین بلادبورن یه نفر توی ردیت 7900xtx تست کرد همین مشکل رو داره توی یوتیوب ویدیو کرش روی amd زیاد دیدم.

این عکس هم وضعیت من از داشتن کارت amd.

tst,small,845x845-pad,1000x1000,f8f8f8.u1.jpg

مشکل رو پیدا کردم shadPS4 رو gpu amd مشکل داره مخصوصا همین بلادبورن یه نفر توی ردیت 7900xtx تست کرد همین مشکل رو داره توی یوتیوب ویدیو کرش روی amd زیاد دیدم.

نگران نباش اوایل کار شبیه سازه.
یه مدت دیگه همه اینها فیکس میشه.

ما که صد سال صبر کردیم یک چند ماه دیگه هم روش :دی
تا اون موقع نه تنها خود بلادبورن مثل کره اجرا خواهد شد بلکه ماد تکسچر، شیدر و اینا هم احتمالا میاد براش، پس بنظرم دلیلی نداره عجله کرد.

مشکلات این مدلی هم که به خود شبیه ساز مربوطه به مرور حل میشه.

BB 8 هم که اومد:
Main bb8 · kotn3l/shadPS4@1748f4c

کلا ورژنهای جدید رو تست کنین و مقایسه کنین مثلا با بیلد pino که دیشب گذاشتم.
الزاما بیلد جدید نباید بهتر باشه.
=====================
خب اگه میخواید تو shadps4 به پچهای بیشتری دسترسی داشته باشید.
موقع دانلود پچ از منبع روی shadps4 کلیک کنین که تو فولدر user و بعد patches خود امولاتور فولدر shadps4 رو بسازه.
بعد این فایل رو داخل اون پوشه قرار بدین و داخل امولاتور دوباره روی دانلود کلیک کنین.
پچهای بیشتری در دسترستون قرار میگیرن که مهمترینشون رزولوشنهای بیشتره.

Screenshot 2024-09-01 191742.jpg
الزاما

Attachments

آخرین ویرایش:
دیگه کم کم داره از ورژن اصلی هم بهتر میشه، این دوستمون Dynamic Shadows هم اضافه کرده الان سایه قلعه اونوری هم میوفته رو زمین با کیفیت بالا.

میگم کنتراد گرفته بازیهای FS رو.
شیه ساز کمی پایدارتر بشه و مموری لیک و کرش نداشته باشه ، مطمئنا مثل دارک سولز یه ریمستر حرفه ای میزنه تنگش.
عملا ورژن PC بلادبورن یه چیز دیگه میشه.

خب بهترین بیلد از امولاتور که نه مموری لیک داره و پرفورمنس خوبی هم میده رو پیدا کردم:
Merge branch 'bb-skip-shaders' of https://github.com/Foul-Tarnished/s… · Foul-Tarnished/shadPS4@fc8e12a

راحت یک ساعت بدون کرش و مموری لیک روی 1440p و تقریبا 50 فریم بازی کردم و آخ نگفت.
خب باید طبق پست اصلی مراحل رو انجام بدین ولی از این نسخه استفاده کنین.
یکسری شیدراسکیپ داره و بعضی تکسچرها هفت هشت رنگ میشن ولی خب به اون دوتا ویژگی مهمش واقعا می ارزه.

خب بهترین بیلد از امولاتور که نه مموری لیک داره و پرفورمنس خوبی هم میده رو پیدا کردم:
Merge branch 'bb-skip-shaders' of https://github.com/Foul-Tarnished/s… · Foul-Tarnished/shadPS4@fc8e12a

راحت یک ساعت بدون کرش و مموری لیک روی 1440p و تقریبا 50 فریم بازی کردم و آخ نگفت.
خب باید طبق پست اصلی مراحل رو انجام بدین ولی از این نسخه استفاده کنین.
یکسری شیدراسکیپ داره و بعضی تکسچرها هفت هشت رنگ میشن ولی خب به اون دوتا ویژگی مهمش واقعا می ارزه.

برای من کات سین اول پلی می‌شه، بعد توی صفحه لودینگ می‌مونه و وارد بازی نمی‌شه :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or