Serious Sam HD - PC

Devolver Digital
Croteam
Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date : Fall 2009
ESRB: Mature

بازی Serious Sam HD در واقع نسخه ی HD شده اولین بازی این سری یعنی Serious Sam: The First Encounter هستش که با کمک Serious Engine 3 که جدیدترین موتور بازیسازی شرکت Croteam می باشد , ساخته می شود. همانطور که در عکسها مشاهده می کنید کیفیت گرافیکی بازی خیلی پیشرفت کرده و اگر گیم پلی بازی هم همانند آن نسخه ی اولیه باشد , می توان انتظار بازی خوبی را از آن داشت. امیدواریم که این بازی خاطرات شیرین آن بازی بی نظیر را این بار کیفیت HD برایمان زنده کند.

این هم یک تریلر HD از این بازی HD !!! :
http://gamedaily.newaol.com/pub/SeriousSamHD-Rock1280x800H264.zip

عکس ها و Screen Shot های بازی را نیز می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/action/serioussamthefirstencounterhd/images.html

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ماله من error میده که xaudio2 library آپدیت نیست ولی من directx جدیدو دانلود کردم بازم ارورو میده راهنمائی کنید؟؟؟
شما ویندوزت 7 هست؟ اگه اره که کار های زیر رو انجام بده درست میشه:

این مشکل به خاطر DirectX هست ولی جالبه که نسخه موجود توی بازی این مشکل رو درست نمیکنه در هر صورت این کار هارو باید به ترتیب انجام بدی:

1. برو به فولدر بازی مثلا دایرکتوری پایین:
(C:\Program Files\Steam\steamapps\common\serious sam hd the first encounter\Redist\directx)
2. فایل DXsetup رو اجرا کن
3.اگر فایل بالا رو توی ادرسی که دادم پیدا نکردی فایل رو از لینکی که توی Error میده دانلود کن بعد بریز تو ادرس مورد نظر و اجراش کن

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
vista هست همه ی این کارا رو قبلش کردم ولی بازم همون error رو میده خودم directx agust 2009 رو گرفتم بازم نشد راه حل دیگه ای؟؟؟

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
vista هست همه ی این کارا رو قبلش کردم ولی بازم همون error رو میده خودم directx agust 2009 رو گرفتم بازم نشد راه حل دیگه ای؟؟؟
بعضی وقتا آخرین ورژن Directx مشکل رو حل نمی کنه . شاید Directx های قدیمی تر رو بخواد . شما کدوم ورژن های directx رو نصب کردی ؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چرا با وجود اینک گرافیگ بازی رفته بالا ولی فقط 1 گیگابایت بیشتر فضا اشغال نمیکنه؟ ولی خداییش گرافیک توپی داره تا حالا هم که باگی ازش ندیدم. فقط یه کم صداگذاریش ضعیفه.

mojtabba

کاربر سایت
Dec 3, 2008
5
سلام
من احتیاج به کمک دارم توی مرحله دوم یه جایی باید یه کلید رو از زیر آب بر دارم ولی همین که کلید رو بر می دارم یه قسمتی که پر از چیزهایی شبیه به نیزه است از بالا روی من میاد و من گیم آور میشم لطفا کمک کنید:confused::confused:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
من احتیاج به کمک دارم توی مرحله دوم یه جایی باید یه کلید رو از زیر آب بر دارم ولی همین که کلید رو بر می دارم یه قسمتی که پر از چیزهایی شبیه به نیزه است از بالا روی من میاد و من گیم آور میشم لطفا کمک کنید:confused::confused:
همون بغلا بگردی یک کلید آجر مانند توی دیوار پپدا می کنی که باید با کلید ماوس فعالش کنی , بعد از اون دیگه تیغ ها نمیان ;)

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
چرا با وجود اینک گرافیگ بازی رفته بالا ولی فقط 1 گیگابایت بیشتر فضا اشغال نمیکنه؟ ولی خداییش گرافیک توپی داره تا حالا هم که باگی ازش ندیدم. فقط یه کم صداگذاریش ضعیفه.
خوب دليلش اينه كه بعد از اين همه سال دوستانمون نخواستن به خودشون زحمت بدن مبادا مگس هاي دور و برشون هم بازيهاشونو از دست بدن!!:biggrin1:
صداگذاري رو نسبت به حدود 8 سال پيش تغيير ندادن!
بافتها هم فقط يه مقدار كيفيت و رزولوشن شون افزايش پيدا كرده با كمي تغييرات تو نورپردازي و اضافه كردن يه سري افكت هاي جديد و خلاصه از اين آت و آشغالا كه هيچ كمكي براي تغيير كيفيت اون از درجه فاجعه در زمان حال به خيلي خيلي بد نميكنه!!:sick:
با اين اوصاف همون 1 گيگ هم جاي شكرش باقيه كه چند صد مگي زحمت دادن خودشونو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر