Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
نسخه قبلی هنوز که هنوزه، یکی از خاص ترین و عجیب ترین تجربه های من از بازی ها بود، گرافیک بازی باورکردنی نیست :| کاش تاریخ انتشار میدادن، ولی خب انقدر تاکید کردن 2024 که صبر میکنیم :D
Heilung هم در TGA خیلی خوف بود

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
گرافیک که حرف نداره از همون تریلر رونمایی عالی بود ولی متاسفانه 2 چیز توی ذوق میزنه
اول اینکه اصلا تاریخ ریلیز مشخصی نمیدن
دوم یه تریلر درست حسابی از کمبات و گیم پلی نمیدن
مورد اول موافقم ولی مورد دوم نه چون گیم پلی این بازی همینه اگر توقع اکشن خالص و بزن بزن دارید سمت این بازی نیاید این بازی گاد نیست که !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
گرافیک که حرف نداره از همون تریلر رونمایی عالی بود ولی متاسفانه 2 چیز توی ذوق میزنه
اول اینکه اصلا تاریخ ریلیز مشخصی نمیدن
دوم یه تریلر درست حسابی از کمبات و گیم پلی نمیدن
کمبت بازی نقطه ضعفه، اگه تو این سطح باشه که دیدیم قطعا تیر بارون میشه، اگه همین سطح باشه.
اینکه این بازی همینه و گاد اف وار نیست و ...، دلیل نیست
بازی چندین ساله معرفی شده و هر دفعه یه تریلر از صورت سنوآ میدن و چندین ساله تریلر میدن، پس انتظار ابدا، انتظار هلبلید 1 با گرافیک بهتر نیست
اگه میخواستن هلبلید 1 ارتقا یافته بدن، نباید اینکارو میکردن، همه به چشم گیم اصلی و پرچمدار 2024 ایکس باکس میبینن و اگه گیم پلی و کمبت تو این حد باشه، مثل استارفیلد تو ذوق خیلیا میزنه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
گرافیک که حرف نداره از همون تریلر رونمایی عالی بود
ولی موضوع اینه که خیلی ها تو این سایت هستن که اصرار داشتن گرافیک بازی دانگرید شده نسبت به تریلر اولیه و عمرا اون گرافیک قابل انجام نیست و این حرفا. ولی تو این تریلر دیدیم که کامل به سطح اون تریلر معرفی رسیدن و ما هم شاهد محو شدن اون دوستان منتقد گرافیک هستیم:D

راجع به گیم پلی آره، همچنان چیزی نشون ندادن. چهار تا move دو ثانیه ای با شمشیر چیزی رو نشون نمیده و همچنان باید صبر کنیم...

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
این بازی نه ریبوت هستش و نه قراره ادامه بازی دیگه ای باشه. یه سیکویله که قراره گرافیک بالاتر، داستان جدید و گیم پلی بهبود یافته تر نسبت به نسخه اول داشته باشه.
به جای اینکه دنبال یه گیم پلی از بازی مورد علاقتون تو هلبید 2 بگردید، بهتره برید همون بازی مورد علاقتون رو چند بار دیگه تموم کنید یا منتظر ساخت ادامش باشید.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
مورد اول موافقم ولی مورد دوم نه چون گیم پلی این بازی همینه اگر توقع اکشن خالص و بزن بزن دارید سمت این بازی نیاید این بازی گاد نیست که !
نه اصلا دنبال گاد نیستم
من با نسخه اولشم مشکلی نداشتم ولی خب الان با توجه به زمان و بودجه و همینطور داستان انتقام این چیزا، انتظار دارم یکم کمبات های پیچیده تر داشته باشه

کمبت بازی نقطه ضعفه، اگه تو این سطح باشه که دیدیم قطعا تیر بارون میشه، اگه همین سطح باشه.
اینکه این بازی همینه و گاد اف وار نیست و ...، دلیل نیست
بازی چندین ساله معرفی شده و هر دفعه یه تریلر از صورت سنوآ میدن و چندین ساله تریلر میدن، پس انتظار ابدا، انتظار هلبلید 1 با گرافیک بهتر نیست
اگه میخواستن هلبلید 1 ارتقا یافته بدن، نباید اینکارو میکردن، همه به چشم گیم اصلی و پرچمدار 2024 ایکس باکس میبینن و اگه گیم پلی و کمبت تو این حد باشه، مثل استارفیلد تو ذوق خیلیا میزنه.
موافقم. البته باز انتظار کمبات گاد ندارم ولی انتظار دارم نسبت به نسخه اول بهتر باشه . صرفا در حد ضربه و دفاع ساده نباشه
ولی موضوع اینه که خیلی ها تو این سایت هستن که اصرار داشتن گرافیک بازی دانگرید شده نسبت به تریلر اولیه و عمرا اون گرافیک قابل انجام نیست و این حرفا. ولی تو این تریلر دیدیم که کامل به سطح اون تریلر معرفی رسیدن و ما هم شاهد محو شدن اون دوستان منتقد گرافیک هستیم:D

راجع به گیم پلی آره، همچنان چیزی نشون ندادن. چهار تا move دو ثانیه ای با شمشیر چیزی رو نشون نمیده و همچنان باید صبر کنیم...
ترول و هیتر همیشه هست نباید جدی گرفت :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
نه اصلا دنبال گاد نیستم
من با نسخه اولشم مشکلی نداشتم ولی خب الان با توجه به زمان و بودجه و همینطور داستان انتقام این چیزا، انتظار دارم یکم کمبات های پیچیده تر داشته باشه

موافقم. البته باز انتظار کمبات گاد ندارم ولی انتظار دارم نسبت به نسخه اول بهتر باشه . صرفا در حد ضربه و دفاع ساده نباشه

ترول و هیتر همیشه هست نباید جدی گرفت :D
انتظار کمبت پیچیده با n تا سلاح و یه درختچه مهارت و ... نیست ولی این کمبت خیلی ساده و ابتدایی هست.
تو یه تریلر اگه گرافیک پایین باشه ترسناک نیست زیاد، مثل هیلو مثل همین اسپایدر تو گذشته گیرز و ...
چون گرافیک و افزودن فیلترها و ... آخرین حرکته ولی کمبت و طراحیش از مدتها قبل پیاده سازی میشه
حس میکنم، گیم پلی ممکنه همین باشه و انتظار چیز وسعیتری ندارم.
امیدوارم سورپرایز بکنه ولی بعید میدونم. میلیونها دلار هزینه بکنی تهش یه نسخه ارتقا یافته، قطعا بهش پیروزی و موفقیت نمیگن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
من یادمه سر بازی Lies of P یه عده میگفتن کپی بلاد بورنه ومتا زرد میشه و..... بعد انتشار بازی رفتن تو غار تایپیکش هست برید ببینید بلعکس همه هم دارن تعریف میکنن ازش
روز عرضه هم رو گیم پس مفت میشد بازی کرد (حالا یه عده میگن نه اقا پول ماهیانه اشتراک چی پس 🤣🤣🤣🤣)
این بازی هم همین فرمون میره از ما گفتن بود🙌

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فک کنم دیگه میشه گفت به اون مرحله رسیدیم که مرز بین Pre Rendered CGI و In-game داره محو میشه! اون از GTA اینم از این.
عجیب غریب شدن دیگه بازیا :D مخصوصا انیمیشن صورت و چشم بشدت خوبه.

در مورد کامبت هم باید یه تریلر کامل تر بدن اما بعضی از دوستان یه جوری در مورد کامبتش حرف میزنن انگار کلا نسخه اولو بازی نکردن :D
این عنوان هیچوقت اکشن محور نبوده، بازیی که باید هدفون بزنی داستانو ببری جلو، از اتمسفر و Sound Design فوق العادش لذت ببری سر راه هم چند تا معما حل کنی و چهار تا انمی بزنی.
کسی اگه به دید GoW میرفت سمتش همون 5 دقیقه اول که سوار قایق بود از ریشه آنینستالش میکرد.

واسه همین ته انتظارم اینه که کامبت بهبود پیدا کرده باشه تا اینکه بخوان اسکیل تری و اسلحه های جدید و ... بهش اضافه کنن. (مگه اینکه کلا از فاز نسخه اول اومده باشن بیرون و بخوان اکشن محورش کنن)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
فک کنم دیگه میشه گفت به اون مرحله رسیدیم که مرز بین Pre Rendered CGI و In-game داره محو میشه! اون از GTA اینم از این.
عجیب غریب شدن دیگه بازیا :D مخصوصا انیمیشن صورت و چشم بشدت خوبه.

در مورد کامبت هم باید یه تریلر کامل تر بدن اما بعضی از دوستان یه جوری در مورد کامبتش حرف میزنن انگار کلا نسخه اولو بازی نکردن :D
این عنوان هیچوقت اکشن محور نبوده، بازیی که باید هدفون بزنی داستانو ببری جلو، از اتمسفر و Sound Design فوق العادش لذت ببری سر راه هم چند تا معما حل کنی و شاید به چندتا انمی هم خوردی.
کسی اگه به دید GoW میرفت سمتش همون 5 دقیقه اول که سوار قایق بود از ریشه آنینستالش میکرد.

واسه همین ته انتظارم اینه که کامبت بهبود پیدا کرده باشه تا اینکه بخوان اسکیل تری و اسلحه های جدید و ... بهش اضافه کنن. (مگه اینکه کلا از فاز نسخه اول اومده باشن بیرون و بخوان اکشن محورش کنن)
یه عنوان ساخته میشه به عنوان یه بازی آغازین و حداکثر aa. یه انتظاری ازش میره.یکی ساخته میشه به عنوان aaa با کلی هزینه کرد, دلیلت خنده داره, پس با این اوصاف, نباید انتظار پیشرفت داشت. کسی نخواسته ژانر عوض بشه از رزیدنت ۴ بشه ۶. ولی سطح کامبت باید پیشرفت درست و حسابی ببینه که ندیدیم تا الان.
--
در مورد میخوای بخواه, هم این نظر منه, میخوای بخوای نمیخوای نخوای. اینگزایل با هزینه کرد ماکرو رسیده به ساخت یه عنوان که با بایوشاک مقایسه میشه. ارکین لیون رفته با مارول همکاری کنه. دابل فاین بقول خودش با هزینه کرد ماکرو کلی پیشرفت ایجاد کرده تو سایکونات. اونموقع این تنها شده سبیل سنوا مشخص هست. سر استارفیلدم یه حمایت کورکورانه بود, الانم همینه.
--
نینجا تئوری میخواد ایپی خاص بده پروژه mara رو بسازه که هزینش هم زیاد نشه مثل ابسیدین که با تیم کوچیک pentiment و گراندد رو ساخت. ولی در مقابل تم avowed رو میاد جوری بسازه که پیشرفتش قابل مشاهده بشه

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
نسخه اول با یه تیم خیلی خیلی محدود و با بودجه بسیار پایین ساخته شد و کسی انتظار چندانی کلا از بازی و کامبت نداشت. اتمسفر، شخصیت پردازی و داستان سنوا نقطه قوت نسخه اول بودن و همونا باعث شدن کامبت ساده بازی رو چشم بپوشونیم ازش ولی وقتی مایکرو اونارو خرید و به عنوان اولین بازی نسل نهمی مایکروسافت سال ۲۰۱۹ اونا رو معرفی کرد انتظار پیشرقت توی همه‌ی زمینه ها داریم. انتظارات رو همون صفحات اول بازی ببینید همه خوشخال بودن که ایول بازی قراره با بودجه مایکرو توی همه زمینه ها پیشرفت کنه حالا شده بازی از روز اول قرار بوده همینطوری باشه! لول

توی زمینه گرافیک و موشن کپچر و رئالیسم از روز اول شکی‌ نبوده نسبت به این تیم. بحث سر کامبت دیزاین بازی هست که تا همین دیشب هیچی ازش نشون ندادن و دیشب هم فقط در حد دو سه ثانیه که همونم عین نسخه اول بود. ( انیمیشن جدید ضربه به دشمن رو پیشرفت فرض کردید؟)

بازی ۲۰۲۴ میاد باید یه کامبت تریلر بدن و تکلیف مارو مشخص کنن. هرچند بعید بدونم شاهد تفاوت چندانی باشیم نسبت به نسخه اول.

فوکوس همچنان روی سفر ذهنی سنواست که برای من همین کافیه که بازی رو انجام بدم.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
انتظارات رو همون صفحات اول بازی ببینید همه خوشخال بودن که ایول بازی قراره با بودجه مایکرو توی همه زمینه ها پیشرفت کنه حالا شده بازی از روز اول قرار بوده همینطوری باشه! لول
این انتظارات رو خودتون برای خودتون ایجاد کردید و الان طلبکار شدید. لول
در ثانی کی گفته انتظارات شما مساوی با انتظارات همه طرفدارای بازیه؟
من به عنوان یکی از طرفدارای بازی هیچ علاقه ای ندارم که کمبت بازی پیچیده بشه یا بره سمت عناوین هک اند اسلش مثل gow . به هیچ عنوان هم پیشرفت بازی رو در کمبت متحول شده نمی بینیم.
چون جدا از اینکه سیستم کمبت نسخه اول به شدت یونیک و نایاب بود، کاملن در راستای داستان و نحوه روایت و اتمسفرش طراحی شده بود. و اگر غیر از این بود نمیتونست نظر مثبت پلیرها و منتقدین رو با بیش از 25 نقد +90 جلب کنه.

در نسخه جدید هم مشخصن تیم نینجا همون فرمول برنده رو پیش گرفته و با توجه به نمایش ها، تا همینجا هم فراتر از انتظارات عمل کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر