Sephiroth VS Cloud strife

به نظر شما كدام يك بهتر است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    79
نه خوب در حد اون تاپيك كه به هيچ وجه نيست تو اون تاپيك به موارد زيادي پرداخته ميشه ولي اينجا فقط دوتا شخصيت داريم يه Cloud منحرف و يه Sephiroth :d

ببینید من توی سری فاینال فانتزی هفت 10 شخصیت رو دوست دارم به ترتیب این ها رو دوست دارم1- جنسیس:x2-سفیروث:-*3-نیرو4-وایز5-وینسنت6-یازو7-لوز8-کاداج9-زاک10-یوفی................ونفر صدو دوم کلود رو دوست دارم.....در واقع نفر اخر

:d احسان خودتم می دونی که این تاپیک هیچ فرقی با تاپیک X vs Y نداره :d
برای دلگرمی خودت داری میگی :d:d:d:d:d:d:d:d

در حد اونجا نیست به چند دلیل :
1- جمعیت
2- توضیح در مورد شخصیت ها
3- منطق
4- و ...
دی
اینجا سفیروس فن ها نظرسنجی گذاشتن از درد زخم های کهنه کاسته بشه دی
ببینید من توی سری فاینال فانتزی هفت 10 شخصیت رو دوست دارم به ترتیب این ها رو دوست دارم1- جنسیس
yahoo_8.gif
2-سفیروث
yahoo_11.gif
3-نیرو4-وایز5-وینسنت6-یازو7-لوز8-کاداج9-زاک10-یوفی................ونفر صدو دوم کلود رو دوست دارم.....در واقع نفر اخر
و جمعیت کثیری از FF VII فن ها کلود اولویت اولشون ـه ! دی

آخرین ویرایش:
خب احسان جان , امیر حسین, بیاید و بیخیال بشیم من دیگه کم اوردم از بس کل کل انجام دادیدم از اون جایی که من کاربر جدیدم (که لازم به ذکر است قبلا نبودما اما ID رو یادم رفت:d )یکی یک تاپیک ایجاد کنه راجع بع تمام شخصیت های فاینال فنتزی اون موقع هم بحث تخصصی تر میشه هم پر رنگ تر .

خب احسان جان , امیر حسین, بیاید و بیخیال بشیم من دیگه کم اوردم از بس کل کل انجام دادیدم از اون جایی که من کاربر جدیدم (که لازم به ذکر است قبلا نبودما اما ID رو یادم رفت:d )یکی یک تاپیک ایجاد کنه راجع بع تمام شخصیت های فاینال فنتزی اون موقع هم بحث تخصصی تر میشه هم پر رنگ تر .

اگه این کار را انجام دادید من هم هستم.....:d....چه شود.

خوب دوستان گلم قراره به زودي با كمك و همكاري دوست عزيزم احسان يه تاپيك براي مقايسه تمامي يا تعداد زيادي از اين شخصيت ها بزنيم وقتي تاپيك مورد نظر زده بشه اين تاپيك رو پاك ميكنم;)

خوب دوستان گلم قراره به زودي با كمك و همكاري دوست عزيزم احسان يه تاپيك براي مقايسه تمامي يا تعداد زيادي از اين شخصيت ها بزنيم وقتي تاپيك مورد نظر زده بشه اين تاپيك رو پاك ميكنم;)

امیر حسین جون....کارت عالی هر وفت تایپیک رو زدی به من هم خبر بده.....کلی حرف دارم در باره این فاینال فانتزی...;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or