Sephiroth VS Cloud strife

به نظر شما كدام يك بهتر است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    79
کلاً چند نفر اینجا به جز دیدن انیمیشن بازی هم کردن ؟ دی
خدمتتون عارضم که :
1- وقتی که توی نیبلیم بودن و زک از کلود خواست ترتیب سفیروس رو بده کلود تنهایی اینکار رو کرد
2- آخر 7 هم که کلود تنهایی ترتیب سفیروث رو میده
3- اگر فقط انیمیشن دید که اونجا هم کلود تنهایی سفیروس رو نفله می کنه !
4- الان دقیقاً روی چه حسابی اون حرف زده شد ؟ دی
چون شخصیت اول بازی کلوده ادم حال نمیکنه بازی کنه:-"حتی به خاطر گل روی سفیروث...
1 و 2.اونقدر تنهایی کاراشو انجام داد افسردگی گرفت الان ادمو یاد بدهکاری هاش میندازه:-"
3.اگه تو انمیشن زکو نمیدید یکم جوگیر نمیشد همون اول میمرد...:-"
:-"

چون شخصیت اول بازی کلوده ادم حال نمیکنه بازی کنه:-"حتی به خاطر گل روی سفیروث...
1 و 2.اونقدر تنهایی کاراشو انجام داد افسردگی گرفت الان ادمو یاد بدهکاری هاش میندازه:-"
3.اگه تو انمیشن زکو نمیدید یکم جوگیر نمیشد همون اول میمرد...:-"
:-"
1 و 2 . نیو بامبول دی
3. دیدن زک دقیقاً چه ارتباط مستقیمی با سفیروس داره ؟ دی

3- اگر فقط انیمیشن دید که اونجا هم کلود تنهایی سفیروس رو نفله می کنه !
جمع كن احسان:d خودت ميدوني اگه سفيروس مي خواست راحت اونجا ميتونست كلود را بكشه ولي شمشير رو به دست كلود زد و نكشتش>:)گفت هنوز خيلي بچس:d

يكي اين kid رو جمع كنه:d

FF7__Chocolate_On_Yer_Screen_by_ShiroiNeko_sama.jpg

حتی عروسک ارباب سفیروث از کلود 10 برابر با ابهت تره8->

باز این اومد ! دی بابا برو اون بالا سیفون رو براش بکش دی هر چی داره زور میزنه حتی توی بازی هم نمی تونه کلود رو شکست بده ! یکی بره اون مرحله رو براش رد کنه دی یو ها ها ها ها دی

31025064114152350147.jpg

کشیدن سیفون برای ارباب افتخاریه که نصیب هر کسی نمی شه.:d هر چند ارباب این قدر با کلاسه که کلا دستشویی نمی ره.
بچه ها یه لحظه تصور کنین ارباب کل....:)) نه جون من ارباب کلود=))

به به ... ببین چی شد پست با نبودیم احسان خان پشت سر ما چه چیز ها که نگفتی ....... :)
این اولیش:d
Theatrhythm_cloud.png

داداش احسان ما هم بازیش رو انجام دادیم هم فیلم هاش رو دیدیم درسته مبارزه های سفیروث کلود معمولا تک به تک هستش دقت کنید معمولا اما ضمینه ها وپیش ضمینه های رسیدن به سفیروث هفت خانی داره که کلود و بر و بچسش با هم پیمودن این هفت خان رو:d
این رو هم لینکش رو میذارم چون سنگینه
متن عکس زیر:d نترس کلود کوچولو sephiroth نمی کشتت چون نمی خواد =d> http://www.wallpaperhi.com/thumbnai...1024x768 wallpaper_www.wallpaperhi.com_77.jpg

فعلا اینا باشه ببینیم بقیش رو کی بریزیم بیرون :d>:d<
احسان جان فقط بگم دعوا نداریم که درسته ؟... آخه خشن و سریع بر خورد کردی :)

بریم برای دور دوم نابودی بچه ها دی
کشیدن سیفون برای ارباب افتخاریه که نصیب هر کسی نمی شه.
yahoo_4.gif
هر چند ارباب این قدر با کلاسه که کلا دستشویی نمی ره.
بچه ها یه لحظه تصور کنین ارباب کل....
yahoo_21.gif
نه جون من ارباب کلود
yahoo_24.gif
ها ها ها ها ارباب ! سفیروسی که به کلود میگه :
همیشه یه انسان احمق پیدا میشه که برای برگردوندن من تلاش کنه
اونوقت این ارباب گفتن به شدت باعث میشه به بچه ها شک کنم دی
@ محمد حسین :
معمولاً نه , همیشه دی همیشه کلود با سفیروث تن به تن جنگیده دی بعدشم کلود با دار و دسته حمله میکنه بعد سفیروس همینجوری معصوم نگاه میکنه ؟ لابد کاداج و لوز و یازو پشمک تشریف دارن ! لوز ـی که به یه بچه ی بی دفاع می خواد حمله کنه ؟ بله مارلین رو میگم !
توی خود 7 یادت نیست سفیروس چه جوری نامردی کلود رو خفت می کرد ؟ کشتن اریس چطور ؟ اون سفیروس هایی که توی معبد میومدن ؟ بعد که آخرش سفیروس رو نشون میده کلود رو می کشه طرف خودش و ... آها به آتش کشیدن نیبلیم ! اصلاً سفیروس توی کل عمرش هیچ حرکت جوانمردانه ای نداشته چه برسه بخواهیم این شرایط رو برای رقیبان مقابلش در نظر بگیریم دی
@ رها :
اون صحنه از ماندگارترین صحنه های فاینال 7 ـه که به خاطر بار نوستالژی وارد انیمیشن شد ! و گرنه سفیروس فرصت همونکار رو هم پیدا نمی کرد ! توی سری اصلی سفیروس همینجوری شمشیر رو توی شکم کلود فرو میکنه و طرف پرتگاه میگیره کلود هم با دست خالی تیغه ی ماسامونه رو میگیره و اونو به طرف شکمش میکشه و میاد جلو (!!!!) تا از لبه ی پرتگاه دور بشه و در همین حال که شمشیر توی شکمش هست و درد میکشه سفیروس رو روی هوا بلند میکنه و پرت میکنه پایین سفیروس اون لحظه کرک و پرش میریزه و باورش نمیشه کلود انسانه ! بله اینجوریاس ! صبر کنید یه ویدئوی با کیفیت از کرایسیس کور میذارم چون از فاینال 7 چیز با کیفیتی در دسترس نیست ! این صحنه خیلی معروفه !
---------
پ.ن : دوستان من با کسی دعوا ندارم اصلاً هم خشن نیستم این که پست هام شکلک نداره ممکنه سنگین به نظر بیاد و گرنه با کسی دشمن نیستم دی
واي خدا جالبه واقعا يعني سفيروث طرفدار هم داره ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
yahoo_21.gif
yahoo_24.gif

احسان مثل اينكه بايد اون قضيه رو تعريف كني كه سفيروث در مورد طرفدار ها و هم پيمان هاش بخصوص انسان ها چه فكري ميكنه !
yahoo_24.gif

كلود اعظم تر از اين حرفاست
yahoo_5.gif
اشاره کردم دی :

آخرین ویرایش:
واي خدا جالبه واقعا يعني سفيروث طرفدار هم داره ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ :))=))

احسان مثل اينكه بايد اون قضيه رو تعريف كني كه سفيروث در مورد طرفدار ها و هم پيمان هاش بخصوص انسان ها چه فكري ميكنه !=))

كلود اعظم تر از اين حرفاست ;;)

خب میدونی! حکایت ما و سفیروث حکایت اون مرغان عاشق و خورشیده که در نهایت گرمای خورشید به پرشون آتیش می کشه و می سوزن.یا بهتر بگم شمع و پروانه.

احسان خودت خيلي خوب ميدوني كه تو پايان Advent Children سفيروس راحت مي تونست كلود رو بكشه ولي نكشت...

اين جمله كه واقعا براي يه شخصيت منفي ته ديالوگ هستش ارزش اين ديالوگ يه چيزي تو مايه هاي I'm not Hero... هستش:d

ولي بحث خفت كردن كه باشه ديگه از بكس آوالانچ ترسو تر كه نداريم مخصوصا از وقتي كه ديگه Zack رفته اون Cloud منحرف (خودت ميدوني چرا) ته ترسو شده.

آخر AC كلود به سفيروس ميگه برو و تو خاطره هات بمون و سفيروس با نيشخندي ميگه من هيچوقت يه خاطره نمي مونم =))

خوب اينم براي بكس طرفدار Genesis ميزارم:x

1024-by-768-502215-20080624173617.jpg

احسان خودت خيلي خوب ميدوني كه تو پايان Advent Children سفيروس راحت مي تونست كلود رو بكشه ولي نكشت...
سفیروث یه درون مایه های ورجیلی داره منتها کلود هم از اون کاراکترای بچه مثبت نیست. یه آدم بدبخته که هم تو مبارزه ها میزنه و هم میخوره. ساکت و کم حرف بودنش مشخصه بارزشه که من عاشقشم!>:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or