Serious Sam HD - PC

Devolver Digital
Croteam
Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date : Fall 2009
ESRB: Mature

بازی Serious Sam HD در واقع نسخه ی HD شده اولین بازی این سری یعنی Serious Sam: The First Encounter هستش که با کمک Serious Engine 3 که جدیدترین موتور بازیسازی شرکت Croteam می باشد , ساخته می شود. همانطور که در عکسها مشاهده می کنید کیفیت گرافیکی بازی خیلی پیشرفت کرده و اگر گیم پلی بازی هم همانند آن نسخه ی اولیه باشد , می توان انتظار بازی خوبی را از آن داشت. امیدواریم که این بازی خاطرات شیرین آن بازی بی نظیر را این بار کیفیت HD برایمان زنده کند.

این هم یک تریلر HD از این بازی HD !!! :
http://gamedaily.newaol.com/pub/SeriousSamHD-Rock1280x800H264.zip

عکس ها و Screen Shot های بازی را نیز می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/action/serioussamthefirstencounterhd/images.html

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
این بازی فثط یه چیزش خوب بود. اونم شلوغ بودن و خیلی خالی بندی بودنشه. آدم حتی حس نمیکرد داره وقتش تلف میشه با این که میدونست یه بازیه چرته.
خیلی بازی جالبی بود ولی یکم اغرق داشت توش. بازسازی با گرافیک خوب هم خیلی جالبه ولی فقط به گیم پلیش دست نزنن خوبه دیگه.
ممنون

sinaxs

کاربر سایت
Feb 11, 2006
45
نام
Sina
من دوبله فارسیشو داشتم خیلی باحال بود حیف که بیشتر از نیم ساعت نمیشد بازی کرد وگرنه حالمون بهم میخورد :) امیدوارم این اونجوری نباشه :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی بزن و بکش (Shot'em Up) بهمین می گن دیگه!قرار نیست مثل آلن ویک داستان خفن داشته باشه.تنها چیزی که لازمه یه گونی اسلحه ریز و درشت+یه گله دشمنای بی کله و جور وا جور و حالا هم که کیفیت اچ دی با موتور جدید اضافه شده دیگه چی می خواید!؟
یادمه اولین بازیی که روی کامپیوتر اولم نصب کردم و اجرا شد و تا آخرش رفتم همین بود.هیجان عجیبی داره:biggrin1:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بازی بزن و بکش (Shot'em Up) بهمین می گن دیگه!قرار نیست مثل آلن ویک داستان خفن داشته باشه.تنها چیزی که لازمه یه گونی اسلحه ریز و درشت+یه گله دشمنای بی کله و جور وا جور و حالا هم که کیفیت اچ دی با موتور جدید اضافه شده دیگه چی می خواید!؟
یادمه اولین بازیی که روی کامپیوتر اولم نصب کردم و اجرا شد و تا آخرش رفتم همین بود.هیجان عجیبی داره:biggrin1:
باید حرفتو با آب طلا نوشت.دقیقا حرفت درسنه.....این جور بازیا تریپشون همینطوریه مثل سریه painkiller.
اتفاقا منم اولین بازی که تموم کردم همین بود.یادش به خیر.please god,please giveall:-":biggrin1::love:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه اشباه نکم این باز سازی قسمت اول به حالت HD هست . کلا یادش بخیر چه قدر این بازی حال میداد البته Second Enecounter از این بازم اکشنش بیشتر بود و باحالتر.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
من عاشق این بازیم ... اکشن دیوانه وار این بازی رو حتی painkillerهم نداشت ...

به نظر میاد در آینده ی نزدیک قسمت دوم ( second encounter ) هم دوباره باز سازی شه ....آخه داستاناشون که ادامه ی هم هستن ....

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چه عالی
این اولین بازی بود که من با pc انجام دادم
تفنگاش حرف نداشت
مرحله آخر و اون موجوداتی که تو رو تو یه دشت وسیع محاصره میکردن هرگز یادم نمیره.........
یادش بخیر
میتونه بازی موفقی باشه...........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر